هدفون بی‌سیم مارشال Marshall Mid Bluetooth

هدفون بی‌سیم مارشال Marshall mid Bluetooth، صدایی قوی به شما میدهد که با وضوح عالی همراه با مقدار مناسبی باس تعادل ایجاد کرده و برای کسانی که بهترین صدا را میخواهند، مناسب خواهد بود.

 

دوام باتری هدفون Marshall Mid Bluetooth

هدفون بلوتوثی Marshall Mid یک هدفون برتر aptX است که با یک بار شارژ ، صدایی عالی را در مدت 30 ساعت پخش را ارائه می-دهد.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mid Bluetooth

 

درایورهای هدفون

درایورهای پویای 40 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری این هدفون، صدایی قوی به شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند که وضوح را فقط با مقدار مناسب باس متعادل می-کند. این هدفون سبک و قدرتمند،  مناسب کسانی است که بهترین صدا را برای گوش دادن به موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دلخواه خود می-خواهند.

 

طراحی آرگونومیک

Marshall mid Bluetooth با طراحی روی گوش راحت و یک سربند قابل تنظیم به همراه لولاهای سه‌‌‌‌‌‌‌‌‌بعدی عرضه شده است که تناسب ارگونومیک تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این هدفون به صورت کامل با وینیل مشکی طراحی شده است که خطوط برنجی به کار رفته شده در این هدفون، به سادگی تجسم مارشال در یک هدفون است.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mid Bluetooth

 

فناوری بلوتوث aptX

شما به آسانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با فناوری Bluetooth aptX به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم به Mid وصل شوید. با این قابلیت، علاوه بر اینکه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مورد علاقه خود را با کیفیت صوتی عالی ارائه دهید، مسائل همگام‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی صوتی یا تصویری را نیز به حداقل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسانید.

ضمن آن که به شما آزادی حرکت با 30 فوت دامنه گوش دادن بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. اگر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید موسیقی خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید، هنگام گوش دادن به صدا در حالت بلوتوث، کابل هدفون را به جک متصل کنید.

 

دکمه کنترل

با استفاده از دکمه کنترل چند جهته mid Bluetooth این امکان را دارید که صدای موسیقی خود را پخش کرده یا آن را متوقف نمایید. تنظیم موسیقی نیز با این کنترل امکان پذیر است. همچنین قادر خواهید بود برای روشن یا خاموش کردن هدفون خود از این دکمه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که با استفاده از امکانات تلفن که در این کنترل گنجانده شده است، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با چند کلیک ساده به تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفنی خود پاسخ داده یا آن را پایان دهید. نیز این امکان را برای شما به وجود خواهند آورد که از طریق دستگاه به آسانی مکالمه داشته باشید.

یک ویژگی زیبا در هدفون Mid این است که دکمه پاور به عنوان دکمه کنترل دو برابر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. با فشار دادن به سمت راست، آهنگ به جلو منتقل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، چپ به عقب انتقال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌یابد. با فشار دادن بالا میزان صدا افزایش و هنگامی که در پایین قرار دارد میزان صدا را کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

دو بار فشار دادن آهنگ شما را به سرعت جلو می‌‌‌‌‌‌‌‌‌برد، در حالی که سه بار فشار دادن آن را عقب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌اندازد. یک بار فشار دهید تا آهنگی پخش شود یا مکث گردد و اگر تماس تلفنی با دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌تان دارید، یک بار فشار دهید تا تماس را بپذیرید و برای قطع یا رد آن دوبار کلیک کنید.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mid Bluetooth

 

طراحی تاشو و راحت

Mid با طراحی تاشو، بهترین همراه سفر است. این قابلیت را دارد که در برابر روزهای طولانی در جاده به خوبی مقاومت نماید. وقتی آماده بودید آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را از روی گوشی خود بردارید، آنها را جمع کرده و در کیف خود قرار دهید.

هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بلوتوثی مارشال یک جفت گوشی است که گرچه فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده نیست، اما استفاده از آنها هنوز هم لذت‌‌‌‌‌‌‌‌‌بخش است. اگر به دنبال یک هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم برای کارهای روزمره هستید که نیازی به شارژ هر شب نداشته باشد، با استفاده از این هدفون، از راحتی، سبکی و عمر باتری فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده عالی برخوردار خواهید بود.

طراحی این هدفون با رنگ مشکی مات، سبک بودن و کوچکی آن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند آن را به یک محصول کاربردی و زیبا تبدیل کند که در خانواده مارشال عرضه شده است. به غیر از ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نام تجاری، هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مارشال در واقع محکم بوده و از پوشش و اتصالات بهبود یافته‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای استفاده شده است.