معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Kitty

هدست گیمینگ ریزر Razer Kraken Kitty

هدست مخصوص بازی ریزر Razer kraken kitty edition دستگاهی کارآمد از کمپانی ریزر است که دارای استحکام و راحتی مناسبی بوده و میتواند در جلسات طولانی بازی، به سادگی در اختیار کاربر باشد.

 

بالشتک های گوشی

هدفون kraken kitty edition با قابی آلومینیومی و بالشتک های دور گوشی راحتی که طراحی شده است، می تواند در طول جلسات طولانی بازی، از افزایش گرما کاسته و راحتی شما را برای ماندن در بازی فراهم می کند. در هدست Razer Kraken Kitty ، گوشی ها به طور دائمی به هدبند متصل می شوند و از LED های چند رنگ داخلی همانند آرم های Razer در کناره های هدست بهره می برند. طراحی هدبند، نسخه Kraken Kitty ریزر دقیقاً مانند سایر هدست های Razer به نظر میرسد. این هدست دارای گوشی های مشکی یا صورتی موجود است، گوشیهای بزرگ و دایره ای شکل که روی آن با آرم Razer درخشان تزئین شده و به چرم مصنوعی مجهز شده است.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Kitty

 

سازگاری هدست بازی ریزر

Kraken Kitty از درگاه USB استفاده میکند و با رایانه های شخصی و لپ تاپ ها سازگار است. دسترسی به کنترل روشنایی Chroma از طریق Synapse 3 فقط در رایانه های شخصی Windows امکان پذیر است. همچنین با این هدست گیمینگ ، خواهید توانست صدایی دقیق تر و غوطه وری بیشتری در بازیها، موسیقی و فیلم های خود را تجربه کنید. توجه داشته باشید که فقط در ویندوز 10 با 64 بیت در دسترس است.

 

کنترل روشنایی در هدست

Kraken Kitty برای همگام سازی جلوه های نورپردازی نیاز به بارگیری برنامه Streamer Companion App دارد. این برنامه را می توانید در زیر زبانه Lighting در Synapse 3 بارگیری کنید. این هدست برای کار با Synapse 3 و برنامه Streamer Companion در حال اجرا طراحی شده است. این دستگاه Razer دارای حالت cosplay است که به شما امکان میدهد با استفاده از یک پاوربانک از جلوه های روشنایی دلخواه خود استفاده کنید. شما می توانید جلوه نور پیش فرض محصول را در Synapse 3 تنظیم کنید و سپس برای استفاده ذخیره نمایید.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Kitty

 

برتری های هدست بازی ریزر

Razer Kraken Kitty Edition نشانه پیشرفت در دستگاه های صوتی بازی می باشد. خوشبختانه، طی سال گذشته، شاهد رویکرد جدیدی در طراحی محیط های بازی هستیم. این دستگاه صوتیRazer یک هدست بازی سیمی USB با نورپردازی قابل تنظیم، THX Spatial Audio ، بالشتکهای گوشی با ژل خنک کننده عالی و برخی از ویژگی های عالی دیگر است.

که در مقایسه با محصولات هم رده خود دارای برتری های مناسبی است. در واقع ممکن است یکی از بهترین هدست های موجود در حال حاضر باشد که در محدوده متوسط ​​مقیاس قیمت گذاری است. کیفیت صدا برای مبلغی که می پردازید نیز خارق العاده است.

 

میکروفون هدست بازی Razer

میکروفون Kraken Kitty Edition فوق العاده است و صوتی واضح و تمیز را ضبط میکند و از یک میکروفون رو به بیرون برای لغو نویز جهت جلوگیری از سر و صدای اطراف استفاده میکند. اگر در محیط پر سر و صدایی قرار داشته باشید، ویژگی لغو نویز میتواند مفید باشد. همچنین میتوانید با استفاده از نرم افزار Razer Synapse حساسیت میکروفون را به صورت دستی تنظیم کرده، sidetone را تنظیم نموده و ویژگیهای نرمال سازی صدا و افزایش صدا را فعال یا غیرفعال کنید.

یک کابل USB 4.3 با روکش پارچه ای به لبه پایین گوشی سمت راست متصل است، در حالی که یک ولوم و یک دکمه برای فعال کردن THX Spatial Audio در لبه پشت همان گوشی قرار دارد. میکروفون نیز بر روی گوشی سمت چپ نصب شده است. می توانید روی دکمه استوانهای شکل روی بازو کلیک کنید تا بیصدا شود و روشن شدن چراغ قرمز نشان میدهد که میکروفون بیصدا است. به نظر میرسد بتوانید با میکروفون های جمع شونده این هدست، به کیفیت بالایی از صدا دست یافته و به خوبی بتوانید تنظمیات لازم را برای جلوگیری از سر و صدای پس زمینه ایجاد نمایید.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Kitty

 

اتصال به رایانه های شخصی

این یک هدست مخصوص بازی مخصوص رایانه های شخصی است. به طور خاص برای اتصال به هر رایانه با پورت USB طراحی شده است و اگر آن را به Xbox One یا PlayStation 4 متصل کنید، کار نمی کند و اگر کنسول بازی شما به تلویزیون متصل باشد، کابل خیلی کوتاه است تا با آن راحت بازی کنید. همچنین دارای اتصال 3.5 میلی متری برای استفاده با نینتندو سوییچ یا درگاههای هدست در کنترل کنندههای Xbox One و PS4 نیست.