6 مدل از بهترین هدفون های روی گوشی(On-Ear) – بررسی های بهار 2021

6 مدل از بهترین هدفون های روی گوشی

بسیاری از افراد هدفون های روی گوشی را حد میانه ی خوبی بین قابلیت حمل هدفون های داخل گوشی(in-ear) و راحتی بیش از حد هدفون های دور گوشی (over-ear) می دانند. آن ها نسبت به هدفون های بالای گوشی فنجان های گوش کوچکتری دارند که مستقیماً روی گوش قرار می گیرند، و این موضوع هم باعث کم شدن حجم هدفون و هم قابلیت تنفس بالاتر می شود و همچنین مانند هدفون های داخل گوشی، نیازی به وارد کردن هدفون به داخل گوش نیز نمی باشد.

آن ها نسبت به هدفون های دور گوشی بر روی سر کیپ تر هستند، که بسته به نوع طراحی می تواند فشار ناخوشایندی را به گوش شما وارد کند. بهترین هدفون های روی گوشی با نمایه های صوتی متنوعی بسته به نوع موسیقی در حال پخش، ارائه می شوند. بهترین مدل ها حتی دارای ویژگی های اضافی مانند پشتیبانی از بلوتوث و لغو نویز فعال(ANC) نیز هستند.

 

Beats Solo Pro Wireless

6 مدل از بهترین هدفون های روی گوشی(On-Ear) – بررسی های بهار 2021

 

⦁    نوع: روی گوشی
⦁    بی سیم: بله
⦁    حذف نویز: بله
⦁    میکروفون: بله
⦁    مبدل: دینامیک
امتیازات کسب شده
⦁    کارکرد ترکیبی: 6.9
⦁    صدای خنثی: 7.3
⦁    رفت و آمد/سفر: 7.4
⦁    ورزش / تناسب اندام: 7.1
⦁    دفتر کار: 6.9
⦁    بازی بی سیم: 5.5
⦁    بازی با سیم: 5.3
⦁    تماس های تلفنی: 6.2

 

Beats Solo Pro بهترین هدفون روی گوشی با اتصال بی سیم است که آزمایش کرده ایم. این هدفون دارای ظاهری عالی می باشد و عملکرد کلی آن کاملاً متنوع است که می تواند طیف مختلفی از شنونده ها را راضی کند. به لطف ویژگی  ANC، قابلیت عایق بندی نویز خوبی را ارائه می دهد، بنابراین هنگام گوش دادن به صدای در حال پخش، صداهای پس زمینه، شما را آزار نخواهد داد.

خارج از جعبه، این هدفون دارای نمایه صوتی کاملاً خنثی و کمی پر هیجان است که برای گوش دادن به انواع مختلف محتوای صوتی مناسب است. هم چنین صدای زیادی به خارج نشت نمی کند و فرار صدا کاملاً کم است، بنابراین می توانید بدون اینکه واقعاً مزاحم اطرافیان شوید، در هنگام پخش آهنگ های موردعلاقه خود میزان صدا را افزایش دهید. این هدفون با یک بار شارژ 24 ساعت مداوم روشن می ماند، بنابراین دیگر نگران شارژ مجدد آن در نیمه روز نیستید.

در حالی که به طور کلی هدفون راحتی است، اما متأسفانه هدبند آن محدوده تنظیم اندازه محدودی دارد، بنابراین ممکن است برای برخی کاربران کمی تنگ باشد. همچنین این هدفون هیچ ویژگی سفارشی سازی صوتی ای را ارائه نمی دهد، بنابراین شما به طور کل نمی توانید صدای آن را مطابق میل خود تنظیم کنید. با این اوصاف، اگر به هدفون های روی گوشی علاقه دارید، انتخاب خوبی است.

 

جایگزین راحت تر:  MARSHALL MID ANC WIRELESS

6 مدل از بهترین هدفون های روی گوشی(On-Ear) – بررسی های بهار 2021

 

⦁    نوع: روی گوشی
⦁    بی سیم: بله
⦁    حذف نویز: بله
⦁    میکروفون: بله
⦁    مبدل: دینامیک

 

اگر به دنبال هدفون بی سیم راحت تری هستید، Marshall MID ANC Wireless  را در نظر بگیرید. گرچه عمر باتری آن به اندازه Beats Solo Pro Wireless بالا نیست و عملکرد عایق صوتی آن نیز به آن اندازه قابل توجه نیست، اما این مدل به سختی روی سر شما قرار نمی گیرد، بنابراین برای کاربرانی با سر بزرگتر مناسب تر است. این هدفون های خوش ساخت از نمایه صوتی کاملاً خنثی و البته کمی پر هیجان و همچنین کوبش کم در محدوده باس و همچنین صداهای واضح در خارج از جعبه برخوردار هستند.

 

این مدل تنها با یک بار شارژ، 17 ساعت روشن می ماند، که بسیار شگفت انگیز است. ویژگی ANC آن هنوز هم می تواند صداهای پس زمینه با فرکانس بالاتر مانند صدای افرادی که در اطراف شما صحبت می کنند را مسدود کند، اما در واقع در تلاش برای تفکیک صداهای پس زمینه باس دار مانند موتورهای اتوبوس و هواپیما شکست می خورد.

 

اگر می خواهید هدفونی با دوام باتری طولانی تر و عملکرد بهتر عایق صوتی داشته باشید، Beats را بررسی کنید، اما اگر هدفون روی گوشی راحت تر را ترجیح می دهید، مارشال را انتخاب کنید.

 

بهترین هدفون روی گوشی برای دویدن: JBL Live 400BT Wireless

6 مدل از بهترین هدفون های روی گوشی(On-Ear) – بررسی های بهار 2021

 

⦁    نوع: روی گوشی
⦁    بی سیم: بله
⦁    حذف نویز: بله
⦁    میکروفون: بله
⦁    مبدل: دینامیک
امتیازات کسب شده:
⦁    کارکرد ترکیبی: 7.0
⦁    صدای خنثی: 7.2
⦁    رفت و آمد/سفر: 7.1
⦁    ورزش/تناسب اندام: 7.3
⦁    دفتر کار: 7.0
⦁    بازی بی سیم: 5.6
⦁    بازی با سیم: 7.2
⦁    تماس های تلفنی: 6.5

 

بهترین هدفون روی گوشی برای انجام تمرینات ورزشی که ما آزمایش کرده ایم،JBL Live  400BT Wireless است. این مدل از تناسب پایدار و مطمئنی برخوردار است که هنگام دویدن کاملاً در جای خود قرار می گیرد. طراحی روی گوش آن کاملا تنفس پذیر است و استفاده از کنترلر آن نسبتاً آسان است. این هدفون به صورت خاصی جمع می شود تا فضای کمتری را در کیف باشگاه اشغال کند و طراحی بی سیم آن اطمینان می دهد که هیچ کابلی دست و پا گیر نخواهد بود.

پروفایل صوتی آن، مانند بسیاری از هدفون ها به میزان مناسب بودن آن برای سر شما بستگی دارد. اگر فنجان های گوشی هدفون کاملاً بر روی گوش قرار بگیرند، باس و کوبش زیادی را به گوش می رساند، که هنگام دویدن مفید خواهد بود. عمر باتری 30 ساعته آن بسیار عالی است و حتی دارای تایمر خاموش شدن خودکار برای بالا بردن عمر باتری، نیز هست. این هدفون حتی می تواند به طور همزمان به دو دستگاه متصل شود که اگر یک دستگاه پخش کننده MP3 جداگانه برای پخش موسیقی داشته باشید، مفید خواهد بود.

گرچه تناسب بدنه این مدل باعث می شود تا هنگام دویدن یا تمرین کردن به راحتی روی سرتان ثابت بماند، اما راحتی آن بر روی گوش از دیگر گزینه های موجود در لیست ما، بالاتر نیست. این هدفون همچنین از بهترین کیفیت ساخت نیز برخوردار نیست، بنابراین اگر در هنگام دو سرعتی از سر شما بیفتد، ممکن است آسیب ببینند. اگر تنها به دنبال هدفونی برای استفاده های عادی روزمره هستید، این مدل انتخاب خوبیست.

 

بهترین هدفون سیمی روی گوشی: Audio-Technica ATH-M60x

6 مدل از بهترین هدفون های روی گوشی(On-Ear) – بررسی های بهار 2021

 

⦁    نوع: روی گوشی
⦁    بی سیم: خیر
⦁    حذف نویز: خیر
⦁    میکروفون: خیر
⦁    مبدل: دینامیک
امتیازات کسب شده:
⦁    کارکرد ترکیبی: 5.8
⦁    صدای خنثی: 7.5
⦁    رفت و آمد/سفر: 5.3
⦁    ورزش/تناسب اندام: 5.7
⦁    دفتر کار: 5.7
⦁    بازی بی سیم: 4.5
⦁    بازی با سیم: 6.3
⦁    تماس های تلفنی: 2.0

 

Audio-Technica ATH-M60x  بهترین هدفون روی گوشی با اتصال سیمی است که ما آزمایش کرده ایم. این هدفون سبک و جمع و جور به لطف قاب پلاستیکی متراکم و لولاهای فلزی، خوش ساخت به نظر می رسد. این هدفون همچنین دارای سه کابل صوتی قابل جدا شدن است که در صورت نیاز به کابل بلندتر به کمک شما می آیند و همچنین دو اداپتور 8/1 و 4/1 اینچی، درون جعبه موجود است.

اگرچه این مدل طراحی متفاوتی از بقیه سری های ATH-M دارد، اما روی فنجان های گوشی دارای بالشتک مناسبی می باشد که باعث راحتی و تناسب بیشتر می شود. این هدفون دارای نمایه صوتی متعادلی است که برای پخش انواع ژانرهای صوتی، چه به طور عادی به موسیقی گوش دهید و چه در یک استودیوی تولید موسیقی باشید، مناسب است. اگر اغلب در حال رفت و آمد هستید، این مدل از هدفون ها دارای یک کیسه نرم هستند که می تواند از هدفون شما در برابر خراش های کوچک یا گرد و غبار محافظت کند.

متأسفانه، این هدفون فقط برای گوش دادن به صدا طراحی شده است. این مدل میکروفون، کنترلر یا برنامه همراهی ندارد.این مدل همچنین سر و صدا زیادی را تفکیک نمی کند، بنابراین اگر در هنگام رفت و آمد روزانه یا در دفتر کاری شلوغ از آن استفاده کنید، انتخاب خوبی نیست. به طور خلاصه اگر به دنبال هدفونی هستید که بدون نگرانی از تأخیر صوتی، تجربه صدای خنثی را ارائه دهد، این مدل گزینه مناسبی است.

 

جایگزین دارای میکروفون: Beats EP

6 مدل از بهترین هدفون های روی گوشی(On-Ear) – بررسی های بهار 2021

 

⦁    نوع: روی گوشی
⦁    بی سیم: خیر
⦁    حذف نویز: خیر
⦁    میکروفون: بله
⦁    مبدل: دینامیک

 

اگر هنگام استفاده از هدفون تماس تلفنی زیادی برقرار می کنید و برای اطمینان از شنیدن واضح صدا به میکروفون خوبی نیاز دارید، Beats EP  را امتحان کنید. در حالی که نمایه صوتی آن نسبت به Audio-Technica ATH-M60x ضعیف تر است و همراه با کابل های صوتی متعدد ارائه نمی شود، اما Beats  دارای میکروفون درون خطی است، بنابراین می توانید از طریق تلفن همراه تماس بگیرید. به لطف کیفیت ضبط خوب میکروفون، صدای شما طبیعی و واضح اما کمی ضعیف به گوش می رسد.

 

این مدل همچنین برای پخش بیشتر محتواهای صوتی به اندازه کافی متعادل است و از تناسب و راحت مناسبی نیز برخوردار می باشد. با این حال، برخی از کاربران ممکن است این تجربه را داشته باشند که هدبندها به گوش فشار وارد می کند و اگر به مدت چند ساعت از این هدفون استفاده شود، ممکن است کمی خسته کننده باشد. کاربران اندروید ممکن است کمی ناامید شوند زیرا ریموت درون خطی آن فقط با دستگاه های iOS سازگار است.

اگر قصد دارید تا از هدفون با سیم خود تنها برای گوش دادن به صدا استفاده کنید، Audio- Technica  را مد نظر قرار دهید. اما اگر به دنبال هدفونی هستید که تجربه متنوع تری را ارائه دهد و امکان برقراری تماس تلفنی را نیز داشته باشد، Beats  را بررسی کنید.

 

بهترین هدفون روی گوشی اقتصادی: Status Audio BT One Wireless

6 مدل از بهترین هدفون های روی گوشی(On-Ear) – بررسی های بهار 2021

 

⦁    نوع: روی گوشی
⦁    بی سیم: بله
⦁    حذف نویز: خیر
⦁    میکروفون: بله
⦁    مبدل: دینامیک
امتیازات کسب شده:
⦁    کارکرد ترکیبی: 6.6
⦁    صدای خنثی: 7.3
⦁    رفت و آمد/سفر: 6.5
⦁    ورزش/تناسب اندام: 6.9
⦁    دفتر کار: 6.6
⦁    بازی بی سیم: 5.4
⦁    بازی با سیم: 7.1
⦁    تماس های تلفنی: 6.5

 

Status Audio BT One Wireless  بهترین هدفون روی گوشی اقتصادی ای است که ما آزمایش کرده ایم. اگرچه این هدفون های بلوتوثی ارزان قیمت از نظر طراحی ساده هستند اما کیفیت ساخت مناسب و تناسب و راحتی خوبی را ارائه می دهند. همچنین عمر باتری آن در صورت استفاده مداوم 22.5 ساعت است و در کمتر از یک ساعت کاملاً شارژ می شود.

این مدل دارای نمایه صوتی نسبتاً متعادل با باس زیاد است، که برای گوش دادن به آهنگ های  EDM  یا هیپ هاپ بسیار مناسب است. لازم به ذکر است که این هدفون برای گوش دادن به اکثر محتواهای صوتی به اندازه کافی خنثی است و می تواند صدای آواز و سازهای اصلی را واضح و شفاف تولید کند. این هدفون همچنین از کدک aptX-LL برای انتقال صدای بی سیم با تأخیر کم پشتیبانی می کند، که می تواند به بهبود مشکلات همگام سازی هنگام تماشای فیلم کمک کند.

در حالی که این مدل دارای میکروفونی یکپارچه است اما کیفیت ضبط آن متوسط ​​می باشد، بنابراین صدای شما ضعیف و خفه به گوش می رسد. به دلیل تناسب نه چندان خوب آن بر روی سر در زمینه عایق بندی صدا عملکرد ضعیفی دارد و به سختی جلوی صداهایی مانند موتورهای اتوبوس یا صحبت اطرافیان را می گیرد. هنوز هم، اگر ویژگی های اساسی آن برای شما مهم نیست، این مدل از هدفون ها با صرف هزینه ای اندک، صدای صوتی متعادل و متناسبی را ارائه می دهند.