هدفون سیمی سنهایزر Sennheiser HD 400S

هدفون پشت بسته و دقیق Sennheiser HD 400 s، یک هدفون برای استفاده در تلفن همراه است که میتواند بدون هیچ مشکلی در تلفن همراه با 18 اهم و 120 دسی‌بل استفاده شود. این محصول از انزوای خوبی برخوردار است. گرچه گوشی‌ها برای گوش‌ها کوچک به نظر میرسند، اما بسیار ارگونومیک بوده و مییتوانند ساعت ها بسیار راحت باشند.

 

در یک نگاه

  • کابل HD400S
  • طراحی تاشو و سبک با امکان ذخیره سازی آسان
  • گوشی با طراحی بیش از حد گوش برای کاهش عالی صدای محیط
  • کیفیت صدای مشهور Sennheiser برای صدای کاملاً گسترده با بیس پویا
  • هدفون های پشت گوش بسته برای حذف صدای ناخواسته پس زمینه
  • کابل 1.2 متری با قابلیت جدا شوندگی
  • مبدل های دقیق و مهندسی آلمانی 32 میلی متر

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser HD 400S

 

کنترل و تنظیمات هدفون

HD 400S دارای یک کنترل هوشمند یک دکمه ای است که به راحتی بر روی کابل قرار گرفته است که به شما امکان کنترل موسیقی و مکالمه را با سهولت انجام دهید. میکروفون و ریموت داخلی برای کنترل تماس و موسیقی در این هدفون طراحی شده است که دارای عملکردی مناسب است. می توان اضافه نمود که وضوح تماس با میکروفون عالی بوده و به خوبی می توان صدا را منتقل نمود.

هدفون دور گوش HD 400S از Sennheiser به شما امکان می دهد موسیقی را از طریق تلفن های هوشمند، تبلت ها، دستگاه های پخش کننده MP3 و ضبط کننده های صوتی کنترل کنید. کابل جداشونده دارای میکروفون و ریموت است که به شما امکان می دهد تنظیمات را روی گوشی انجام داده و با تلفن خود به راحتی صحبت کنید.

 

طراحی هدفون

HD 400S یک هدفون پشت بسته جمع و جور است که در با طراحی آرگونومیک گوشی، تجربه شنیداری استثنایی را با پاسخ بیس جامد و کاهش صدای محیط ارائه می دهد. هدبند تاشو در صورت عدم استفاده، قابلیت ذخیره سازی و حمل آسان را دارد. ساخت با کیفیت، عملکرد و دوام بیشتری را در هدفون ها ایجاد کرده و طول عمر آن را افزایش می دهد. در این هدفون گوشی ها به شکل بیضی و به رنگ مشکی بوده و کاملاً راحت است به طوری که بدون احساس خستگی می توان از آن ها استفاده نمود. با آن ها می توان احساس آرامش کرد، زیرا تناسب مناسبی را بر روی سر ایجاد می کند.

مانع بود. این هدفون بر روی سر، به خوبی قرار گرفته و می توان همزمان با عینک از آن ها استفاده کرد بدون آن که احساس تنگی و فشار را احساس کنید. هدبند Sennheiser HD400S از جنس پلاستیک بوده و از یک نوار پلاستیکی کشویی ساخته شده است. در قسمت زیرین هدبند یک لولا قرار دارد که به شما اجازه می دهد تا هدفون قابل حمل و راحت جمع شود. در زیر آن لولاها به شکل y قرار دارند که به هر دو طرف گوشی ها متصل می شوند.

این هدفون های کارآمد در حالت ایده آل طراحی شده اند تا بتوانید از آن ها به عنوان یک همراه عالی استفاده کنید. بنابراین این هدفون مانند تمام محصولات سنهایزر، دارای کیفیت ساخت کاملاً خوب بوده و با کابل همراه با قابلیت جدا شوندگی ارائه شده است.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser HD 400S

 

درایورهای عالی

هدفون پشت بسته Sennheiser HD 400 s ، دارای مبدل های دقیق و مهندسی آلمانی 32 میلی متر است که با 118 اهم امپدانس، صدای دقیق و پویا را با تعادل استثنایی و پاسخ باس طولانی تضمین می کنند.

 

کیفیت صدا

برداشت های کلی صدا تمیز و متعادل است. سنهایزر HD 400s به تعادل پایین برای پایان کار رسیده است. باس نه خشن نبوده و تأثیر خوبی به موسیقی پاپ می دهد، در حالی که برای ژانرهایی مانند موسیقی کلاسیک به اندازه کافی معتدل است. سازهای زهی دارای جزئیات و بیان چشمگیر برای هدفون در این محدوده قیمت هستند باس بسیار تمیز و کنترل شده است و از اعوجاج در فرکانس های بالاتر جلوگیری می کند. همچنین میان رده با کمی تأکید در میانه های بالا ، از حضور خوبی برخوردار است. بنابراین، با راک و پاپ راک، با صدایی که در ترکیب قرار گرفته است، احساس کاملی خواهید داشت.

این جدایی برای یک هدفون با این قیمت مناسب، نیز خارق العاده است. گوش دادن به موسیقی های محلی، سازهای گیتار و تارهای ظریف و دقیق بدون هیچ گونه لکه ای پایین بود. HD 400S دارای فرکانس بالا است و در هنگام گوش دادن به موسیقی پاپ، به خوبی ضربه می زند. در همان زمان، اوج ها واضح بوده و با آزمایش برخی از تکنوازی های ویولن در این محدوده، میزان شفافیت مطلوبی وجود دارد. HD 400S Sennheiser یک صحنه صدای مناسب و منطقی ارائه می دهد. جای تعجب ندارد که HD 400S ناامید کننده نیست.

بدون حاشیه، از نظر تعادل، جزئیات و جدایی عالی است. این یک امضای صوتی بسیار متنوع است که برای افرادی که به انواع ژانرها گوش می دهند، بسیار مناسب است.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser HD 400S

 

کابل HD400S

کابل Sennheiser HD400S از قسمت شنود قابل جدا شدن است. اتصال 2.2 میلی متری از طریق مکانیزم قفل شدن روی بالشتک ها قرار می گیرد. این کابل دارای طول مناسب و قابل کنترل 1.2 متر است. علاوه بر این، دارای یک میکروفون و ریموت است که در کابل برای مکالمه با تلفن تعبیه شده است. همچنین به یک اتصال 3.5 میلی متری ختم می شود.