معرفی هدفون Samsung Active In-Ear

هدفون های دقیق Active In-Ear Headphones، با تناسبی راحت و ثباتی مناسب طراحی و عرضه شده است تا برای استفاده در طولانی مدت، کاربردی باشد. استفاده از این هدفون و راه اندازی آن بسیار ساده است و در کوتاه ترین زمان، به دستگاه شما متصل خواهد شد. برای آن که بتوانید اطلاعاتی بیشتر در این خصوص دریافت کنید، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

نگاهی اجمالی

معرفی هدفون Samsung Active In-Ear Headphones

  • شامل چهار مجموعه ایرتیپ گوش در اندازه های مختلف
  • گیره های نرم برای ثبات داخل گوش و بهبود صدا
  • درایورهای 12 میلی متری برای صدایی واضح
  • دارای طراحی سبک وزن و جمع و جور با تناسب راحت
  • فناوری اتصال سیمی با رابط 3.5 میلی متری
  • هدفون با طراحی داخل گوش(in-Ear) به رنگ آبی
  • امپدانس 32 اهم و پاسخ فرکانس 20هرتز تا 20 کیلوهرتز
  • دارای درایورهای 12 میلی متری برای تولید صدایی شفاف
  • ریموت چند منظوره خطی به همراه میکروفون داخلی برای کنترل میزان صدا

ساختاری مناسب

هدفون های Active In-Ear Headphones همراه با 4 مجموعه ایرتیپ سلیکونی نرم و قابل تعویض همراه است که می تواند تناسب سفارشی و مناسبی را برای کاربر ایجاد کند. این ایرتیپ ها نرم و نازک بوده که باعث کاهش صدای ناخواسته محیط شده و بهبود کیفیت صدا را ایجاد می کند.ایرتیپ ها با گیره های تثبیت کننده طراحی شده در این هدفون، آن را برای استفاده طولانی مدت به اندازه کافی راحت و پایدار می کند. این امکان را خواهید داشت تا هنگام تمارین ورزشی سبک، از این محصول استفاده کرده و سرگرمی خود را با یک هدفون ورزشی، کامل نمایید.

این هدفون های داخل گوش سامسونگ برای علاقه مندان موسیقی بسیار مناسب است و استفاده طولانی مدت از آن را فراهم می کند. سامسونگ در این هدفون، پایداری راحتی و صدای با کیفیت بالا را در یک محصول شیک و جمع و جور را ترکیب می کند.

این هدست جمع و جور و سبک وزن، برای شنونده فعال طراحی شده است. استفاده از متریال سبک و مقاوم در Active In-Ear Headphones، به شما این امکان را می دهد که این هدفون را در هر مکانی ببرید. می توانید در فضای باز و هنگام پیاده روی، از موسیقی های دلنشین خود بهره مند شده و یا تماس های تلفنی خود را از دست ندهید.

تنظیمات و کنترل

بنابراین می توانید در حین حرکت با هدست Active In-Ear سامسونگ به آهنگ های مورد علاقه خود گوش دهید. این محصول به گونه ای طراحی شده اند که صدای واضح ارائه کرده و کیفیت صدا را افزایش می دهند. علاوه بر این، دارای ویژگی های تنظیم صدا و کنترل آهنگ و میکروفون داخلی است، از همین روست که لازم نیست تمرین خود را برای تغییر موسیقی یا پاسخ به تماس قطع کنید.

ضمن آنکه در این هدفون ها، ریموت 3 دکمه ای تعبیه شده است تا با کنترلی آسان بتوانید تنظیمات داخلی آن را انجام داده و صدایی دلخواه را دریافت کنید. ریموت چند منظوره خطی و میکروفون داخلی تعبیه شده در این هدفون، به شما امکان می دهد تا کنترل کامل صدا را در هدفون داشته باشید. این هدفون با طراحی سیمی بوده و بدون هیچ تاخیری، به دستگاه های شما متصل خواهد شد.

ضمن آنکه این محصول همراه با کابل تخت است که بدون امکان گره خوردگی می باشد و استفاده از آن را راحت کرده است. همچنین این هدفون Active In-Ear Headphones با موبایل برند سامسونگ به خوبی سازگار خواهد بود و بهترین کیفیت صدا را ارائه خواهد کرد. لازم به ذکر است که طراحی میکروفون روی کابل انجام شده و قادر است تا صدایی واضح و شفاف را منتقل نماید. ضمن آنکه افرادی که آنسوی خط هستند نیز، صدایی واضح را درک خواهند کرد.

درایورهای مناسب

شما می توانید در این هدفون Active In-Ear  صدایی جدی و قدرتمند را با درایورهای 12 میلی متری دریافت کنید. ضمن آنکه آن ها همراه با رابط کاربری 4 پین 3.5 میلی متری هستند که باعث می شود به سادگی بتوانید صدای دلخواه خود را دریافت کنید.

می توانید از حالت صدای استریو در این هدفون های سامسونگ استفاده نمایید. این محصول دارای امپدانس 32 اهم و حداقل پاسخ فرکانس 20 هرتز بوده و حداکثر فرکانس پاسخ 20 کیلوهرتز را دارد که بدین ترتیب ، قادر است بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشته و صدای دلخواه شما را تحویل نماید.