معرفی اسپیکر LG XBOOM 1800W Home Entertainment

اسپیکر پرقدرت و فوق العاده LG XBOOM 1800W Home Entertainment System w Karalke & DJ Effects با ترکیب قدرت بالای 1800 وات همراه بوده و مجهز به  LED Party Lighting است تا آماده هر مهمانی و جشن بوده و قدرت و کیفیت صوتی بالایی را به نمایش بگذارد. برای کسب اطلاعاتی کامل تر، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

نگاه اجمالی

معرفی اسپیکر LG XBOOM 1800W Home Entertainment

 • امکان همگام سازی صدای تلویزیون با  اسپیکر
 • اتصال دو اسپیکر ال جی برای صدایی همه جانبه
 • اتصال بلوتوثی سه دستگاه با سیستم اسپیکر ال جی
 • بیس قدرتمند در یک ووفر قدرتمند 12 اینچی
 • خالق کارائوکه برای تغییر فرکانس های صوتی آهنگ ها
 • دارای دسته های حمل یکپارچه و چرخ های مناسب
 • دارای ووفر قدرتمند 12 اینچی برای تولید بیس قوی
 • نورپردازی با انواع جلوه های هیجان انگیز از جمله استروب دوگانه
 • ابعاد محصول 16.9 * 15.7 * 41.5 اینچ و وزن مورد 75.6 پوند
 • دارای قدرت بالای 1800 وات برای تولید صوتی با کیفیت فوق العاده
 • اتصال بلوتوث برای پخش مستقیم موسیقی به صورت بی سیم از تلفن هوشمند یا سایر دستگاه های سازگار

قابلیت حمل

 این اسپیکر قدرتمند، دارای دسته های حمل یکپارچه و چرخ های مناسب است همانند، اسپیکر JBL PartyBox 310 تا هر کاربری بتواند به سادگی و بدون هیچ گونه زحمتی، آن را در هر مکانی حمل کند.

بیس قدرتمند

وقتی یک دی جی می خواهد خانه را واقعا تکان دهد، همه چیز را در مورد بیس تنظیم می کند. این اسپیکر ، از ووفر قدرتمند 12 اینچی خود، صدایی فوق العاده همانند اسپیکر Harman Kardon SoundSticks 4 را بیرون می کشد تا بتوانید بیس را به خوبی بشنوید. به سادگی می توانید از کیفیت فوق العاده این اسپیکر ال جی در برنامه های سرگرمی و تفریحی خود استفاده کرده و نهایت لذت را تجربه کنید.

نورپردازی فوق العاده

نورپردازی مناسب این سیستم LG XBOOM 1800W Home Entertainment ، انواع مختلف جلوه های هیجان انگیز را ارائه می دهد که از جمله Dual Strobe و Dance Lighting می باشد که باعث می شود نور به سرعت موسیقی ضربان داشته باشد.بدین ترتیب همه می توانند ریتم موسیقی را مشاهده کرده و آن را بشنوند. مهمانی خود را با نورپردازی چند رنگی که با سرعت پخش موسیقی تغییر می کند، کامل کنید. نوارهای براق دوگانه سفید و چراغ های گوشه آبی و قرمز مهمانی را با سرگرمی بیشتری برجسته می کنند.

ویژگی کارائوکه

ضمن آنکه می توانید همراه با هر آهنگ بخوانید. این اسپیکر قدرتمند ال جی، ویژگی فرکانس های صوتی یک آهنگ را سرکوب می کند و باعث می شود هر آهنگی، در پشت سر خواننده اصلی، آماده پخش شود. حتی می تواند کلید آهنگ را متناسب با صدای خواننده تغییر دهد.ویژگی کارائوکه شامل فیلترهای صوتی تقویت شده برای افزایش صدا است تا هر خواننده ای، کاملا شبیه یک ستاره همراه با موسیقی های فوق العاده، به نظر برسد. LG XBOOM 1800W Home Entertainment

حتی می توانند صداها را به طور کامل برای سرگرمی بیشتر تغییر دهند.توجه داشته باشید که می توانید با ویژگی های Pro DJ تبدیل به DJ شوید. تنظیمات مختلف در اسپیکر را تغییر داده و سایر جلوه های صوتی مختلف را در حین پخش قسمت خاصی از آهنگ،  به سادگی با فشار دادن یک دکمه اضافه کنید تا موسیقی های جذاب و هیجان انگیز شما، بتواند فضا را پر کند و لذت بخشی بالایی را ایجاد کند. بنابراین می توانید کنترل صدای خود را با 18 جلوه مختلف، حتی هنگام آواز خواندن به دست بگیرید و هر مهمانی را سرگرم کننده تر کنید.

معرفی اسپیکر LG XBOOM 1800W Home Entertainment

اتصالات و ورودی های USB

در اسپیکر LG XBOOM 1800W Home Entertainment دو ورودی USB به شما این امکان را می دهد تا چندین دستگاه را که به USB مجهز هستند، همزمان وصل کنید، تا راحتی بیشتری را تجربه کنید. همچنین می توانید فایل ها را از یک درایو USB به درایو دیگر منتقل کرده و از ورودی های مختلف از جمله CD ، AUX و رادیو FM ضبط کنید.

تلفن هوشمند، تبلت یا سایر دستگاه های سازگار با بلوتوث را به این اسپیکر ال جی وصل کرده و موسیقی هر یک از آنها را پخش کنید. Multipoint می تواند همزمان سه دستگاه بی سیم مختلف را به بلندگو متصل کند. همچنین می توانید با اتصال این سیستم به عنوان بلندگوی خارجی، صدای تلویزیون خود را ارتقا دهید. سپس فقط با استفاده از ریموت تلویزیون، میزان صدا را تنظیم کنید. به سادگی یک کابل صوتی نوری  را به تلویزیون و سیستم صوتی وصل نموده و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا تنظیم آسان انجام شود.