معرفی هدفون اسکال کندی | Skullcandy Uproar Wireless

هدفون بی‌سیم اِسکال کندی Skullcandy Uproar Wireless

هدفون بی‌سیم و سبک Skullcandy Uproar Wireless، با طراحی فوق‌العاده ساده و سبک توسط مهندسان Skullcandy ارائه شده است تا برای کسانی که موسیقی را دوست داشته و میخواهند هنگام حرکت و فعالیت‌های روزانه، موسیقی‌های دلخواه خود را شنیده و از آن لذت ببرند، بهترین گزینه باشد.

 

راحتی هنگام استفاده از Skullcandy Uproar

بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی skullcandy uproar از جنس چرم مصنوعی بوده و بسیار نرم و راحت هستند به طوری که ممکن است فراموش کنید که آنها را در روی گوش خود دارید. استفاده از این هدفون سبک و راحت در طول روز باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود بدون احساس خستگی، مدت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی از موسیقی خود لذت ببرید.

 

معرفی هدفون اسکال کندی | Skullcandy Uproar Wireless

 

طول عمر طولانی باتری

در هدفون uproar wireless بدون داشتن نگرانی در مورد شارژ مجدد ، 10 ساعت کامل از موسیقی و صدای هدفون خود لذت ببرید. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید موسیقی خود را انتخاب کرده و در هر کجا که باشید، از آن لذت برده و نگران از دست رفتن باتری آن نباشید.

 

میکروفون داخلی هدفون

هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و سبک skullcandy uproar wireless دارای میکروفون داخلی و دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دسترسی آسان روی گوشی بوده و بنابراین به سادگی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید تماس بگیرید و در لیست پخش خود میان موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها حرکت کنید. برای تنظیم میزان صدا و تغییر آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از دکمه تنظیم این هدفون استفاده کرده و جهت پاسخ دادن و پایان دادن به تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها یا پخش و مکث موسیقی از دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مثبت و منفی آن استفاده کنید.

 

قابلیت بلوتوث

این که آیا در خیابان قدم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنید یا روی کاناپه در خانه در حال بازی باشید، قابلیت بلوتوث این امکان را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که از هدفون uproar به هر کجا که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روید استفاده کنید. سیم را قطع کنید و با هدفون Uproar Wireless راحتی و آزادی واقعی را تجربه کنید.
با قابلیت بلوتوث و 10 ساعت موسیقی بدون وقفه، Uproar Wireless به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد لیست پخش موسیقی خود را همراه داشته باشید. برقراری تماس، تغییر مسیر و متصل شدن دستگاه با استفاده از OnBoard Mic یا  Remote به سادگی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان عمل نمود.

 

معرفی هدفون اسکال کندی | Skullcandy Uproar Wireless

 

کیفیت صوتی عالی

Skullcandy Uproar Wireless، یک جفت هدفون بلوتوثی روی گوش است که دارای واکنش جدی باس است. اگر به دنبال طراحی لوکس هستید، این هدفون نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند پاسخ گوی شما باشد. اما اگر دنبال صدای باس فوروارد با صداهای واضح هستید، Uproar تجربه خوبی را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.
به طوری که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان گفت در مقایسه با هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم دیگر و همر رده خود، دارای کیفیت بسیار بالایی است. این هدفون دارای فناوری Supreme Sound برای تولید صدای دقیق برای هر ژانر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

 

طراحی زیبا و ساده هدفون

Uproar Wireless در چهار ترکیب رنگی شامل سیاه، نارنجی و سرمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای، قرمز و خاکستری یا سفید و خاکستری ارائه شده است، این هدفون Supra-aural دارای یک ظاهر پلاستیکی مات ساده است که زیبا به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد، اما لوکس نیست.
گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سوراخ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار به اندازه کافی نرم شده و احساس راحتی را ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. اما هدبند می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند کمی روی سر محکم به نظر برسد. این جفت هدفون از تناسب بسیار سبک برخوردار است، می توانید با تنظیم سربند، فشار روی سر خود را تنظیم کنید تا نه چندان محکم و نه بسیار شل باشند.

 

دکمه ها و تنظیمات هدفون

Skullcandy عمدتا در محصولات خود کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را ساده نگه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دارد. در Skullcandy Uproar Wireless دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های منفی، میزان صدا را کنترل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و مسیر را ردیابی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند که به مدت زمان نگه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داشتن دکمه در پایین بستگی دارد. یک دکمه چند منظوره مرکزی پخش صدا، مدیریت تماس و برق یا متصل شدن را کنترل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

بنابراین، اگر دکمه پخش را خیلی طولانی نگه دارید، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود را خاموش کنید و همچنین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید هنگام تنظیم صدا از یک آهنگ رد شوید. کنترل میزان صدا همراه با میزان صدای دستگاه تلفن همراه شما کار میکند.
هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم Skullcandy Uproar یک محصول ابتدایی است. این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های روی گوش 10 ساعت باتری دوام دارند و دارای کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی روی خود بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی هستند که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا بتوانید کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لازم را به سادگی انجام دهید.

 

اتصالات تلفن

متصل شدن Uproar Wireless با یک دستگاه تلفن همراه کاری سریع و ساده است و هدفون هایی که در محدوده هستند به طور خودکار با دستگاه تلفن همراه شما متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند. به غیر از کابل شارژ، هیچ چیز دیگری با Uproar Wireless عرضه نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

 

معرفی هدفون اسکال کندی | Skullcandy Uproar Wireless

 

عملکرد عالی هدفون

Uproar Wireless در آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی با ساب باس قدرتمند، یک پاسخ فرکانس پایین قوی ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. در فرکانس بالا، هدفون صدا را تحریف نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، که یک موفقیت خوب برای این هدفون در مقایسه با هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های این رده است. این قطعاً صدایی با صدای بم است که کمتر مورد توجه کسانی قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد که به دنبال پاسخی دقیق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر هستند، اما علاقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مندان باس آن را دوست خواهند داشت.

 

درباره کمپانی Skullcandy

Skullcandy در سال 2003 در یوتا تاسیس شد و با یک تیم قوی و یک نگاه خوب برای طراحی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های به روز شده، شهرت خود را به سرعت افزایش داد. در ابتدا جمعیتی خاص را هدف قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادند، اما خیلی زود به یک عرضه گسترده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر از محصولات خود تبدیل شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند.

محصولات Skullcandy از سوی بسیاری از صاحب نظران، جالب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین گوشی جهان نامیده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. این کمپانی به خوبی موفق به حفظ این تصویر از محصولات خود در دنیا شده و آن را به یک ویژگی اصلی در بازار صوتی تبدیل کرد. امروزه جایگاه محصولات صوتی این برند، مناسب بوده و متناسب با قیمت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارائه شده، کیفیت صدای بالایی را ارائه نموده است.

 

امکانات همراه هدفون

هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و سبک skullcandy uproar wireless ، فقط با یک کابل شارژ به محصولی قابل پخش و حمل در هنگام حرکت تبدیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، در مقایسه با محصولات مشابه لوازم جانبی اضافی ندارد. کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها نیز کاملاً ساده هستند. به عبارتی وجود کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بیش از آنچه که نیاز است،‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تنها دست و پا گیر هستند و گاهی این احتمال پیش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آید که به طور تصادفی هدفون را خاموش کنید.

Skullcandy کار بزرگی را با Uproar Wireless انجام داده است تا محصولی سطح پایین ارائه دهد که هم از نظر زیبایی جذاب باشد و هم عملکرد خوبی داشته باشد. به عبارتی در هدفون بی سیم Uproar کاملاً منطبق با روال اختصاصی Skullcandy عمل شده و صدایی سنگین باس تولید می شود که در حال حاضر میتواند برای هدفون های بی سیم معمول باشد.