هدست گیمینگ سنهایزر Sennheiser GSP 301 Gaming Headset

هدست باسیم Sennheiser GSP 301 محصول کمپانی Sennheiser برند EPOS میباشد. EPOS ، برندی است که با استفاده از فناوری‌های صوتی پیشرفته ، تلاش میکند که با ارائه دادن راه‌حل‌های فوق‌العاده خود و طراحی صدایی قدرتمند برای تجربه‌های جدید صوتی، در زمینه گیمینگ و مهندسی صدا فعالیت میکند. با هدست GSP 301، در بازی کردن ارتقا پبدا خواهید کرد.

این هدست چندکاره ی گیمینگ برای گیمر هایی که به صدایی بسیار دقیق نیاز دارند طراحی شده است. مهندسی صدای کمپانی EPOS، موجب شده که صوتی بسیار با کیفیت را در بازی های خود تجربه کنید. از طرفی دیگر وجود یک عدد میکروفون انعظاف پذیر، با قابلیت lift-to-mute به شما اجازه می دهد که با بالا بردن میکروفون خود ، آنرا به حالت بی صدا در بیاورید که باعث می شود که یک مکالمه ی واضح و آسان را با هم گروهی خود تجربه کنید.

همچنین با این هدفون چند کاره ی زیبا، می توانید به تمام دسنگاه های بازی مانند PC ، Mac ، Xbox One ، PS4 ، PS5 ، Nintendo Switch و تلفن همراه خود به راحتی توسط سیم متصل به آن اتصال پیدا کنید. طراحی این محصول برای استفاده طولانی مدت کاربر است ، به همین علت، حس راحتی شگفت انگیزی را در هنگام استفاده از بالشتک های ضد باکتری اش تجربه خواهید کرد.

این هدست باسیم ، دارای تکنولوژی اکتیو نویز کنسلینگ یا فیلتر کننده ی صوت های فعال اضافه در محیط می باشد که باعث می شود در هنگام بازی کردن ، تمام صدا های محیط برای شما فیلتر شوند و تمام تمرکزتان روی صدای با کیفیت و بسیار واضحی باشد که تمایل دارید بشنوید..

 

در یک نگاه

صدای بسیار واضح و آکوستیک
مهندسی صدای EPOS
سرعت در بی صدا کردن میکروفون
تنظیمات صدای آسان
طراحی قدرتمند و مدرن
سازگاری با تمام دستگاه ها

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 301

 

صدای بسیار واضح و آکوستیک

هدست GSP 301 ، تمام فرکانس های صدا را با وضوح بسیار بالا به شما ارائه می دهد. در این هدست آکوستیک گیمینگ ، با استفاده از متریالی که در بالشتک های بسیار بزرگ آن استفاده شده ، نه تنها احساس راحتی به شما منتقل می کند ، بلکه به شما اجازه می دهد که یک تمام تمرکز خود را روی تجربه ی صدای بازی با صوتی شگفت انگیز بگذارید. طبق تحقیقاتی که روی این محصول انجام شده است ، هر کیفیت و قابلیتی که از یک هدست گیمینگ انتظار دارید ، را با هدست GSP 301 به دست خواهید آورد و جذب تمام بیس های سنگین صدا را خواهید شنید.

همچنین این محصول وضوح شگفت انگیز در صدا ، برای تعاملات در هنگام بازی کردن را برایتان اهدا می کند. با وجود صوتی یکپارچه و فوق العاده برای ورودی گوش شما و خروجی صدایتان از طریق میکروفون این هدست گیمینگ بعلت وجود فیلتر صوت های اضافه ، می توانید از بهترین کیفیت در بازی های خود بهره ببرید.

 

مهندسی صدای EPOS

دفتر مرکزی EPOS که بخشی از گروه Demant و واقع در Copenhagen میباشد ، یک گروه فناوری صوتی پیشرفته در دنیا است که وظیفه ی ارائه راه حل ها و خدماتی جهت پیشرفت زندگی روزانه انسان ها را در رابطه با محصولات صوتی به عهده گرفته است. در محصول GSP 301 ، نیز این کمپانی با ارائه دادن راه حل هایی مانند کیفیت بسیار بالای صدا در تجربه ی گیمینگ که باعث عکس العمل بسیار بالا در بازیکن می شود را انجام داده و این هدست را بسیار خاص کرده است.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 301

 

سرعت در بی صدا کردن میکروفون

وجود دسته ی میکروفون بسیار انعطاف پذیر به شما نه تنها اجازه ی تنظیم میکروفون را در بهترین حالت انتقال صدا را می دخد، بلکه میکروفون در وضعیت بسیار راحت تری است که باعث می شود صدای واضح تر و بهتری را ارایه دهید.

وجود این میکروفون، باعث می شود که صدای محیط اطراف شما فیلتر شود و بیشترین صدایی که به هم تیمی های خود می رسانید، صوتی بسیار با کیفیت و رسا باشد. از طرفی، با بالا بردن دسته ی این میکروفون، بصورت خودکار به حالت بی صدا در می آید و دیگر نیازی نیست برای خاموش کردن صوت خود به تنظیمات بازی بروید، پس به سرعت هر زمانی که احساس کنید نیاز دارید میکروفون خود را غیر فعال کنید، کافی است دسته ی بسیار منعطف آن را تنها به سمت بالا ببرید.

 

تنظیمات صدای آسان

غلطک تنظیمات صدا در قسمت سمت راست بدنه ی هدست ؛ به شما اجازه می دهد که به سرعت در هنگام بازی کردن صدای خود را تنظیم کنید. از آنجایی که برای این کار باید به تنظیمات صدای دستگاهتان بروید ، این کار باعث سرعت بخشیدن به شما می شود. بنا براین دلیل دیگر نیازی نیست هنگام بازی کردن ، مشکل تنظیمات صدا را داشته باشید و برای تنظیمات خود از بازی خود خارج شوید و به راحتی می توانید میزان صدا را از طریق هدست خود ، تنظیم کنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 301

 

طراحی قدرتمند و مدرن

برای تایید دوام و استقامت این محصول ، آزمایش های بسیاری انجام شده است ، بنا براین می توانید از تنظیمات بدنه ی این هدست با خیال راحت استفاده کنید و سایز آن را مطابق با مدل و اندازه ی سرتان تنظیم کنید و در طولانی مدت از این هدست سبک که وزنی به مقدار تنها 290 گرم دارد و راحت استفاده کنید.

همچنین طراحی ایرپد ها چرمی اش به گونه ای انجام شده است که نویز های غیر فعالی را ایجاد کنند که باعث خنثی شدن صدا های فعال در محیط می شود. هدست GSP 301 به رنگ سفید و مشکی است و اتصال آن با سیم متصل به محصول انجام می شود بنا براین هیچگاه مشکل شارژ نخواهید داشت.

 

سازگاری با تمام دستگاه ها

وجود سیم رابط PCV05 در تمام هدست های گیمینگ برند Sennheiser برای بازی با PC وجود دارد که شامل 2 عدد خروجی که یکی از آن ها مخصوص صدا و دیگری مخصوص میکروفون است ، برای کیفیت بهتر آن ارایه می شود. این سیم رابط به شما اجازه می دهد که به تمام دستگاه ها ، کنسول ها و گوشی های همراه ، مانند PC ، Mac ، PlayStation 4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و یا هر دستگاه صوتی دیگری که تمایل دارید از طریق جک 3.5 میلی متری ورودی آن متصل شوید. بنابراین هیچگونه محدودیتی در استفاده از این هدست نخواهید داشت.