بررسی هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS

هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS

هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS ، یکی از هدفون های گوش است که برای استفاده روزمره مناسب است. اگرچه آنها برای طرفداران ژانرهای باس سنگین به بازار عرضه می شوند، اما در کل صدای آنها نسبتاً متعادل و بدون هیچ اشاره ای به رونق باقی مانده است. این هدفون های سونی یک تناسب نسبتاً پایدار را ایجاد می کنند که به راحتی می توانند هنگام تمرینات ورزش در جای خود باقی بمانند.

 

از سویی دیگر دارای طول عمر باتری مناسبی بوده و می توانند در تمام طول روز همراه خوبی برای گوش دادن شما به موسیقی های دلخواهتان باشد. بنابراین اگر به دنبال هدفون با باس مناسب هستید، می توانید این هدفون های زیبای سونی را از فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر تهیه کنید. برای خرید آنلاین این محصول، تنها کافی است آن را از میان تنوع بالای محصولات، جستجو نمایید.

 

بررسی هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS

 

طراحی هدفون سونی

هدفون WI-XB400 از جمله هدفون های قابل حمل و راحتی است که می تواند بدون احساس خستگی، در تمامی روز از آن استفاده شود. این هدفون طراحی کاملاً ساده ای دارد. یک کابل نسبتاً بلند وجود دارد که هر دو هدفون را متصل می کند و یک ریموت درون خطی طراحی شده است که میکروفون را نیز در خود جای داده است.

این هدفون ها مغناطیسی هستند و هنگامی که از آنها استفاده نمی کنید، بهم می چسبند. ضمن آنکه دارای وزن 0.05 پوند بوده و می توان گفت که هدفون بی سیمWI-XB400  Sony  نسبتاً کوچک هستند و به خوبی در اکثر گوش ها جای گرفته و دارای سه اندازه مختلف نوک گوش می باشند.
همچنین برای ایجاد ثبات و انزوا، هدفون ها به طور عمیق در مجرای گوش قرار می گیرند.

 

با این حال، به دلیل اندازه کوچک، هنگام استفاده از آنها برای مدت طولانی، هیچ گونه ناراحتی ایجاد نمی کنند. لازم به ذکر است که WI-XB400 دارای یک طرح کنترل مناسب است. استفاده از ریموت آسان بوده و هنگام فشار دادن دکمه ها بازخورد مناسبی را ارائه می دهد. ضمن آنکه با فعال کردن دستیار دیجیتال دلخواه خود، می توانید از کنترل صدا نیز استفاده کنید.

این یک هدفون بی سیم و بسیار راحت گوش است که قابلیت تنفس داشته و گرمای اضافی هنگام ورزش ایجاد نمی کند. همچنین  بند گردن این هدفون ها  انعطاف پذیر است، بنابراین در اکثر یا کیف ها به راحتی قرار خواهد گرفت. می توانید این هدفون زیبا و سبک را از تهران اسپیکر تهیه کنید. در این خصوص می توانید اطلاعات کاملی را از کارشناسان تهران اسپیکر دریافت نمایید.

 

کیفیت ساخت مناسب

باید اشاره کنیم که کیفیت ساخت هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS  مناسب است. هدفون ها و ریموت خطی از پلاستیک ساخته شده اند، در حالی که کابل این هدفون با پوشش لاستیکی و به صورت تخت است. این هدفون ها می توانند به راحتی از ضربات خود را حفظ کنند. اما کابل های منتهی به لبه های گوشی کمی نازک بوده و در صورت کشیدن بیش از حد، ممکن است آسیب ببیند.

 

این هدفون ها به شکل مناسبی پایدار هستند. تا زمانی که بتوانید با نوک های گوشی ارائه شده به تناسب خوبی برسید، هنگام استفاده از آنها برای ورزش، هیچ مشکلی در پایداری نخواهید داشت. با این حال، یک کشش کوچک روی کابل می تواند باعث از بین رفتن آنها شود. همچنین ، کابل نسبتاً طولانی است و باعث می شود ریموت خط در حین ورزش به دور خود بچرخد.

 

بررسی هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS

 

کیفیت صوتی هدفون

همانطور که از نامش پیداست، هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS  از باس سنگین برخوردار است. همانطور که گفته شد، مشخصات کلی صدا هنوز هم کاملاً متعادل است، زیرا باس زیاد غلبه نمی کند. نوعی جهش در سه گانه مشاهده می شود که در بعضی مواقع می تواند کمی تند به نظر برسد. ضمن آنکه WI-XB400 از قوام استثنایی برخوردار است.

 

بنابراین تا زمانی که بتوانید به تناسب مناسبی دست پیدا کنید، این هدفون ها هر بار عملکرد مشابهی باید داشته باشند. همچنین این هدفون های سونی دقت بیس چشمگیری دارند. همانطور که انتظار می رود، تأکید در بیس پایین وجود دارد که مقدار زیادی سر و صدا داشته و ضربه می زند و یک ضربه کوچک در باس بالا وجود دارد، اما به اندازه کافی نیست که آنها را گل آلود یا بهم ریخته نشان دهد.

دقت میان رده نیز در این هدفونها بسیار عالی است. غوطه وری جزئی در اواسط میانه به سختی قابل توجه است، زیرا آوازها هنوز بسیار برجسته هستند. اما دقت سه برابر WI-XB400 مناسب است. غوطه وری در اواسط سه برابر باعث می شود که صدا و آوازها جزئیات کمتری داشته و از روشنایی کمتری برخوردار باشند و ​​سه گانه می تواند کمی وضوح ایجاد کند، به خصوص در آهنگ هایی که از قبل روشن هستند و ضبط آنها ضعیف است.

 

صحنه صوتی در هدفون

در نهایت می توان گفت که عملکرد هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS  اوج و افت دارد. اگرچه کمی ناهموار است، اما صدای کلی متعادل است. قله سه برابر ممکن است تیز به نظر برسد، اما دوستانه نیست. ضمن آنکه تصویربرداری این هدفون سونی بسیار عالی است. تاخیر گروه وزنی بسیار کم است و نباید مورد توجه قرار گیرد.

این منجر به ایجاد یک باس می شود که به سختی و سریع به نظر می رسد و یک سه برابر با صدای شفاف به نظر می رسد. لازم به ذکر است که هر دو گوشی به خوبی مطابقت دارند که برای تصویربرداری دقیق استریو بسیار مناسب است. اما این درحالی است که صحنه صدای WI-XB400 چندان مناسب نیست. مانند اکثر هدفون های مدل گوش، آنها با گوش داخلی تعامل ندارند. این برای ایجاد یک صحنه صوتی بزرگ ضروری خواهد بود.

 

عملکرد جداسازی صدا

جداسازی صدا در WI-XB400 کمتر از حد است. آنها عملکرد خوبی در میان برد دارند تا جلوی صداهای محیط را بگیرند. ضمن آنکه عملکرد در محدوده سه برابر مناسب است، اما در محدوده باس، عملکرد زیادی ندارند. همچنین عملکرد نشت عالی است. در سطح صدای متوسط​​، آنها نباید به هیچ وجه نشت کنند، اما در سطح بالاتر، کمی نشت وجود دارد، به خصوص در بیس کم و سه برابر می توان آن را درک کرد.

 

همچنین کیفیت ضبط میکروفون هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS  قابل قبول است. در حالی که گفتار ضبط شده به نظر واضح و قابل درک است، می تواند کمی آرام باشد. قابلیت کنترل صدای میکروفون نیز متوسط ​​است. در یک محیط آرام عملکرد خوبی دارد، اما در یک محیط پر سر و صدا، گفتار می تواند در اثر سر و صدای پس زمینه مبهم شده و گاهی اوقات قطع شود.

 

بررسی هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS

 

دوام باتری و عملکرد هدفون

عمر باتری این هدفون های زیبای سونی خوب است. آن ها به خوبی می توانند تا پانزده ساعت دوام داشته باشند که برای مدت زمان استفاده در یک روز به اندازه کافی مناسب هستند. اما هیچ ویژگی ذخیره انرژی در آنهادر دسترس نیست. همچنین این هدفون ها با برنامه Headphones Connect سونی سازگار نیستند و به هیچ وجه نمی توانند سفارشی شوند.

 

این را نیز باید یادآور شویم که هدفون های WI-XB400 از قابلیت بلوتوث مناسبی برخوردار هستند. آنها دامنه اتصال خوبی دارند، اما نمی توانند همزمان به چندین دستگاه متصل شوند. بعلاوه، تأخیر ممکن است هنگام تماشای فیلم یا بازی کمی مسئله ساز شود.

توجه داشته باشید که از این هدفونها نمی توان به صورت سیمی استفاده کرد. کابل USB-C فقط برای شارژ در این هدفون تعبیه شده است. این نکته را نیز باید اضافه کنیم که هدفون بی سیم Sony WI-XB400 EXTRA BASS با PS4 سازگار نیست. آنها می توانند به یک کامپیوتر با قابلیت بلوتوث متصل شوند، اما زمان تاخیر برای تماشای فیلم یا بازی کمی زیاد است.

 

به صورت کلی می توان گفت که سونی WI-XB400 در مقایسه با سایر هدفون های مشابه از نوع بی سیم کاملاً ساده است. آنها فاقد ویژگی هایی مانند حذف نویز فعال هستند و نمی توان آنها را از طریق برنامه همراه سفارشی کرد. این هدفون ها در بیشتر موارد استفاده بسیار مطلوبی دارند.

 

میتوانید این هدفون ها را از تهران اسپیکر تهیه کنید و اگر به دنبال یک جفت هدفون با ویژگی های بیشتری هستید، می توانید در میان انواع هدفون های ارائه شده در تهران اسپیکر، محصول مورد نظر خود را بیابید. به خاطر داشته باشید که در این فروشگاه آنلاین تمامی محصولات همراه با اصالت و قیمتی مناسب بوده و می تواند دارای طول عمر و کیفیت بسیار بالایی باشد که مدت های زیادی را در اختیار کاربر بماند.

در صورتی که در انتخاب بهترین هدفون برای خود تردید دارید، می توانید از کارشناسان خبره و متخصص تهران اسپیکر راهنمایی های لازم را دریافت کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.