Microsoft Xbox One Stereo Headset
هدست گیمینگ مایکروسافت ایکس باکس

هدست رسمی Microsoft Xbox One Stereo Headset، توسط کمپانی Microsoft تولید شده است و دارای صدایی استریو است. از ویژگی های این محصول، میکروفون قدرتمندی برای مکالمه های بسیار واضح، تنظیمات بسیار راحت در هنگام بازی برای تغییر صوت های ورودی و خروجی، وزن بسیار سبک، ایرکاپ های بسیار راحت و قابلیت استفاده طولانی مدت بدون احساس خستگی را میتوان نام برد.

با هدست استریو Xbox One غرق در صدای استریو می شوید، به راحتی سطح صدا را بدون برداشتن دستتان از روی کنترل کننده بازی، تنظیم می کنید و حتی تعادل صدای بازی و چت را کنترل میکنید تا بتوانید روی آنچه که میخواهید بشنوید ، تمرکز بیشتری داشته باشید. با این هدست میتوانید تمام جزییات صدا را در شفاف ترین و واضح ترین حالت ممکن، از بازی خود دریافت کنید. از طرفی دیگر، هدست بی سیم Xbox Stereo ، با دسته کنترل کننده شما، اتصال پیدا میکنند و تا زمانیکه دسته شما شارژ داشته باشد، نیازی به نگرانی تمام شدن باتری هدست خود نخواهید داشت.

 

در یک نگاه

  • قابلیت تفکیک صدای بازی و چت برای تمرکز بیشتر روی صوت مورد نیاز
  • تجربه صوت بسیار پیشرفته
  • صدای استریو و واضح
  • میکروفون عالی برای مکالمات بسیار واضح
  • میکروفون انعطاف پذیر
  • تنظیمات کنترل صوت
  • مقدار باتری متصل به باتری دسته
  • ایرکاپ های بسیار راحت
  • طراحی هدست Xbox Stereo
  • امکانات اتصالات

 

معرفی هدفون | Microsoft Xbox One Stereo Headset

 

قابلیت تفکیک صدای بازی و چت برای تمرکز بیشتر روی صوت مورد نیاز

با استفاده از آداپتوری که روی هدست گیمینگ Microsoft Xbox One Stereo Headset وجود دارد ، دیگر نیازی نیست به بخش تنظیمات چت از روی کنسول خود بروید و صدای مکالمات خود را نسبت به بازی خود در آنجا تنظیم کنید. به راحتی می توانید با استفاده از این آداپتور ، میزان صدای چت و بازی خود را به اندازه ای که میخواهید، در هنگام بازی کردن ، به طور جداگانه تغییر دهید و تمرکز خود را دقیقا روی صدایی که می خواهید بشنوید، جمع کنید. تعبیه 2 دکمه ی جدا برای چت و صدای بازی، در کمترین زمان ممکن ، به شما قابلیت تنظیمات صدا را می دهد.

 

تجربه ی صوت بسیار پیشرفته

مهندسی صوت در هدست تخصصی گیمینگ Microsoft Xbox One Stereo Headset، به گونه ای انجام شده که حتی بالا ترین موج صدای ممکن را در واضح ترین حالت دریافت کنید. این محصول از 20 هرتز تا 20 هزار هرتز را، بصورت صوتی بسیار با کیفیت به شما می رساند ، بنا براین می توانید تمام جزییات صدا را ، در هر میزان صوتی دریافت کنید و بازی خود را به سطح جدیدی ارتقا دهید.

 

صدای استریو و واضح

صدای استریو به صدایی می گویند که از دو یا چند کانال صوتی مستقل با هدف ارایه ی صوتی همانند صدای طبیعی و روزمره ی زندگی ، تشکیل شود. در این راستا استفاده از چند عدد اسپیکر مجزا ، باعث می شود که صوتی که به گوشتان می رسد از جهت های مختلف دور شما را احاطه کند ، بنا براین احساس می کنید که این صدا را در زندگی عادی خود میشنوید. بنابراین میتوانید، تمام اطراف خود را توسط درایور های بسیار قدرتمند 40 میلی متری Microsoft Xbox One Stereo Headset، همراه با صوتی استریو دریافت کنید.

 

معرفی هدفون | Microsoft Xbox One Stereo Headset

 

میکروفون عالی برای مکالمات بسیار واضح

میکروفون Microsoft Xbox One Stereo Headset به صورت Unidirectional میباشد تا بتوانید صدای واضح تری را ارایه دهید. یک طرفه بودن یا Unidirectiol به این معنی است که، میکروفون شما تنها بالا ترین صدایی که به آن میرسد را دریافت می کند و برای شما ارایه می دهد. بنابراین، نه تنها صدا ی اضافه اطراف شما فیلتر میشود، بلکه صدای شما که نزدیک این میکروفون میباشد، در بهترین حالت ممکن منتقل میشود.

 

میکروفون انعطاف پذیر

میکروفون Microsoft Xbox One Stereo Headset روی دسته ای طراحی شده است که درست رو به روی صدای شما قرار می گیرد. این دسته ، دارای قابلیت جا به جایی است ، بنا براین می توانید آن را نسبت به صوت خود تنظیم کنید و زمانی که نیازی به آن ندارید ، آن را به سمت بالا ببرید تا صدای واقعا کمی از شما شنیده شود. وجود تنظیمات دسته ی میکروفون ، باعث می شود که بیشترین صوت از شما انتقال پیدا کند ، با این وجود صدا های اطراف شما به طور خودکار فیلتر می شوند ، بنا براین صدایی بسیار واضح را از خود ارایه خواهید داد.

 

تنظیمات کنترل صوت

برای Microsoft Xbox One Stereo Headset ، یک آداپتور طراحی شده که می توانید آن را به آسانی از هدست خود جدا کنید. این آداپتور تمام تنظیمات کنترل صدا را ، مانند زیاد یا کم کردن صدا ، بی صدا کردن میکروفون و کنترل صدای بازی و مکالمه را به طور جداگانه انجام می دهد. با وجود این کنترل کننده ، می توانید در کمترین زمان ممکن به هر تنظیماتی از صدا که نیاز دارید ، بدون آنکه به بخش تنظیمات بازی بروید ، دست پیدا کنید.

بنابراین اگر در حال بازی کردن نیاز به بی صدا کردن میکروفون خود دارید ، می توانید از طریق هدست خود به سرعت این کار را انجام دهید. یا اگر در شرایطی هستید که نیاز دارید صدای بازی را از صدای چت خود بیشتر کنید ، در سریع ترین حالت ممکن ، به صدایی که نیاز به تمرکز بیشتری دارید ، دست خواهید یافت. تنظیمات صدا در این محصول بسیار آسان است.

 

معرفی هدفون | Microsoft Xbox One Stereo Headset

 

مقدار باتری متصل به باتری دسته

باتری Microsoft Xbox One Stereo Headset ، از طریق باتری دسته بی سیم کنترلر Xbox تغذیه می شود. با این وجود هیچ گاه در هنگام بازی کردن ، مساله ای برای خالی شدن هدست خود ندارید. به آسانی می توانید دسته ی بازی خود را به شارژ بزنید ، و اطمینان داشته باشید که هدست شما نیز همراه با آن شارژ خواهد شد.

 

ایرکاپ های بسیار راحت

با توجه به این که در Microsoft Xbox One Stereo Headset ، از متریال های سبک و با کیفیت استفاده شده ، وزن بسیار کمی را ، حدود 255 گرم ، به خود اختصاص داده است. به علاوه ایرکاپ های فابریک این محصول به صورتی طراحی شده اند ، که به گوش شما نه تنها احساس راحتی دهند ، بلکه به هیچ عنوان به آن ها نمی چسبند. بنابراین، در طول استفاده ی طولانی مدت روزانه ، در راحت ترین حالت ممکن از صدای استریو ی این هدست می توانید لذت ببرید.

 

طراحی هدست Xbox Stereo

Microsoft Xbox One Stereo Headset در 2 رنگ بسیار زیبای سفید و مشکی برای کاربران Xbox توسط کمپانی بسیار قدرتمند Microsoft ، تهیه شده است. اینکه بتوانید تمام صدایی که لازم دارید را به دست آورید ، در بازی های کامپیوتری مهم ترین امر است. شنیدن جزییات صدا و دسترسی آسان به تنظیمات آن بسیار مهم است. بنابراین دلیل هدست تخصصی Xbox Stereo ، قسمت کنترل آسان تنظیمات مستقل بازی و چت را در اختیارتان گذاشته است.

با وجود این قابلیت میتوانید دقیقا روی صدایی که می خواهید به گوش خود برسانید تمرکز کنید، به این صورت که در Microsoft Xbox One Stereo Headset با 2 عدد دکمه جداگانه ، قابلیت این را پیدا می کنید که به طور جداگانه صدای بازی را زیاد یا کم کنید ، و همچنین تعیین کنید که صدای هم گروهی خود را در چه میزانی بشنوید.

به همین دلیل دیگر نیازی نیست به بخش تنظیمات کنسول بروید و مدیریت صدا را انجام دهید و با وجود Microsoft Xbox One Stereo Headset می توانید مطمین شوید که هیچ صوتی را از دست نخواهید داد.

 

امکانات و اتصالات

با هدست تخصصی گیمینگ Microsoft Xbox One Stereo Headset به Xbox Series X, Xbox One و Windows 10 میتوانید متصل شوید و صدایی بسیار با کیفیت را دریافت کنید. همچنین با این هدست در Xbox Live، ورود می کنید و طبق تمام به روز رسانی های کنسول شما ، هدستتان نیز به روز رسانی می شود.

بنابراین با استفاده از سرویس ISP که مخفف کلمه Internet Service Provider می باشد ، به اینترنت دسترسی پیدا می کنید و از هدست خود در به روزترین حالت ممکن استفاده خواهید کرد.