معرفی هدست مخصوص بازی Steelseries arctis 3 white

هدست مخصوص بازی Steelseries arctis 3 white، با ساخت سبک، طراحی نوآورانه و پارچه های قابل تنفس طراحی شده است تا بتوانید به سادگی در طولانی ترین جلسات بازی از آن ها استفاده کرده و راحتی مناسبی را به شما منتقل نماید.

 

هدست مخصوص بازی Steelseries arctis 3 white در یک نگاه

  • طراحی سبک هدفون و ساخته شده با مواد مستحکم
  • درایورهای صوتی برتر
  • صدای مکانیکی Windows Sonic
  • بالشتک های گوش AirWeave
  • میکروفون ClearCast برای وضوح بیشتر صدا
  • صدای فراگیر داخلی سازگار با ویندوز 10 و Xbox One
  • کنترل های صوتی On-Ear
  • سازگاری باPC ، PlayStation ، Xbox One ، Nintendo Switch ، VR
  • دارای کابل های قابل جدا شدن 3.5 میلی متر

 

معرفی هدفون | Steelseries arctis 3

 

طراحی هدفون

هدبند Steelseries arctis 3 white به گونه ای طراحی شده است که حتی هنگام استفاده از عینک کاملاً در کل قرار گرفته و وزن را به راحتی توزیع می کند و نقاط فشار را از بین می برد. همچنین کنترل های صوتی On-Ear و ارگونومیک روی گوش به شما امکان دسترسی راحت به میزان صدا و بی صدا کردن میکروفون را می دهد.

تنظیمات زمان بازی به راحتی ضربه زدن روی بالشتک گوش است که می تواند گزینه ای مناسب برای گیمرها باشد. این محصول از مواد مقاومی ساخته شده است و دارای سبکی و راحتی فوق العاده ای می باشد که دوام بالای آن را نیز ایجاد می کند.

بنابراین می توانید تمام روز با بالشتک های گوش ساخته شده از Airweave پارچه ای Steelseries arctis 3 white ، با عملکرد تنفس بالا، بازی کنید و آسوده خاطر باشید که گوش شما را خنک و خشک نگه می دارد. برای سازگاری کامل، صدای فراگیر داخلی در رایانه های شخصی ویندوز 10 و کنسول های Xbox ONE تعبیه شده است.

این هدفون به خوبی می تواند با دستگاه های PC ، PlayStation ، Xbox One ، Nintendo Switch ، VR و تلفن همراه از طریق کابل های قابل جداشدن 3.5 میلی متری سازگار باشد.  Steelseries arctis 3 whiteبه گونه ای طراحی شده است تا کیفیت صدا را همراه با راحتی و سبکی مناسبی به شما ارائه نماید.

 

ساختار میکروفون

این محصول با برخورداری از میکروفون قطع کننده نویز ClearCast و با برخورداری از مجوز Discord برای ارتباط صوتی واضح، همراه با صدای طبیعی است تا در همه سیستم عامل ها مورد استفاده واقع شود. این دستگاه می تواند با تاکید بر صداهای مهم، به شما مزیت صوتی دهد.

میکروفون arctis 3 white از یک طرح دو طرفه استفاده می کند و برای حذف بهتر نویز صدا تعبیه شده است، به گونه ای که صدای شما واضح و طبیعی به نظر برسد. این میکروفون به شکلی تنظیم شده است تا همه جزئیات را فاش کند. بنابراین نمای صوتی امضا شده از Arctis، بر صداهای ظریف و در عین حال حیاتی تأکید می کند تا به شما یک مزیت صوتی بدهد. بنابراین شما می توانید به سادگی با اتصال هدست Arctis 3 ، صدای بازی خود را با جک اشتراکی داخلی به اشتراک بگذارید که این قابلیت در بازی های گروهی می تواند گزینه ای مناسب برای گیمرها باشد.

 

معرفی هدفون | Steelseries arctis 3

 

کیفیت صدا

صدا مزیت رقابتی است که با درایورهای این هدفون می توانید بدست آورید. ساختار هدفون مخصوص بازی Steelseries arctis 3 white برای تولید صدای اعوجاج فوق العاده کم تولید شده است تا همه جزئیات را بشنوید. تمام روز را با بالشتک های گوش پارچه ای با عملکرد عالی بازی کنید و از بازی خود با هم تیمی ها لذت ببرید. این هدفون با برخورداری از حساسیت هدفون 98 دسی بل می تواند صدایی عالی و متعادل را به شما منتقل نماید.

 

امکانات هدفون

این هدفون دارای درایورهای نئودیمیم 40 میلی متری است که با استفاده از اتصال بی سیم می تواند تا برد موثر دوازده متر را تامین نماید. همچنین پاسخ فرکانس هدفون میان 20–22000 هرتز است که با میزان حساسیت 98 دسی بل همراه است.

همچنین امپدانس Steelseries arctis 3 white 32 اهم بوده و اعوجاج هارمونیک کل هدفون کمتر از سه درصد می باشد. می توانید به سادگی با استفاده از کنترل قرار گرفته بر روی بالشتک گوشی، میزان صدای هدفون را تنظیم نموده و از صدایی دلخواه در بازی های خود لذت ببرید.

 

معرفی هدفون | Steelseries arctis 3

 

کابل و اتصالات

نوع اتصال در این هدفون، شامل یک کابل رایانه 4 قطب 3.5 میلی متر و دو کابل 3.5 میلی متری می باشد که طول کابل آن سه متر بوده و از روکش لاستیکی مرغوبی برخوردار می باشد و جک 3.5 میلی متری اتصال را نیز دارد. این کابل قابل جدا شدن بوده و می تواند در استفاده از هدفون راحتی مناسبی را فراهم نماید.