Guide list of the best stereo speakers in 2021

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو

اگر می خواهید سیستم موسیقی خود را به روزرسانی کنید و از اسپیکرهای قدیمی خسته شده اید، می توانید برای دریافت بهترین کیفیت صدای ممکن به خرید اسپیکرهای استریو 2021 فکر کنید. شما می توانید انواع اسپیکرهای ایستاده، بی سیم و استریو را در اینجا دنبال کنید و متناس با نیاز خود، یکی از آن ها را خرید نمایید.

 

ضمن آنکه این امکان برای شما وجود دارد که از فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر، به صورت آنلاین و به سادگی، سفارش خود را انتخاب کرده و با بهره گیری از مشاوره کارشناسان تهران اسپیکر، بهترین خرید اسپیکر در سال 2021 را تجربه نمایید.

 

چگونه بهترین اسپیکر را انتخاب کنیم ؟

در تهران اسپیکر، می توانید تعداد زیادی اسپیکر در هر شکل، اندازه و نوع را مشاهده کنید. کارشناسان این مجموعه می توانند ضمن ارائه توضیحات فنی کاربردی در خصوص انواع اسپیکرهای موجود، شما را در خرید این محصولات یاری کنند. بدیهی است که بدون نظرات شخصی، راهنمایی های لازم بر اساس کاربرد، کیفیت و توانایی های هر دستگاه ارائه می شود که این نکته می تواند شما را به سوی خرید بهترین اسپیکرهای استریو 2021 سوق دهد.

KEF LS50 Meta

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

اسپیکرهای استریو با شفافیت صوتی استثنایی، همراه با فناوری نوآورانه عرضه شده اند که می توانند صدایی ظریف و دقیق را ارائه نمایند. این دستگاه دارای حداکثر توان 106dB و حساسیت 85dB می باشد. پاسخ فرکانس در این اسپیکر قدرتمند بین  79Hz – 28kHz بوده که با امپدانس 8 اهم به بازار راهی شده است. ضمن آن که وزن این دستگاه 7.2 کیلوگرم بوده و ابعاد 30.2 * 20 * 27.8 سانتی متر می باشد.

کمپانی KEF به منظور ایجاد تازه سازی با LS50 Meta آنها ارتقا داده و با کیفیتی متفاوت عرضه نموده است. به طوری که درایور LS50 ، جایی که توییتر در واحد میانی  قرار می گیرد، کاملاً اصلاح شده است و فناوری جذب MAT را ایجاد کرده است. این روشی است که KEF برای اصلاح صدایی که از پشت گنبد توییتر می آید، دارد.

ایجاد پیچش دایره ای پلاستیکی در پشت دستگاه، نویدبخش جذب بیشتر اوج های کمتر تحریف شده است. در حالی که کیفیت اصلی صوت در KEF LS50 Meta آشنا است، اما این اسپیکرهای متا به نظر می رسند که با کیفیت ساختاری و صوتی بالاتری به عنوان یکی از اسپیکرهای استریو 2021 به بازار راهی شده اند.

 

Elac Debut B5.2

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

این دستگاه مسلماً توانمندترین اسپیکر استریو ایستاده ای است که تاکنون عرضه شده است. این دستگاه دارای درایور میانی، باس باس5.25 سانتی متر و توییتر 25 میلی متر  که با برخورداری از ابعاد 34 * 18 * 23 سانتی متر توانسته است صدایی دقیق و سازمان یافته را ارائه کند. اگر اسپیکرهای ایستاده مورد نظر شما باشد، اسپیکرهایB5.2 برند Elac ،عملکرد فوق العاده ای را در مقایسه با قیمتی که دارد،  خواهند داشت. آنها بیانی پویا، جزئیات و پیچیدگی زنگ را برای کنترل هر صوتی که می توانید از آن ها انتظار داشته باشید را دارند.

از نظر ساختاری، این اسپیکر به گونه ای طراحی شده است که در داخل یک واحد 5.25 سانتی متری باس قرار دارد که از ترکیب جدیدی از الیاف آرامید برای مخروط استفاده می کند. در این دستگاه از شکل متفاوتی برای بهبود سختی و میرایی استفاده می کند. در میان رده، بسیار متعادل هستند و می توانند بدون در نظر گرفتن کیفیت صدا، از هر ضبط بهترین نتیجه را بگیرند. Elac Debut B5.2 به عنوان یکی از اسپیکرهای استریو 2021 طرفداران خاص خود را دارد.

 

B&W 606 S2 Anniversary Edition

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

این اسپیکر قدرتمند با برخورداری از وضوح عالی و باس چابک به صورت دو طرفه طراحی و عرضه شده است که دارای امپدانس هشت اهم می باشد. این دستگاه دارای پاسخ فرکانس بین 52Hz تا 28kHz بوده و با ابعاد 35 * 19 * 30 سانتی متر و وزن: 6.9 کیلوگرم برخوردار است. از نظر زیبایی، در این مدل از اسپیکر در مقایسه با طرح های پیشین B&W چیزهای جدید زیادی وجود ندارد، اما در قسمت داخلی، یک کراس اوور ارتقا یافته وجود دارد که  از خازن های با کیفیت بالاتری بهره می برد.

606 S2 Anniversary Editions با حفظ یک اصالت صوتی، ثابت می کند که به طور قابل توجهی توانایی بالاتری نسبت به نسخه های قبلی خود دارد. بزرگترین اختلاف در باس شنیده می شود. نسخه جدید بسیار دقیق تر و کنترل شده تر است. در وضوح نیز پیشرفت هایی وجود دارد که صداها ظرافت بیشتری داشته و ارائه کلی طبیعی تر و شفاف تر است. بنابراین می توان گفت که این دستگاه به عنوان یکی از اسپیکرهای استریو 2021 یک پیشرفت چشمگیر در عملکرد را ارائه می دهند.

 

Dali’s Spektor 2

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

این ها یک جفت عالی از اسپیکرهای سطح ابتدایی هستند که از امپدانس 6 اهم و توییتر گنبدی 25 میلی متر و ووفر الیاف چوب 13 سانتی متر بهره می برند. این دستگاه با ابعاد  29 * 17 * 24 سانتی متر عرضه شده است که می تواند وضوح جزئیات خوبی را همراه با صدایی گویا و دقیق ارائه کند. در ظاهر شاید چندان تفاوتی با اسپیکرهای هم رده خود نداشته باشد

 

. اما Dali’s Spektor 2 چیزی فراتر از جمع اجزای آنها هستند. آنها از پیچیدگی بالایی برخوردارند و کیفیتی از صدا را ارائه می دهند که حتی با قویترین رقبای آنها برای رقابت با آنها تلاش می کنند. آوازهای قدرتمند با ظرافت ارائه می شوند و توجه شنونده را به خود جلب می کنند و پویایی با ظرافت و کلاس مناسبی را در میان اسپیکرهای استریو 2021 به نمایش می گذارند.

Elac Debut 2.0 B6.2

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

این ها یک جفت اسپیکر استریوی کارآمد هستند که با درایور میانی و باس 16.5 سانتی متر و توییتر 2.5 سانتی متر همراه بوده و ابعاد 37.4 * 19.5 * 26.8 سانتی متر را به خود اختصاص می دهند. Elac Debut 2.0 B6.2 در مقایسه با مدل های پیشین دارای درایور بزرگتری هستند و تغییراتی در طراحی توییتر و قرارگیری درگاه دارند.

 

کابین برای افزایش استحکام، با هدف کاهش رزونانس  و برای ایجاد تحریف کمتر، استحکام و مقاومت بیشتری دارد. همچنین آنها عملکرد صوتی شفاف و کاملی دارند در مقایسه با دیگر دستگاه های هم رده خود در این قیمت، بسیار عالی عمل می کنند.

Dali Oberon 5

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

آنچه که باعث چشمگیرتر شدن Dali Oberon 5 می شود آن است که با وجود اینکه کمی گران تر و به طور قابل توجهی کوچکتر است، اما باز هم به عنون یکی از بهترین اسپیکرهای استریو 2021 منظور شده و خرید زیادی را به خود اختصاص داده است. این دستگاه با برخورداری از قدرت 150 وات و ابعاد 83*28*16 سانتی متر دارای صدای قدرتمندی بوده و ظرافت پویا و دقت ریتمیک زیادی را به نمایش می گذارند.  آنها اسپیکرهای استریو به اندازه کافی کوچک هستند که به راحتی در اکثر اتاق ها جای می گیرند.

 

Wharfedale Evo 4.4

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

Wharfedale نشان می دهد می تواند با بهترین اسپیکرهای ممتاز همراه شود. این دستگاه دارای امپدانس 4 اهم بوده و از حداکثری قدرت 200 وات بهره می برد که در ابعاد 105.9*35.6*25.7 سانتی متر عرضه شده است. این دستگاه به عنوان یکی از اسپیکرهای استریو 2021 دارای ساختاری عالی بوده و صدایی طبیعی و ریتمیک را ارائه می نماید که می تواند برای علاقه مندان به موسیقی بسیار عالی باشد.

بزرگترین و پریمیوم ترین مدل های موجود در Wharfedale در سری Evo با فناوری بسیار زیادی همراه است. در این اسپیکر نیز چیزهای چشمگیری وجود دارد. توییتر Air Motion Transformer به طور معمول برای اسپیکرهای گران قیمت اختصاص یافته است، در حالی که میان رده گنبدی و درایور های باس دوقلو Kevlar توانسته است این اسپیکرها را از دیگر رقبا متمایز کند.

ضمن آنکه Wharfedale Evo 4.4  بزرگ هستند، بنابراین تعجب آور نیست که صدایی بلند و با اقتدار زیاد تولید کنند. همچنین شفافیت و ظرافت زیادی در نمایش وجود دارد که به ارائه طبیعی و آسان آنها کمک می کند.

Q Acoustics 3030i

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

این اسپیکر سیمی دارای درایور  16.5 سانتی متر میانی و باس و توییتر 22 میلی متری است که با امپدانس 6 اهم همراه بوده و از ابعاد  32.5 * 20 * 33 سانتی متر بهره می برند. این ها یکی از اسپیکرهای استریو 2021 هستند که دارای بیس چشمگیر و کاملاً یکپارچه بوده و از ساختاری مناسب و خوب برخوردار می باشند.

Q Acoustics 3030i بزرگترین اسپیکر استریو ایستاده در سری خود است که صدایی را تولید می کند که برای کسانی که پیش از این از این اسپیکرها استفاده کرده اند، آشنا است. اگرچه ممکن است انتظار این سطح از کیفیت صدا را در نمایش را نداشته باشید. در این اسپیکر، باس کاملاً یکپارچه باقی مانده است و با توجه به قدرت، آنها از یک انسجام چشمگیر، با تعادل یکنواخت و طبیعتی آسان برخوردار هستند و به طرز چشمگیری، پویایی حتی در هنگام کار با حجم زیاد تشکیل می شود.

 

در کل، آنها دقیق، موزون و در نهایت بسیار سودمند بوده و گزینه ای عالی برای کسانی است که به دنبال بهترین اسپیکرهای استریو 2021 هستند.

Acoustic Energy AE1 Active

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

این ها اسپیکرهای استریو خارق العاده با تقویت داخلی هستند که با درایور میانی، باس 12.5 سانتی متر و توییتر 27 میلی متر طراحی شده اند و دارای ورودی های RCA و XLR متعادل بوده و از ابعاد 30 * 18.5 * 25 سانتی متر برخوردار بوده و دارای صدای واضح، متعادل و با جزئیات می باشد که از نظر ریتمیک هیجان انگیز است.

در این دستگاه کارآمد، هر واحد درایو توسط یک ماژول اختصاصی تقویت کننده قدرت50 وات کلاس A / B  هدایت می شود، در حالی که تنظیمات پشت هر کابینت، امکان تنظیم سه برابر و باس را با 2dB کاهش می دهد. برخلاف برخی رقبا، هیچ بلوتوث داخلی وجود ندارد. اگر می خواهید موسیقی را به صورت بی سیم پخش کنید، باید پس از خرید یک ماژول جداگانه  مانند تقویت کننده یا پخش کننده با قابلیت بی سیم را ضمیمه کنید. البته باید گفت که به ندرت می توان در میان اسپیکرهای استریو 2021 ، یک جفت اسپیکر فعال با این قیمت پیدا کرد.

KEF R3

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

R3 از تمامی جوانب درخشان بوده و بدون شک یکی از کامل ترین اسپیکرهای ایستاده با این قیمت است. این دستگاه دارای امپدانس 8 اهم بوده و از حداکثری قدرت 180 وات بهره می برد. ضمن آن که ابعاد آن 42 * 20 * 34 سانتی متر می باشد. این اسپیکرهای فوق العاده دارای وضوح استثنایی و صدای متعادل و سرگرم کننده بوده و از ساختاری عالی برخوردار هستند.

 

که تا حدودی به درایور Uni-Q KEF مربوط می شود که در بخش داخلی اسپیکر قرار دارد. به نظر می رسد این یک واحد درایو تک باشد، اما در واقع یک تنظیم دو طرفه با توییتر تنظیم شده در درایور میانی است که برای بهبود پراکندگی و یکپارچه سازی طراحی شده است. با جزئیات بالایی که این اسپیکرها ارائه می دهند، تحویل یکنواخت آنها با تعادل عالی وجود دارد و تجربه صوتی عالی را ایجاد می کند.

 

B&W 607

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

یک جفت اسپیکر استریو خیره کننده است که در میان اسپیکرهای استریو 2021 خودنمایی می کند. این دستگاه بی سیم دارای امپدانس 8 اهم بوده و ارز باس 13 سانتی متر و توییتر 25 میلی متر بهره می برد و ابعاد آن 30*23*16.5 سانتی متر است. این دستگاه دارای تعادل خوبی بوده و صدایی پویا را ایجاد می کند. آنها پرانرژی و سرگرم کننده و مستحکم بوده و می توانند در میان اسپیکرهای هم رده خود، عالی به نظر آیند. این اسپیکرها  از درایورهای Continuum B&W برخوردار هستند که می تواند صدایی قدرتمند همراه با جزئیات را ارائه کند.

 

Wilson Benesch Precision P2.0

 

لیستی از اسپیکرهای برتر استریو در سال 2021 | Top Stereo Speakers

 

این اسپیکرها دارای وضوح جزئیات استثنایی بوده و از مهندسی ساخت چشمگیر و عالی برخوردار هستند و به خوبی می توانند هر اندازه از اتاقی را به خوبی از صوتی عالی پر کنند. این ها دارای درایورهای میانی بوده و امپدانس 6 اهم دارند. ضمن آن که باس آنها 17 سانتی متر و توییتر 25 میلی متر می باشد. ابعاد این اسپیکر کارآمد 110.5*27*47 سانتی متر است.

Wilson Benesch Precision P2.0 با حفظ بسیاری از ویژگی های اصلی برند خود و با استفاده از همان اصول ساخت ترکیبی ساخته شده است. اما به جای کربن، آلومینیوم و چوب در ساختار آن به کار رفته است. واحدهای محرکه در داخل طراحی شده اند و از صفحه های مفصلی به صورت هوشمندانه ای برای کاهش اعوجاج استفاده شده است.

البته این دستگاه به عنوان یکی از اسپیکرهای استریو 2021 دارای قیمتی گزاف هستند که در رده بالایی از کلاس خود ارائه شده اند. از نظر وضوح و شفافیت، آنها بی رقیب هستند. باید گفت که اقتدار و پانچ پویای کافی وجود دارد که اسپیکرهای کوچکتر نمی توانند با آنها مطابقت داشته باشند.