هدفون سیمی سنهایزر Sennheiser HD 300

هدفون دقیق و راحت SENNHEISER HD 300، دارای گوشی هایی نرم و راحت است و دارای ابعادی بزرگ میباشد که به سادگی میتوانید با استفاده از آن ها و طراحی بیش از حد گوش، در هر محیطی به موسیقی های خود گوش داده و نگران نشت صدا نباشید. بدین ترتیب با استفاده طولانی مدت از این هدفون، هرگز خسته نخواهید شد. برای دریافت اطلاعاتی بیشتر در این خصوص، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

در یک نگاه

  • سیستم NoiseGuard
  • ویژگی های فنی هدفون
  • جداسازی صدا
  • هدفون های پشت گوش بسته برای جلوگیری از نشت صدا
  • هدفون های سبک و تاشو برای ذخیره سازی آسان هنگام حرکت
  • جداسازی صدا با 32dB میرایی
  • چرخش 350 افقی و 100 درجه عمودی گوشی ها
  • کابل با قابلیت جداشدن و به صورت مارپیچ
  • سیستم NoiseGuard برای ایجاد تعادل بیشتر صدا
  • فاقد میکروفون و ریموت بر روی کابل

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser HD 300

 

طراحی هدفون

یکی از عواملی که ممکن است HD 300 را از HD 400 S متمایز کند، کابل است. کابل HD 300 قابل جدا شدن نیست و فاقد میکروفون و یا ریموت است. از سویی دیگر، این هدفون ها تاشو بوده و برای استفاده و حمل، بسیار خوب عمل می کند. HD 300 یک هدفون با طراحی پشت بسته و جمع و جور است که پاسخ فرکانس روان را با بیس جامد و کاهش صدای محیط ارائه می دهد.

ساخت با کیفیت، عملکرد و دوام بیشتری را برای شما ایجاد خواهد کرد. HD 300 به راحتی، بدون لغزش و با فشار خوب بر روی سر قرار می گیرد. مخصوصاً برای کارهای استودیویی که بعضاً طولانی مدت هستند، بسیار مفید است. در عین حال، میرایی نویز خارجی خوبی را برای یک سیگنال مانیتور فراهم می کند و از خروج صدا به محیط جلوگیری می کند.

 

کیفیت صدا

HD 300 دارای باس متعادلی است و وجود باس به اندازه کافی برای تأثیرگذاری پاپ کافی است. اگر شما طرفدار موسیقی کلاسیک یا جاز هستید، مشخصات باس تمیز برای سازهای صوتی در این محدوده به خوبی کار خواهد کرد. میان رده به ویژه در میانه های بالا به خوبی نشان داده می شود و آواز بدون صدایی خشن یا خیلی سریع ارائه می شود. این یک هدفون عالی برای موسیقی است، زیرا سازهای گیتار و تار مرتب و دقیق هستند. میزان شفافیت در اوج ها، برای هدفون با این قیمت عالی بود.

در مورد پاپ، صدا در این محدوده دارای ضربه محکم و ناگهانی است. برای گوش هایی که به فرکانسهای بالا حساسیت دارند، این یک نمایه صوتی مناسب خواهد بود. همچنین احساس عمق صدا بسیار چشمگیر است. لازم به ذکر است که مبدل های مهندسی دقیق، صدایی شفاف و پویا را با تعادل استثنایی و پاسخ باس طولانی تضمین می کنند. ضمن آن که مبدل های اختصاصی 32 میلی متر و 18 اهم عملکرد و سازگاری استثنایی با تلفن های هوشمند، تبلت ها و رایانه ها ایجاد می کند.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser HD 300

 

سیستم NoiseGuard

ویژگی خاص HD 300 سیستم NoiseGuard است که مخصوصاً در استودیو یا برای استفاده از دی جی، معمولاً از سطوح مشخصی استفاده می شود. یک مدار غیرفعال در تستر سیگنال بالای 110 دسی بل را توسط یک کمپرسور سریع ایجاد می کند. هنگام روشن شدن NoiseGuard ،HD 300 صدایی متعادل ارائه می دهد. این سیستم، محدوده باس را به صورت تمیز و بدون تأکید زیاد ترسیم می کند و پویایی در اینجا به همان اندازه باس عمیق قابل شناسایی است.

 

ویژگی های فنی هدفون

می توان گفت که مشخصات SENNHEISER HD 300 با مدل قبلی آن کاملاً مشابه است. این هدفون دارای امپدانس اسمی 64 اهم هستند و از دامنه فرکانس استفاده شده در HD 300 Pro در بین 5-25000 هرتز بهره می برد که در مقایسه با دیگر مدل های سنهایزر هیچ نشانه ای از میزان دسی بل کمتر از آن نقاط فرکانسی وجود ندارد. ضمن آنکه HD 300 از کابل قابل تعویض بهره می برد و طول آن تقریباً 1.8 متر طول دارد و دارای جک 3.5 میلی متری TRS با آداپتور 1/4 اینچی است.

کابل مستقیم است و جدا از یک قسمت کوچک مجعد نزدیک تلفن ها که به عنوان ضد ضربه عمل می کند، محل ورودی کابل یک طرفه بوده و به سمت چپ طراحی شده است و توسط دو پیچ در جای خود نگه داشته می شود.

کابل HD 300 یک کابل مارپیچ است که در هنگام حرکت به شما آزادی بیشتری می دهد. همچنین HD 300 Pro دارای گوشی هایی است که می تواند در امتداد محور افقی به صورت 350 درجه و محور عمودی 100 درجه از سر به سمت جلو بچرخد و اجازه می دهد تا آنها را به یک فرم جمع و جور برای ذخیره سازی و یا سفر آماده کند. بنابراین می توانید به سادگی از این هدفون های کارآمد در هنگام مسافرت و انجام کارهای روزمره استفاده نمایید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser HD 300

 

جداسازی صدا

یک نیاز بزرگ در هدفون، جداسازی صدا است. HD 300 دارای 32dB میرایی هستند و قطعاً میرایی HF بسیار بیشتری نسبت به HD280 Pro دارد. برای اینکه صدا داخل و خارج نشود، بالشتک های گوشی محکم در کناره های سر شما و بر روی گوش ها قرار می گیرند. علیرغم آن که بالشتک ها نرم و راحت است، اما قرار نیست آنها هدفون هایی برای شنیدن طولانی مدت باشند.