اسپیکر گیمینگ ریزر Razer Nommo Pro

اسپیکر پیشرفته ریزر Razer Nommo Pro، برای صدای فوق‌العاده تنظیم شده است. این اسپیکر کامپیوتر دارای قابلیت غوطه وری سینمایی قدرتمند و باس بدون محدودیت میباشد.

 

صوتی تصویب شده THX

Razer Nommo Pro مجهز به اجزای پیشرفته ای مانند درایورهای 3 اینچی است که توسط مهندسان اختصاصی THX تنظیم شده تا پتانسیل کامل اسپیکرها را به نمایش بگذارد. همه اینها میتواند تضمین کند که دامنه کامل صدا را میشنوید و صدایی عالی، تمیز و مناسب برای سرگرمی های خود خواهید داشت. در حالت کلی اسپیکرهای بازی، به عمق و برد نیاز دارند تا شما را به جهان دیگری منتقل کنند. چه در یک صحنه نبرد باشید و چه در حال دیدن فیلم ترسناک، نفس خود را حفظ کرده باشید، هر صدای کمی میتوان هیجان ایجاد کند.

 

معرفی اسپیکر ریزر | Razer Nommo Pro

 

باس محکم و نامحدود

با استفاده از ساب ووفر رو به پایین Razer Nommo Pro، با صدای بیس قدرتمند و بدون محدودیت برای لرزش و صدایی واقعی طراحی شده است. میتوانید هنگام انفجار در بازی های مورد علاقه خود، آن را روشن کنید یا آن را برای بازی های آخر شب پایین بیاورید.

 

کنترل و اتصالات اسپیکر

با کنترل پنل صدا میتوانید بدون توقف بازی و یا پخش موسیقی، در میان آنها جابجا شوید. طراحی این کنترل ها به گونه ای است که همیشه در دسترس بوده و به شما امکان میدهد تا به راحتی و با سرعت صدا را تنظیم کنید یا آن را بی صدا کنید.Razer nommo pro به شکلی ساخته شده است تا کاملاً متناسب با تنظیمات شما بوده و دارای انعطاف پذیری  و سازگاری با سایر دستگاه ها باشد.

میتوانید از طریق USB، فناوری بلوتوث 4.2، نوری یا جک 3.5 میلی متری استاندارد متصل شوید. Nommo Pro یک سیستم صوتی عالی است که هرگونه تنظیم بازی را بهبود میبخشد. صدای فوق العاده متعادل و یک صحنه صوتی کاملاً مناسب برای تماشای همه جانبه فیلم نیز ارائه میدهد.از یک دکمه روی کنترل، میتوان برای تنظیم میزان صدا استفاده کرد، میتوانید سریع و آسان منابع را تغییر دهید.

Nommo Pro برای کار با رایانه های شخصی و Mac از طریق USB طراحی شده است، اما ورودی نوری باعث میشود سیستم بتواند با تلویزیون یا هر کنسول بازی یا Media Player با خروجی نوری استفاده کند.

 

استفاده از برنامه در اسپیکر

برنامه های Razer Synapse (دسکتاپ) و Nommo Pro (iOS / Android) نیز هر دو عالی هستند. این برنامه به راحتی میتواند الگوی روشنایی EQ و RGB اسپیکرها را تغییر دهد، بین تنظیمات ایستگاه صوتی مانند بازی، فیلم، موسیقی و غیره جابجا شود و حالت های صدا مانند صدای Dolby Surround را روشن کند.

 

معرفی اسپیکر ریزر | Razer Nommo Pro

 

کیفیت صدای  مناسب بازی ها

Nommo Pro کیفیت صدای بسیار چشمگیری را به ویژه هنگام بازی ارائه میدهد که در مقایسه با محصولات هم رده خود دارای ویژگی های مناسبی میباشد. هنگام بازی آنلاین، میتوان صدای بازیکنان را از میان آتش اسلحه سنگین و موتورها شنید. همین موضوع در مورد موسیقی متن فیلم نیز وجود دارد.

این تنظیم همچنین صحنه صوتی فوق العاده گسترده ای را ارائه می¬دهد. به علاوه پشتیبانی صدای Dolby Surround آن، به این معنی است که Nommo Pro در هنگام بازی، جهت مشخصی را ارائه میکند. با بازی در شرایط ترسناک، میتوان مسیر قدم های ورودی را شنید و سطح جدیدی از وحشت را تجربه کرد.حتی بدون روشن بودن حالت Dolby Surround ، این سیستم یک تصویر استریویی عالی ارائه میدهد و به طور کلی، برای بازی و تماشای فیلم بیش از حد مناسب است.

 

ویژگی برتر طراحی اسپیکرهای ریزر

اگر شما یک گیمر جدی هستید که غوطه وری صدا و بازی را جدی میگیرید، این سیستم اسپیکر پیشرفته است که منتظر آن بوده اید. Razer Nommo Pro یک مجموعه اسپیکرهای بازی جذاب و قدرتمند است که با انواع حالت های مفید طراحی و عرضه شده است.

Nommo Pro دو اسپیکر بزرگ است که دارای طراحی هوشمندانه و مبتکرانه ای هستند و صدای محکمی را ارائه میدهند. ساب ووفر بیس ثابتی را فراهم میکند که دیواره ها را متزلزل نخواهد کرد. حتی میتوانید به آسانی بین صدای استریو دارای گواهی THX و صدای فراگیر مجازی دالبی جابجا شوید.اگر هم کنسول و هم یک کامپیوتر در اتاق نشیمن دارید، Nommo میتواند دقیقاً همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید تا تفاوت بین بازی هیجان انگیز و سایر انواع سرگرمی را احساس کنید.

 

معرفی اسپیکر ریزر | Razer Nommo Pro

 

نورپردازی در اسپیکرها

در پایین هر اسپیکر، یک نوار LED با سفارشی سازی کامل RGB وجود دارد. بسیار کوچک است و تا زمانی که میز مشکی نداشته باشید، به سختی میتوانید آن را ببینید.همچنین میتوانید نورپردازی Chroma را با سایر تجهیزات Razer همگام سازی کنید، اگرچه همانطور که در بالا گفته شد، گزینه های روشنایی بسیار کم هستند.