QCY T6
هدفون ورزشی کیو سی وای

هدفون سبک و شیک QCY SPORT T6، گوشی‌هایی با عملکرد بالا، انقلابی در کار شما ایجاد میکند. این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم که برای ورزشکاران ساخته شده‌اند، دارای گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قابل تنظیم و متناسب با اندازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوش متفاوت طراحی شده و به خوبی و راحت در جای خود میمانند.

 

در یک نگاه

  • بدنه‌ی ضدآب و مقاوم با استاندارد جهانی IPX5
  • اتصال به صورت بی سیم با بلوتوث ورژن 5.0
  • طراحی زیبا و حرفه‌ای به سبک True Wireless
  • دکمه‌های لمسی برای مدیریت عملکرد ایرفون
  • دارای دو عدد میکروفون داخلی برای مکالمه
  • تکنولوژی حذف نویز DSP Noice Cancelling
  • 30 ساعت کارکرد باتری ایرفون ها و کیس شارژ

 

معرفی هدفون کیو سی وای | QCY T6

 

کیس شارژ هدفون

کیس شارژ SPORT T6 دارای طراحی مربع با لبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها گرد بوده و بسیار جمع و جور و قابل حمل است. هدفون QCY T6 از نوع داخل گوش است که تنها وزن آن 8.2 گرم در هر گوشی است که خود به خوبی با مجرای گوش سازگار بوده و پوشیدن آن نه تنها راحت است بلکه به سادگی از گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شما نمی‌‌‌‌‌‌‌افتد. QCY T6 گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ضد لغزش حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای هستند که حتی اگر هنگام ورزش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سنگین از آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها استفاده کنید، در طولانی مدت نیز هیچ خستگی را بر روی گوش خود احساس نکرده و از گوش شما نمیلغزند.

 

کیفیت صدا QCY T6

از نظرکیفیت صدا بسیار شبیه مدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پیشین خود است. هدفون ورزشی QCY T6 از کدگذاری صوتی AAC پشتیبانی میکند و صدای فراگیر استریو را از طریق سیم متحرک 12 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری به ارمغان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورد که تجربه شنیداری بهتری را با موسیقی هنگام ورزش کردن به ارمغان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورد.

 

مقاومت در برابر آب

QCY T6 به عنوان یک هدفون بلوتوث ورزشی محسوب میشود، بنابراین مقاومت در برابر آب آن خوب است. T6 از درجه ضد آب IPX4 پشتیبانی میکند که دارای طراحی ضد آب و ضد عرق حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای بوده و در برابر رطوبت و عرق حاصل از ورزش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی با شدت بالا به خوبی مقاومت میکند. شما میتوانید در هر محیط ورزشی از موسیقی لذت ببرید و به ورزش و سرگرمی خود بپردازید.

 

معرفی هدفون کیو سی وای | QCY T6

 

عمر باتری

علاوه بر کیفیت صدا، عمر باتری هدفون سبک و شیک QCY SPORT T6، دارای کیفیتی مناسب است. یکی از نگرانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اصلی کاربران مدت زمانی است که عمر باتری دوام دارد و این موضوع در QCY T6 بسیار بهبود یافته است. هنگامی که هدفون کاملاً شارژ می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، میتوانید از آن به مدت 6 ساعت استفاده کنید و میتوانید 3-4 بار با قاب  شارژ آن را مجدداً شارژ کنید و تا 30 ساعت زمان موسیقی را در هدفون خود جمع نمایید. چنین ماندگاری طولانی در باتری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جریان اصلی TWS بسیار برجسته است.

 

طراحی راحت و مقاوم

QCY T6 یک طراحی کاملاً اسپرت است که دارای حلقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لاستیکی کاملی است که روی گوش شما قرار میگیرد. تا مطمئن شوید که آنها را در حین تمرین، دویدن یا دوچرخه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سواری یا تعریق شدید از دست نخواهید داد. حلقه‌های گوشی از لاستیک نرم ساخته شده و به راحتی در پشت گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شما قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند و بخشی که داخل گوش شما قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد شامل یک قسمت گرد کوچک و نوک گوشی لاستیکی متصل شده با سه اندازه نوک گوشی متفاوت است.

تناسب و راحتی QCY T6 بسیار برجسته است و آنها حتی پس از ساعت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها ورزش به اندازه کافی محکم، راحت و بدون فشار باقی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مانند. قاب شارژ مجهز به میکرو USB بوده و میتواند گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را چهار بار کاملاً شارژ کند. این کیف مانند سایر گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اسپرت حلقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار، بزرگ است. همچنین پنج سانتی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متر ارتفاع دارد و دارای ساختار مستحکم و مناسبی است.

 

اتصال و کنترل

QCY T6 دارای صفحه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لمسی در کناره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هدفون است. کنترل این موارد یک تجربه ضربه زدن است، مخصوصاً وقتی در میانه یک جلسه ورزشی هستید، بسایر مفید است. میتوان با دوبار ضربه زدن موسیقی را به راحتی پخش کرده یا متوقف نمود. به غیر از پخش یا مکث، میتوانید آهنگی را رد کرده و برگردانید و دستیار صوتی را در تلفن خود فعال کنید. برنامه را حتما نصب کنید، زیرا به شما امکان کنترل صدا و گزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیشتری را میدهد. اتصال در QCY T6 بسیار عالی است، با سیگنال بلوتوث 5.0 قوی تا ده متر ارائه شده است.

اتصال هنگام دویدن یا دوچرخه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سواری با تلفنی در جیب است، همچنان برقرار است. وقتی T6 را از قاب شارژ بیرون بیاورید به طور خودکار روشن نمیشود و نیاز است یک ثانیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای روی یکی از گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها فشار وارد کنید. با این حال، تغییر سریع بین گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به یک یا دو هدفون آسان است.

این گوشی دارای میکروفون با کیفیت بالا، فناوری عالی، بیس ثابت و سه برابر شفاف است. QCY T6 از یک عملکرد لمسی راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر در مقایسه با محصولات مشابه خود، استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که با لمس آرام صفحه کنترل میتوانید عملکردی مربوطه را انجام دهید. کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی مانند پخش موسیقی، پاسخگویی به تلفن، فعال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شدن دستیار صوتی را خواهید داشت.

 

معرفی هدفون کیو سی وای | QCY T6

 

کیفیت مکالمه

QCY SPORT T6 تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفنی داخلی را نیز خوب کنترل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. صدای شما طبیعی به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد و از واضح منتقل میشود، حتی وقتی مردم در اطراف شما صحبت میکنند. کیفیت مکالمه به محض بیرون آمدن از ترافیک، باد یا حتی آواز پرندگان کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یابد.

 

بررسی برنامه

همراه با QCY APP ، شما نه تنها میتوانید پنجره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازشو اتصال را مشاهده کنید، بلکه دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های عملکرد و هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوشمند مانند حالت EQ را نیز سفارشی کنید. حالت EQ توسط مهندسان ارشد صوتی تنظیم شده است و استفاده یک هدفون متناسب با شما را آسان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

همانند سایر گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY ، QCY T6 دارای یک برنامه پشتیبانی برای iPhone و Android است. به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد کنترل صفحه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لمسی را تغییر دهید. حتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های میزان صدا را به این طریق به گوشی اضافه کرد. این برنامه همچنین به شما امکان میدهد گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود را در محدوده بلوتوث پیدا کنید، سیستم عامل را به روز کنید و از پیش تنظیمات مختلف اکولایزر که در دسترس دارید، استفاده کنید.