هدست Razer Kaira For Xbox

با هدفون گیمینگ Razer Kaira Xbox میتوایند سطح بازی خود را بر روی کنسول بازی خود، با توجه به کیفیت بالای صدای آن و میکروفون با کیفیتی که در این هدفون استفاده شده است، بالا ببرید. این هدست گیمینگ سبک که دارای وزن تنها 239 گرم است، بهترین درایورهای ساخته شده توسط ریزر را در خود جای داده است، بهترین عملکرد را ارائه میدهد.

 

هدست گیمینگ Razer Kaira For Xbox در یک نگاه

  • هدستی با مهندسی صوتی پیشرفته با قدرت ارائه 3 درایور در 1
  • میکروفون با کیفیت قابل انعطاف
  • کاپ‌های با کیفیت و استفاده راحت و عدم تعریق
  • دکمه های کنترل‌ کننده
  • امکان اتصال بی سیم
  • باتری قدرتمند 15 ساعته
  • پشتیبانی از نرم افزار اختصاصی Razer™ Headset Setup for Xbox

 

معرفی هدفون گیمینگ | Razer Kaira For Xbox

 

درایورهای 50 میلی متری Triforce

طراحی جدید ثبت اختراع Razer به مهندسان این کمپانی این اجازه را می‌دهد تا هر درایور را طوری تنظیم کنند که گویی سه درایور وجود دارد. لذت و غوطه‌ور شدن خود را به سطوحی برسانید که هرگز در مورد آنها نشنیده اید، با مهندسی صوتی پیشرفته که قدرت 3 درایور در 1 را در اختیار شما قرار می‌دهد. امکان تکرار جداگانه فرکانس‌های صوتی Low, Mid, High را برای ارائه تریبل‌‌های غنی‌تر، صدای شفاف‌ تر و باس قدرتمند فراهم میکند.

 

بهترین کیفیت میکروفون

میکروفون خم شونده و قابل انعطاف که در این هدست گیمینگ Razer Kaira For Xbox با محدوده فرکانسی 100 هرتز تا 10 کیلوهرتز با قابلیت جداسازی بیشتر صدای شما و میزان صدای اضافه محیطی، دارای یک محفظه میکروفون بهینه‌ سازی شده است که از طراحی با کیفیت‌ تری نسبت به رقبا برای حداقل انسداد استفاده میکند و در نتیجه وضوح بهتری برای بازآفرینی دقیق‌تر صدای شما ایجاد میکند.

 

معرفی هدفون گیمینگ | Razer Kaira For Xbox

 

کاپ‌های با کیفیت و راحت

یکی از برتری‌های هدست گیمینگ Razer Kaira For Xbox، کاپ‌های بسیار با کیفیت آن است. کاپ‌هایی راحت که باعث خستگی گوش‌های شما در استفاده طولانی مدت نمی‌شود. برای اینکه در طول ماراتن‌های بازی در اوج باشید، بافت تنفسی جدید کاپ‌های این هدست، تعریق و گرمای ایجاد شده در اثر تماس با پوست را به حداقل می‌رساند، در حالی که تراکم بهبود یافته فوم بسیار نرم، نیروی گیره هدست بر روی سر شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد تا بهترین تجربه بازی را از آن داشته باشید.

 

دکمه های کنترل‌ کننده

در هدست گیمینگ Razer Kaira Xbox دکمه های کنترل کننده کارآمدی طراحی شده است. یک دکمه برای اتصال این هدست تعبیه شده است که در کاپ سمت راست قرار دارد. دکمه را نگه دارید تا هدست خود را به راحتی به دستگاه مورد نظر خود متصل کنید، و آن را دو بار فشار دهید تا بین 4 تنظیمات EQ جابجا کنید. مانند حالت FPS که صدای داخل بازی مانند رد پای دشمن را بهبود می‌بخشد، و حالت باس برای تقویت صداهای فرکانس Low.

 

معرفی هدفون گیمینگ | Razer Kaira For Xbox

 

اتصال بی‌سیم

تنظیمات پیچیده و دانگل‌های بی‌سیم را کنار بگذارید. هدست گیمینگ Razer Kaira For Xbox یک اتصال مستقیم و کم تأخیر به کنسول، با محدوده سیگنال عالی 5 – 2.4 گیگاهرتز فراهم میکند. همچنین برای اتصال به کامپیوتر نیز یک رابط USB قرار دارد که میتوانید هدست خود را به صورت مستقیم و بی‌سیم، متصل کنید و از بازی‌های خود لذت ببرید.

 

نرم افزار اختصاصی

با پشتیبانی از نرم افزار Razer™ Headset Setup for Xbox، با دسترسی به گزینه‌های شخصی‌ سازی صوتی عمیق‌تر مانند تنظیمات EQ شخصی، مانیتورینگ میکروفون، و موارد دیگر، صدای هدست گیمینگ Razer Kaira Xbox را بر روی پلتفرم ویندوز، دقیقاً همانطور که می‌خواهید دریافت کنید.

 

باتری قدرتمند

همانند دیگر هدست‌های گیمینگ کمپانی Razer که دارای باتری قدرتمند و کارآمدی هستند، هدست گیمینگ Razer Kaira Xbox نیز این قانون ریز را رعایت کرده است. این هدست گیمینگ، تا 15 ساعت زمان استفاده را برای شما فراهم میکند تا شما نگرانی از بابت بازی‌های طولانی مدت خود نداشته باشید.