معرفی محصول هدفون بی‌سيم Sennheiser RS 175 RF Wireless Headphone

هدفون بي‌سيم Sennheiser RS 175 در رنگ مشكي و در ژانويه سال 2015 به بازار عرضه شد. شركت Sennheiser در حال شكل‌گيری آينده صوتی است. چشم انداز مبتنی بر تاريخ 75 ساله در نوآوری و تلاش ممتاز برای تعالی بخشیدن در فرهنگ سازی ، اصل و هدف اين شركت است. اين كمپانی برای دستيابی به تکنولوژی در صوت برتر و عالی هميشه در تلاش بوده است و در همین راستا ، محصولاتی را توليد كرده كه نه تنها بيش از حد انتظار است ، بلکه معيار های جديد صوتی را تعيين میكند.

این هدفون ، مكمل مناسبی برای سيستم سرگرمی های خانگی میباشد و برای شما اين امكان را ايجاد مي كند تا كيفيت صدا را در محدوده ی بسیار زیادی را دارا باشيد. بنا براین ديگر هرگز نگران محدوديت های درهم و برهم موجود در هدفون های سيمی نباشيد.

اين محصول به طورپشت بسته و دور سيمی ، همراه با انتقال صدای بی سيم ديجيتال فوق پیشرفته ، به شما امكان استفاده از وضوح صدای بی نظير و دامنه ی انتقال صوتی استثنايی ديجيتال را ارایه مي دهد. كمپانی Sennheiser ، كه مثل هميشه طراحی ويژه و كاربر پسندی دارد ، استفاده از محصولاتش را در راحت ترين  شكل ممكن ، برای كاربران خود ابداع كرده است. در اولين قدم با طراحی هوشمندانه كنترل ها بر روی هدفون ، استفاده از اين سيستم را به راحت ترين حد خود رسانده. شما بدون ايجاد مزاحمت برای شخص ديگری در محيط بسته مي توانيد از شنيدن صداي فيلم ،  تلويزيون و موسيقی های مورد علاقه خود غرق شويد.

كمپاني Sennheiser به هر كسی كه مايل به لذت بردن از موسيقي ، فيلم ها و برنامه های تلويزيوني بدون ايجاد مزاحمت و سر و صدای اضافی برای ديگران و بدون سيم باشد ، هدفون بي سيم RS 175  را توصيه مي كند. اين هدفون همچنين دارای چند گيرنده و فرستنده به طور همزمان است كه از دو جفت هدفون پشتيبانی می كند.

 

ویژگی های هدفون Sennheiser RS 175 RF Wireless در یک نگاه

  • صدای منحصر به فرد
  • دامنه ی انتقال صوت بسیار زیاد
  • طراحی كنترل های هوشمندانه
  • فرستنده و گيرنده چند منظوره
  • باتری با دوام
  • طراحی کاربردی
  • صدای منحصر به فرد

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser RS 175

 

هدفون RF 175 ، محصولی است که همیشه همراه شما خواهد بود. سيستم اين هدفون بسیار ارتقا یافته است و می توانید از باس تقویت شده و فراگيری برتر صدا در آن لذت ببرید. از طرفی ، این هدفون ، فضايی را ايجاد می كند تا ازاین سيستم ، به عنوان یک سرگرمی در خانه خود استفاده کنید ، بعلاوه صوتی بسیار طبیعی را دریافت کنید.

همچنین این هدفون ، امكان جا به جايی بين صدای باس پويا و صدای فراگير مجازی را فراهم مي كند. با این وجود ، حالت های گوش دادن براي سفارشی سازی صدای موقعيتی را ايجاد ، و در حالت پاسخ باس ، صوت را افزايش می دهد و همچنین صدای استريو ، فضايی زنده تر را ارائه مي دهد. از دیگر قابلیت های صوتی این محصول ، این است که با ارائه قدرت به فركانس پايين ، باعث بهبود كيفيت صدا می شود و در نتیجه ، موجب افزايش کیفیت در تجربه گوش دادن به تلويزيون یا صوت های موجود را برای كاربر در بهترین حالت ممکن ، ارائه مي دهد.

 

دامنه ی انتقال صوت بسیار زیاد

هدفون RS 175 برای شما اين امكان را ايجاد مي كند تا از كيفيت صدا ، در محدوده ی بسیار گسترده ای لذت ببرید. عملكرد عالی ، همراه با کیفیت صوتی تا فاصله ی 100 متر ، از ویژگی های منحصر به فرد این هدفون است.

بنا بر این ديگر هرگز نگران محدوديت های مربوط به سیم و بهم ریختگی آن  نخواهید بود. کمپانی Sennheiser ، به شما اطمینان کامل در وضوح صوت و نبودن هیچ گونه قطع و وصلی ناشی از دور شدن دستگاهتان را می دهد و با انتقال صدای عالی هدفون ديجيتال فوق العاده ی خود ،  به شما امكان استفاده از وضوح صدايی بی نظير و دامنه انتقال صوتی استثنايی را مي دهد.با این وجود می توانید از قابلیت کیفیت بسیار زیاد در صدا ، بدون استفاده از سیم ، به طور همزمان بهره مند شوید.

علاوه بر اين ، فناوری بی سيم ديجيتال ابتكاری برند Sennheiser ،  اين تضمين را به كاربر می دهد كه انتقال سيگنال هنگام حركت از اتاقی به اتاقی ديگر روشن و دقيق باقی بماند. بنا براین شما بدون ايجاد هیچ مزاحمت برای شخص ديگری در محيط بسته مي توانيد ، در شنيدن صداي فيلم ، تلويزيون و موسيقي های مورد علاقه خود غرق شويد. اين هدفون دارای آخرين فناوری ارتباطات بی سيم KLEER است ، که موجب می شود با قدرت بسیار زیاد ، پردازش عالی از صدا  را فراهم و تجربه ی بی نظيری را از شنيدن برای شما آماده سازد.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser RS 175

 

طراحی كنترل های هوشمندانه

با وجود طراحی هوشمندانه ی كنترل ها بر روی هدفون ، استفاده از اين هدفون را در راحت ترين حد خود می توانید تجربه کنید. در اولين قدم با طراحي كنترل هاي اصلي بر روي هدفون به شما امكان استفاده بدون دردسر و سريع را مي دهد. بنابراين هيچ چيز شما را از يك تجربه صوتي هيجان انگيز منحرف نمي كند و راحتي مناسب براي استفاده طولاني مدت و ايده آل را ايجاد مي كند. از ويژگي هاي چشم گير ديگر اين هدفون پشت بسته ی جمع و جور ، راحتی و بهره وری بهتر كاربر براي استفاده در هر كجا و هر زمان است.

 

فرستنده و گيرنده چند منظوره

هدفون بی سيم RS 175 ، دارای فرستنده چند منظوره ايست كه از طريق ورودی ديجيتال يا آنالوگ به دستگاه صوتی شما متصل مي شود تا صدا را به هدفون برساند. همچنين دارای چند گيرنده و فرستنده به طور همزمان است كه از دو جفت هدفون پشتيباني مي كند.

اين هدفون با هر دستگاه صوتی يا تصويری كه دارای خروجي صدای ديجيتال نوری toslink ، صدای آنالوگ به صورت چپ و راست RCA يا خروجي هدفون 3.5 ميلی متری باشد سازگار است و امكان جا به جايی بين ورودي ها را فراهم مي كند. علاوه بر این با استفاده ازسری دوم این هدفون، یعنی Sennheiser HDR 175، میتوان به سيستم سری RS 175 اضافه شد و با اين وجود ، به كاربران اجازه مي دهد تا دو نفر به طور همزمان به یک دستگاه متصل شوند و یک فایل صوتی را از 2 هدفون متفاوت با یکدیگر گوش دهند.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser RS 175

 

باتری با دوام

هدفون RS 175 ، برای استفاده ی طولانی مدت در طول روز طراحی شده است ، به همین علت ، دارای دوام باتری فوق العاده ای به میزان 18 ساعت است. همچنین از پایه ی سیستم دیجیتال این محصول ، به عنوان یک شارژر بسیار آسان و سریع استفاده می شود.

 

طراحی کاربردی

كمپاني Sennheiser كه هميشه طراحي های شيك و كاربر پسندی را ، در رابطه با احساس راحتی بیش از اندازه در استفاده و بهترين بهره كاربر از محصول را در الويت قرار می دهد ، اين سری هم همگان را شگفت زده كرده است. در عين حال با طراحي خاص خود تناسب را برای استفاده ی كاربران ایجاد کرده است.

اين هدفون ، همچنين با طراحی كلاسيک و به وزن 310 گرم كه شامل باتري هايش نيز مي شود ، جزء سبک ترين هدفون های نسل خود می باشد و براي استفاده طولاني مدت مورد مناسبي مي باشد. وزن بسیار سبک این هدفون باعث می شود ، هیچ احساس فشاری روی سر خود نداشته باشید. هدفون RS 175 یک محصول صوتب دور گوش و پشت بسته است که باعث به فراهم آوردن راحتي در پوشش و استفاده از آن می شود.