هدفون Studio Buds Plus

Beats در حال حاضر برخی از محبوب‌ترین هدفون‌های بی‌سیم را در بازار ساخته است و اکنون امیدوار است به لطف عرضه Beats Studio Buds Plus دردسر بزرگ‌تری برای رقبای خود ایجاد کند.

 

طراحی

+Beats Studio Buds را از جعبه خارج کنید و در عرض چند ثانیه لیست‌های موزیک خود را شروع خواهید کرد. این هدفون‌ به محض بازکردن درب کیس شارژ به طور خودکار به اندروید و آیفون متصل میشود. این بدان معناست که نیازی به جستجو در تنظیمات بلوتوث برای اتصال آنها به تلفن هوشمند خود نیست.

 

هدفون بی‌سیم بیتس استودیو بادز پلاس | Beats Studio Buds Plus

 

این واقعیت که این هدفون به طور یکپارچه با هر دو سیستم عامل گوگل و اپل کار میکند یک امتیاز بزرگ و یک نقطه فروش بسیار قوی برای آن است.

 

در کنار این اتصال آسان، طراحی منظمی نیز وجود دارد که حس برتر را نیز ارائه میدهد. شایان ذکر است که کیس کاملاً بزرگتر از اپل AirPods Pro است که ممکن است با عملکرد باتری اضافی که +Beats Studio Buds برای کاربران به ارمغان می‌آورد مرتبط باشد. در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های استایل در سال 2023 این است که Beats Studio Buds Plus اکنون در یک طراحی شفاف و شیشه‌ای عرضه میشود و صاحبان آن نگاهی اجمالی به تمام فناوری‌های موجود در داخل آن دارند. این رنگ شفاف ( Transparent) در کنار رنگ‌های دیگر از جمله مشکی طلایی ( Black / Gold ) و عاجی ( Ivory ) قرار گرفته است.

 

هدفون بی‌سیم بیتس استودیو بادز پلاس | Beats Studio Buds Plus

 

هیچ شکایتی در مورد چیدمان و طراحی نیست و Beats حتی 4 ایرتیپ مختلف را در جعبه گنجانده است تا اطمینان حاصل شود که تناسب کامل را به دست می‌آورید.

 

آنها حتی زمانی که برای دویدن استفاده میشوند در جای خود باقی میمانند. با این اوصاف، ورزشکاران اگر میخواهند بهترین تجربه را داشته باشند، احتمالاً با بالاترین امتیاز Beats Fit Pro بهتر است، زیرا این هدفون شامل طراحی گیره‌ای داخل گوش است تا مطمئن شوید که محکم در سر شما گیر کرده‌اند.

 

کیفیت صدا

Beats انواع پیشرفت‌ها را در بیتس استودیو بادز پلاس گنجانده است، از جمله طراحی معماری آکوستیک ایرفون‌های کوچک ساخته شده برای ارائه صدا قدرتمند و متعادل، ANC بهبود یافته و دارای صدای هوشمند Spatial که به نظر میرسد صدا از همه جهات به گوش شما برخورد میکند.

 

هدفون بی‌سیم بیتس استودیو بادز پلاس | Beats Studio Buds Plus

 

شکی نیست که در +Beats Studio Buds صدای عالی و بیس زیادی وجود دارد بدون اینکه بر وضوح صدا تأثیر بگذارد و موسیقی با جزئیات شفاف به نظر میرسد. ANC ( حذف صداهای بیرونی ) کار خوبی برای جلوگیری از نویز پس‌زمینه انجام میدهد و حالت Transparency ( انتقال شفاف صدای بیرونی به داخل ) نیز میتواند برای زمانی که نیاز به شنیدن دنیای اطراف خود دارید فعال شود.

 

+Beats Studio Buds هدفون‌ بسیار خوبی هست اما با آزمایش آن در کنار AirPods Pro، میتوانیم بگوییم که سازندگان محبوب موسیقی اپل از تجربه صوتی بهتری برخوردار هستند. اما با این حال AirPods Pro بسیار گران‌تر است و اتصال آسان به دستگاه‌های اندرویدی را ندارد.

 

باتری

در مجموع بیش از 36 ساعت استفاده را بدون نیاز به نزدیک‌شدن به دوشاخه برق ارائه میدهد. اگر آن را با AirPods Pro اپل مقایسه کنید که 30 ساعت ارائه میدهد، میتوانید ببینید که چرا آخرین پیشنهاد Beats بسیار چشمگیر است.

 

هدفون بی‌سیم بیتس استودیو بادز پلاس | Beats Studio Buds Plus

 

با وجود اینکه ایرفون‌ها کمی بزرگتر از رقیب اپل است، کیس شارژ همچنین شفاف و کوچک است و به راحتی در جیب شما قرار میگیرد. به علاوه میتوانید به راحتی عمر باتری هر دو گوشی هدفون و کیس را از طریق تلفن هوشمند خود مشاهده کنید.

 

تنها گزینه‌ای که در این سری دیده نمیشود عدم شارژ بی‌سیم است. گذاشتن کیس شارژ روی پد Qi مشکل پر کردن مجدد را از بین میبرد و واقعاً به نظر میرسد که یک جفت ایرفون 169 دلاری باید این گزینه را داشته باشد.

 

کنترل‌های لمسی و امکانات بیشتر

شما میتوانید آهنگ‌های خود را مستقیماً از هر گوشی هدفون کنترل کنید. یک بار ضربه برای مکث، دو بار ضربه برای رفتن به آهنگ بعدی و سه بار ضربه برای رفتن به آهنگ عقب این عملیات‌ها رو انجام میدهد.

 

کنترل نهایی یک فشار طولانی است که یا ANC را خاموش میکند یا صدا را افزایش میدهد. متأسفانه، شما نمیتوانید هر دو را انجام دهید، بنابراین باید بین این دو کنترل مفید از طریق تنظیمات یکی را انتخاب کنید. این یک معامله شکن نیست اما کمی آزار دهنده است.

 

هدفون بی‌سیم بیتس استودیو بادز پلاس | Beats Studio Buds Plus

 

سایر موارد اضافی در +Beats Studio Buds شامل شارژ 5 دقیقه‌ای سریع است که یک ساعت استفاده اضافی را فراهم میکند و در صورت گم‌شدن هدفون با سرویس‌های “Find” اپل و گوگل کار میکند. کاربران اپل با Siri سازگاری دارند و دارای رتبه IPX4 هستند، بنابراین باید از آب و هوای بارانی و ورزش سنگین در باشگاه جان سالم به در ببرند.

 

یکی از چیزهای آزاردهنده‌ای که آنها شامل نمیشوند، مکث موسیقی خودکار است زمانی که یکی یا هر دو گوشی هدفون را از گوش خود خارج میکنید. این قطعاً عملکردی است که در دستگاه‌های رقیب از آن استفاده میشود و به نظر عجیب میرسد که Beats آن را در +Beats Studio Buds کنار گذاشته است.