هدست گیمینگ  Razer Kaira For Xbox

با هدفون گیمینگ Razer Kaira For Xbox، خود را برای قرار گیری در محیط بازی در سطحی جدید آماده کنید. این هدفون یکی از بهترین هدفون‌های ساخته شده توسط کمپانی ریزر برای این کنسول محبوب ماکروسافت است.

 

هدفون Razer Kaira For Xbox در یک نگاه

طراحی ارگونومیک و راحت

  • بسیار سبک با وزن تنها 293 گرم
  • دارای درایور های 50 میلی متری با کیفیت
  • دارای میکروفون های بدون نویز
  • پشتیبانی از نرم افزار اختصاصی Razer Kaira For Xbox
  • اتصال بی سیم بدون نویز
  • باتری قوی 15 ساعته
  • دارای کنترلر های کارآمد

 

طراحی زیبا و راحت

برای اینکه در ماراتن بازی خود احساس خستگی نداشته باشید نیاز به یک هدست بسیار راحت با ارگونومی مناسب دارید. در طراحی هدست گیمینگ Razer Kaira For Xbox با کاپ هایی از جنس فوم بسیار با کیفیت استفاده شده تا گرما و تعریق کمتری را در تماس با پوست شما ایجاد کند. همچنین این فوم های بسیار نرم باعث میشوند، نیرویی که هدبند به سر شما وارد میکند کاهش یابد.این هدست یک هدست بسیار سبک نیز به شمار میرود زیرا وزن آن تنها 293 گرم است.

 

معرفی هدفون گیمینگ | Razer Kaira

 

درایور های 50 میلی متری

مهندسان Razer درون هدفون گیمینگ Razer Kaira For Xbox یک درایور 50 میلی متری بسیار باکیفیت قرار داده اند آنها این درایور را طوری طراحی کرده اند که گویی 3 درایور درون آن قرار دارد. شما میتوانید از طریق آن صدا های Low, Mid, High را کاملا واضح و شفاف بشنوید، میزان بیس قدرتمندی را تجربه کنید و هیجان را در بازی های خود افزایش دهید.

 

میکروفون بدون نویز

در هدفون گیمینگ Razer Kaira For Xbox یک میکروفون بسیار با کیفیت و قابل انعطاف تعبیه شده است. این میکروفون بهترین عملکرد را در ایکس باکس سری S/X دارد. میکروفون Kaira For Xbox به وسیله قابلیت Noise-Reduction صدای شما درون بازی را از صداهای اضافه محیطی جدا میکند تا همراهان شما بهترین و شفاف ترین حالت صدای شما را درون بازی با وضوح بالا بشنوند.

 

معرفی هدفون گیمینگ | Razer Kaira

 

نرم افزار اختصاصی

هدست گیمینگ Razer Kaira For Xbox دارای نرم افزار اختصاصی Razer Headset Setup for Xbox برای سیستم عامل ویندوز است. این نرم افزار اختصاصی دسترسی به گزینه های شخصی سازی صدایی هدست مانند تنظیمات EQ شخصی، تنظیمات میکروفون و موارد دیگر را برای شما فراهم میکند تا صدای آنرا همانظور که میخواهید دریافت کنید.

 

اتصالات

تنظیمات پیچیده و دانگل های بی سیم را کنار بگذارید.هدست بی سیم Razer Kaira For Xbox یک اتصال مستقیم و با تاخیر بسیار پایین با کنسول های ایکس باکس را با محدوده سینگال عالی 2.4GHz و 5GHz برای شما فراهم میکند. در گوشی سمت راست، دکمه را پایین نگه دارید تا به حالت اتصال بروید. میتوانید آنرا دوبار فشار دهید تا 4 حالت اکولایزر مختلف را انتخاب کنید مانند حالت FPS که صدای داخل بازی مانند صدای پای دشمنان را بهبود میبخشد و حالت باس برای تقویت صدای فرکانس پایین.

 

معرفی هدفون گیمینگ | Razer Kaira

 

کنترلر ها و دسترسی ها

کنترلر های تعبیه شده، تسلط کامل شما را بر روی Razer Kaira For Xbox فراهم میکنم. طبق عکس، نقطه A هدبند با تنظیم خودکار قرار دارد، نقطه B کاپ ها با فوم باکیفیت برای راحتی بهتر، نقطه C دکمه ی تنظیمات EQ و رفتن به حالت اتصال، نقطه D دکمه چرخشی تنظیم صدای بازی و چت، نقطه E میکروفون با کیفیت و بدون نویز ریزر، نقطه F دکمه بی صدا کردن میکروفون، نقطه G دکمه تنظیم میزان صدا، نقطه H چراغ تعیین وضعیت هدست، نقطه I دکمه ی خاموش و روشن و در نقطه J درگاه شارژ این دستگاه قرار دارد.

 

باتری قوی

در درون هدفون گیمینگ Razer Kaira For Xbox یک باتری لیتیوم یونی قدرتمند قرار دارد تا شما را از سیم هایی که برای راحتی شما درون بازی مشکل ایجاد میکند، بی نیاز کند. این هدست توانایی 15 ساعت روشن ماندن مداوم را دارد. البته این میزان با توجه مقدار ولوم مورد استفاده، متغییر است.