معرفی هدفون | Sony WH-XB910N Wireless

 هدفون سونی Sony WH-XB910N Wireless

هدفون بی‌سیم سونی Sony WH-XB910N Wireless دارای ساختاری زیبا و راحت است و با دوام باتری بسیار خوبی همراه شده است. این محصول دارای سیستم ANC است که میتواند از گفتگوی محیط اطراف شما جلوگیری کند. ضمن آنکه میتوانید همزمان آن را با رایانه شخصی و تلفن هوشمند خود متصل کنید.

 

هدفون Sony WH-XB910N Wireless در یک نگاه

  • EXTRA BASS برای صدای بسیار عمیق و منقبض
  • دارای حداکثر 30 ساعت عمر باتری به همراه شارژ سریع
  • امکان اتصال همزمان دو دستگاه بلوتوثی به یکدیگر
  • انتخاب دستیار گوگل یا آمازون الکسا را ​​با یک لمس ساده
  • تنظیمات هدفون با ضربه زدن یا کشیدن انگشت روی صفحه لمسی
  • شارژ سریع 10 دقیقه ای برای پخش 4.5 ساعت زمان پخش اضافی
  • مجهز به دو میکروفون برای ضبط  بازخورد بیشتر از صدای محیط اطراف

 

معرفی هدفون | Sony WH-XB910N Wireless

 

طراحی مناسب

هدفون نویزکنسلینگ Sony WH-XB910N Wireless دارای تناسب بسیار راحت است. هنگام استفاده از آن ها ، فشاری را بر روی سر شما وارد نمی کنند و دارای وزن سبکی هستند. ضمن آنکه کاپ های گوشی، دارای دامنه حرکتی مناسبی هستند تا سرهای بزرگتر را در خود جای دهند. پدهای روی گوشی و هدبند نیز روی پوست احساس خوبی دارد.

 

کیف مخصوص

این هدفون با یک کیف عالی عرضه می شود که عمدتا از مواد پارچه ای ساخته شده است که به نظر محکم و مقاوم می رسد. زیپ به طور کامل بسته می شود که به ایمن کردن هدفون کمک می کند. در حالت کلی باید گفت که  کیفیت ساخت هدفون نویزکنسلینگ Sony WH-XB910N Wireless خوب بوده و بدنه آن از پلاستیک با کیفیت بالا همراه با  روکش چرم مصنوعی ساخته شده اند.

 

بدنه هدفون

هدفون نویزکنسلینگ Sony WH-XB910N Wireless قابلیت حمل خوبی دارد که برای هدفون های روی گوش قابل انتظار است. این یک هدفون حجیم با وزن مناسب 252 گرم است، اگرچه کاپ های آن می تواند به صورت صاف بچرخد و برای صرفه جویی در فضا تا شود. همچنین با یک کیف حمل برای کمک به نگهداری آنها در کیف در هنگام حرکت ارائه می شود. لولاهای آن نیز دارای طراحی پلاستیکی و با دوام مناسب است. از سویی دیگر، از تناسب مناسبی با ثبات لازم  برخوردار می باشد. این را در نظر داشته باشید که این هدفون برای استفاده ورزشی طراحی نشده و می توانند با حرکات شدید از سر بیفتند.

 

کنترل و تنظیم

سونی WH-XB910N کنترل های خوبی را در خود جای داده است. آنها ترکیبی از کنترل های فیزیکی و لمسی دارند که استفاده از آنها آسان است. دکمه های فیزیکی روی کاپ گوشی چپ کلیکی هستند، در حالی که سطح لمسی در کاپ گوشی سمت راست پاسخگو است.  اعلان‌ های صوتی برای جا به‌ جایی بین حالت Ambient و ANC و ثبت فرمان ‌های لمسی و استفاده از دکمه ‌ها وجود دارد. هدفون همچنین به شما می گوید که به کدام دستگاه متصل هستید.

 

امکانات گوشی سمت چپ

شما روی گوشی سمت چپ، دکمه پاور را دارید و با یک بار فشار دادن دکمه درصد باقی مانده باتری را خواهید شنید. هنگامی که دو ثانیه آن را فشار دهید و نگه دارید، هدفون را روشن و خاموش می کند. همچنین با روشن شدن، وارد حالت متصل شدن بلوتوث خواهد شد. تنظیمات این هدفون، بین ANC روشن و حالت Ambient قرار می گیرد که به شما امکان می ‌دهد بدون خاموش کردن صدای خود، محیط اطراف خود را بهتر بشنوید.

 

معرفی هدفون | Sony WH-XB910N Wireless

 

امکانات گوشی سمت راست

این در حالی است که روی کاپ گوش راست، Swipe up صدا را افزایش می دهد و با کشیدن انگشت به پایین، صدا  کاهش خواهد یافت. با  کشیدن به جلو با انگشت، پیمایش  به آهنگ بعدی انجام می شود و با کشیدن انگشت به عقب، به آهنگ قبلی باز می گردد. در نظر داشته باشید که دو ضربه سریع، صدا را پخش و متوقف می کند. همچنین به تماس ها پاسخ داده و یا رد می کند. قرار دادن دست روی گوشی راست، نیز وارد حالت محیط می شود.

 

عملکرد صوتی

در هدفون Sony WH-XB910N مشخصات صدای بیس سنگینی را دریافت خواهید کرد. آنها ضربات شدید را به میکس ها ارائه می دهند. اگر از عینک استفاده می‌کنید، ممکن است صدای بیس زیادی را نیز از دست بدهید، زیرا این ویژگی‌ها می ‌توانند مهر و موم را بر روی سر شما از بین ببرند. با صدای کم باس، می توانید این فرکانس را دریافت کنید. از طرف دیگر، برنامه این هدفون، یک EQ گرافیکی و تنظیمات از پیش تعیین شده را ارائه می دهد تا به شما کمک کند صدای آنها را مطابق با سلیقه خود سفارشی کنید.

 

پاسخ فرکانسی رضایت بخش

هدفون نویزکنسلینگ Sony WH-XB910N Wireless سازگاری پاسخ فرکانسی رضایت بخشی دارد. تحویل سه گانه آنها نیز تا حدودی به مناسب بودن و قرار گرفتن هدفون روی سر شما حساس است ، همچنین می‌توانید 360 Reality Audio سونی را از طریق برنامه همراه آنها با تجزیه و تحلیل سر و گوش خود تنظیم کنید. هدفون WH-XB910N تمام فرکانس ‌های پایین ‌تر شما را برای باس استثنایی تقویت می‌کند. یک مجرای باس اختصاصی روی محفظه هدفون و افزایش تنظیم گردش هوا بین واحدهای درایور و پرده گوش فراهم می شود که به ایجاد ریتم‌ های دقیق و ضربه ‌ای کمک می‌ کند و هر آهنگ را بلند می ‌نماید.

 

جداسازی صدا

عملکرد عایق صدا در این هدفون سونی خوب است. هنگامی که ANC روشن است، قادر است تا جلوی صدای کم محیط را بگیرد. هدفون نویزکنسلینگ Sony WH-XB910N Wireless همچنین دارای ویژگی کاهش صدای باد است که برای کمک به کاهش آن طراحی شده و بسیار خوب کار می کند ضمن آن که در خصوص نشتی نیز به خوبی عمل می کند. نشتی بیشتر در رده میانی است و نسبت به هدفون های داخل گوش یا ایرباد ، پرتر به نظر می رسد. با این حال، مقدار کلی نشت کمتر از سطح نویز یک دفتر متوسط ​​است. در نتیجه، می ‌توانید موسیقی خود را با صدای بلند در محیطی با نویز متوسط و بدون مزاحمت برای اطرافیان ​​گوش دهید.

 

میکروفون

این را هم در نظر داشته باشید که میکروفون یکپارچه Sony  کیفیت ضبط کلی خوبی را ارائه می دهد. صدای شما واضح و روشن به نظر می رسد. همچنین عملکرد مدیریت نویز میکروفون خوب است.

 

معرفی هدفون | Sony WH-XB910N Wireless

 

باتری

باتری هدفون نویزکنسلینگ Sony WH-XB910N Wireless فوق العاده است. این هدفون دارای دوام باتری 30 ساعت است و به یک تایمر خودکار قابل تنظیم مجهز شده است تا به حفظ عمر باتری در زمانی که از آنها استفاده نمی کنید، کمک نماید. همچنین می توانید از طریق کابل TRS  3 میلی متری، آن را به صورت غیرفعال استفاده کنید. این هدفون دارای کابل TRS سه میلی متری است و یک کابل USB-A به USB-C برای شارژ سریع (Fast Charge) هدفون دارد.

 

برنامه سونی

برنامه Headphones Connect سونی عالی است. می ‌توانید با قابلیت های آن، ANC را فعال یا خاموش کنید و سطح صدای محیط را تنظیم کرده و همچنین این کنترل‌ ها را دوباره روی هدفون قرار دهید. این برنامه کنترل‌ های صوتی تطبیقی را نیز ارائه می ‌کند. این ویژگی به هدفون اجازه می دهد تا اقدامات شما را شناسایی کند و به طور خودکار بین ANC روشن یا سطح نویز محیط جابجا شود.

 

قابلیت شخصی سازی در اپلیکیشن

اگر می‌ خواهید صدای آن ‌ها را مطابق میل خود سفارشی کنید، برنامه یک EQ گرافیکی و تنظیمات از پیش تعیین شده را ارائه می‌دهد. همچنین می ‌توانید ویژگی خاموش ‌سازی خودکار را تنظیم کنید، پخش و میزان صدا را کنترل کنید، کنترل‌های لمسی را خاموش کرده و دستگاه‌هایی را که به آن‌ ها متصل است، مشاهده نمایید. ضمن آنکه می ‌توانید اعلان‌ ها و راهنماهای صوتی را تنظیم کنید و همچنین صدای واقعی 360 را تنظیم کنید.

 

نسخه بلوتوث

اتصال بلوتوث 5.0 در هدفون نویزکنسلینگ Sony WH-XB910N Wireless نیز عالی است. می‌توانید این هدفون سونی را همزمان با حداکثر دو دستگاه متصل کنید، اما از اتصال NFC پشتیبانی نمی‌ کنند. در حالی که تأخیر آن در رایانه های شخصی بالا است، در iOS و Android دارای تاخیر بسیار کمی بوده و برای پخش ویدیو مناسب تر خواهد بود.

 

قابلیت اتصال همزمان به 2 دستگاه

هدفون نویزکنسلینگ Sony WH-XB910N Wireless می تواند با سازگاری کامل به رایانه های شخصی مجهز به بلوتوث متصل شود. با این حال، اگر می خواهید از آنها به صورت سیمی استفاده کنید، فقط صدا را از طریق آنالوگ پشتیبانی می کند. این هدفون را می توان همزمان با دو دستگاه بلوتوث متصل کرد. بنابراین وقتی یک تماس برقرار می‌شود، هدفون می‌ داند که کدام دستگاه زنگ می ‌زند و به طور خودکار به دستگاه مناسب متصل می‌ شود. شما می توانید به سرعت و به آرامی هدفون خود را با لمس یک دکمه به یکی از دو دستگاه تغییر دهید.