هدست گیمینگ ریزر Razer Kraken for Console

هدست کنسول بازی ریزر Razer Kraken for Console، یکی از هدست‌های نمادین بازی است که توسط ریزر طراحی و عرضه شده است. شما میتوانید با این هدست قدرتمند در بازی‌های هیجان‌انگیز خود غرق شده و با کیفیت صدای برتر و راحتی طولانی مدت این هدست، در بهترین حالت بازی کنید.

 

درایورهای سفارشی در Razer Kraken for Console

در هدست بازی Razer Kraken for Console همراه با درایورهای 50 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری با تنظیم سفارشی، از وضوح صدای برتر و صدای بیس عمیق و تند لذت ببرید.
برای وضوح صوتی و بیس عمیق از هدست Razer Kraken در بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود لذت ببرید. از قدم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ظریف که در پشت سر شما وارد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند تا انفجارهایی که شما را با خود متحول می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، هنگام بازی با Razer Kraken for Console که مخصوص کنسول های گیم طراحی شده است، تمام جزئیات صدا به گوش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken for Console

 

طراحی مستحکم هدست

کمپانی ریزر در این هدست خود، بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هد بند را بهبود بخشیده و آن را ضخیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر کرده است، بنابراین برای راحتی استفاده طولانی مدت، فشار بیشتری را روی سر شما ایجاد نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. قاب آلومینیومی Razer Kraken for Console آن را سبک، انعطاف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیر و فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده با دوام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

برای اینکه بتوانید به سطح بالاتری در بازی برسید، بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی با ژل خنک کننده ساخته شده است تا در جهت کاهش تجمع گرما عمل نماید. پارچه نرم و ترکیب چرم در این هدست، حسی نرم ایجاد کرده و از طرفی قابلیت عایق صدا خواهد بود. از همین روست که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد از جلسات طولانی بازی لذت ببرید.

با هدست Razer Kraken for Console تجربه صوتی کنسول خود را بالا ببرید. این هدست راحت با فشرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی در دو طرف گوشی باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به خوبی بر روی گوش نشسته و فشار بیشتری به کناره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صورت وارد نمی-شود.

این هدست مهندسی شده تا تنها در 250 گرم وزن باشد، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید ساعت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بازی کنید بدون اینکه توسط هدست خسته شوید. طرح بیضی شکل با چرم درگوشی، یک تناسب راحت و احساس سبکی را ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. همچنین فشرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی در دو طرف بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی اجازه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد قاب عینک شما فرو رفته و بنابراین هیچ فشاری به کناره‌های سر شما ایجاد نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. از سویی دیگر یک نوار لغزنده قابل تنظیم هدبند انعطاف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیری بیشتری را برای متناسب کردن کامل سر شما فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken for Console

 

میکروفون کاردیوئید بهبود یافته

میکروفون هدست مخصوص کنسول بازی Razer Kraken از الگوی کاردیوئید بهبود یافته استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا صدای شما با وضوح و بدون سر و صدای غیرضروری پس زمینه گرفته شود. به طوری که سر و صدا از کنار و پشت میکروفون را رد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. بنابراین هم تیمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شما همیشه صدای شما را بلند و واضح می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شنوند.

میکروفون یک طرفه این هدست، ارتباط تیمی کاملاً شفافی را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. این میکروفون در هدست بازی کراکن، قابل جمع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شدن و انعطاف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیر است. بنابراین به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد در صورت لزوم آن را بیرون بیاورید و برای نزدیکی به دهان و موقعیت مناسب تنظیم کنید. بدین ترتیب خواهید توانست با کیفیت صدایی واضح و شفاف تر با هم تیمی های خود در بازی های مهیج گفتگو کنید.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken for Console

 

سازگاری با پلتفرم ها

Kraken با اکثر کنسول‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از جمله PC ،Mac ،Xbox One ،PS4 ،Nintendo Switch و دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفن همراه با جک صوتی 3.5 میلی متر سازگار است. همچنین با کابل تقسیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده داخلی برای دسترسی کامل صوتی یا میکروفونی همراه با سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عامل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که به ورودی و خروجی صوتی و میکروفون جداگانه نیاز دارند، ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

با کنترل ساده و در دسترس این هدست بازی، شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به آسانی میزان صدا را کنترل کنید یا میکروفون را بی صدا نمایید تا بتوانید در بازی تمرکز خود را حفظ کنید. یک همراه همیشگی که در هر جا و هر مکانی در بازی‌های شما وجود دارد.