7 هدفون برتر ‌برای گیمینگ – بررسی شده در بهار 2021

هدفون برتر ‌برای گیمینگ

یک هدست خوب می‌تواند تفاوت زیادی را در هنگام بازی کردن ایجاد کند. چه برای لذت بردن از جلوه‌های صوتی و موسیقی موجود در بازی و چه برای شنیدن صدای پای دشمن، انتخاب و خرید هدفون سونی یا هدفون های مناسب دیگر بسیار مهم است. بدین منظور شما باید کیفیت ساخت کلی، راحتی، صدای هدست و صدای میکروفون را بررسی کنید. اگر به میکروفون نیاز ندارید، بیشتر هدفون‌های سیمی و صوت محور گزینه‌های خوبی هستند.

بهترین هدست ‌برای گیمینگ : SteelSeries Arctis Pro Wireless

7 هدفون برتر ‌برای گیمینگ – بررسی شده در بهار 2021

 

⦁ نوع: روی گوشی
⦁ بی سیم:  بله
⦁ حذف نویز: خیر
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

امتیازات کسب شده :

⦁ کارکرد ترکیبی: 7.3
⦁ صدای خنثی: 7.6
⦁ رفت و آمد/سفر: 6.9
⦁ ورزش/تناسب اندام: 7.1
⦁ دفتر کار: 7.0
⦁ بازی بی سیم: 8.1
⦁ بازی سیمی: 8.2
⦁ تماس‌های تلفنی: 7.9

بهترین هدست ‌برای گیمینگ (headphones gaming) که ما تا به حال آزمایش کرده‌ایم، SteelSeries Arctis Pro Wireless است. این مدل از هدفون‌های ‌برای گیمینگ روی گوشی دارای یک طرح فلزی عالی و کاملاً مستحکم و دارای میکروفون انعطاف پذیری است که می‌تواند در کنار گوشی چپ نیز جمع شود. به دلیل پشتیبانی از اتصالات سیمی، این مدل دارای انعطاف پذیری کافی برای استفاده به عنوان یک هدست سیمی نیز می‌باشد. مدل کنترل راحت و 15 ساعت دوام باتری می‌تواند ساعت‌ها شما را از لذت بردن از بازی‌های گوناگون بهره مند سازد.

منحصر به فردترین ویژگی این مدل فرستنده پایه آن است که اتصال بی سیم با تأخیر کمی را با رایانه شخصی یا کنسول PS4 ایجاد کرده و همچنین از کانال‌های ترکیبی در پرواز و سفارشی سازی اکولایزر پشتیبانی می‌کند.

خارج از جعبه، مشخصات کلی صدای خارج شده از آن بسیار دقیق است و جزئیات بالایی را در زمینه گوش دادن فراهم می‌کند، اگرچه می‌توان جزئیات را مطابق میل خود در برنامه SteelSeries Engine تنظیم کرد. میکروفون عالی این مدل تضمین می‌کند که صدای شما کامل، بدون اعوجاج و عاری از هرگونه صدای پس زمینه منتقل شود. متأسفانه، وجود سربند محدود کننده به این معنی است که اگر سر بزرگی دارید، این هدفون بر روی سر کمی تنگ است.

همچنین اگر از این مدل همراه با کنسول Xbox One استفاده می‌کنید فاقد قابلیت مهمی است: صدا را دریافت می‌کنید اما از میکروفون پشتیبانی نمی‌شود. اگر می‌خواهید از آن برروی رایانه شخصی یا PS4 استفاده کنید، در انتخاب خود شک نکنید.

گزینه‌های سفارشی سازی بیشتر: LOGITECH G933 WIRELESS GAMING HEADSET

7 هدفون برتر ‌برای گیمینگ – بررسی شده در بهار 2021

 

⦁ نوع: روی گوشی
⦁ بی سیم: بله
⦁ حذف نویز: خیر
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک
اگر به دنبال گزینه ای با قابلیت تنظیم پذیری بیشتر هستید، هدست ‌برای گیمینگ بی سیم Logitech G933  را بررسی کنید.

این مدل از کیفیت ساخت عالی ای مانند SteelSeries Arctis Pro Wireless برخوردار نیست، اما با نرم افزار Logitech’s G HUB سازگار است، که امکان شخصی سازی گسترده ای را فراهم می‌کند.

این برنامه نه تنها شامل ویژگی‌های قدیمی مانند اکولایزر گرافیکی و کنترلر‌های ترکیبی میزان صدا است، بلکه به شما امکان می‌دهد تا از سه دکمه فیزیکی موجود بر روی بدنه هدست برای اجرای دستورات مختلف، از جمله تعویض تنظیمات پیش فرض صوتی و تغییر جلوه‌های روشنایی استفاده کنید. این مدل دارای کابل‌های صوتی و RCA است تا بتوانید بدون دردسر زیاد آن را به تلفن همراه، کنترلر کنسول یا سینمای خانگی وصل کنید.

اگر کیفیت ساخت ممتاز و مجموعه ای از ویژگی‌های کامل در اولویت قرار دارند، SteelSeries را انتخاب کنید، اما اگر به دنبال تغییر و بهینه سازی هر لحظه از بازی خود هستید، به لاجیتک نگاهی بیندازید.

بهترین هدست ‌برای گیمینگ سیمی: هدست Astro A40 TR + MixAmp Pro 2019

7 هدفون برتر ‌برای گیمینگ – بررسی شده در بهار 2021

⦁ نوع: روی گوشی
⦁ بی سیم: خیر
⦁ حذف نویز: خیر
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

امتیازات کسب شده:
⦁ کارکرد ترکیبی: 5.7
⦁ صدای خنثی: 7.7
⦁ رفت و آمد/سفر: 4.4
⦁ ورزش/تناسب اندام: 5.5
⦁ دفتر کار: 5.2
⦁  بازی بی سیم: 6.3
⦁ بازی سیمی: 8.0
⦁ تماس‌های تلفنی: 7.1

Astro A40 TR Headset + MixAmp Pro 2019  بهترین هدست ‌برای گیمینگ سیمی است که تا به حال آزمایش کرده‌ایم.

این هدست روی گوشی خوش ساخت از تناسب چشمگیری برخوردار است، بنابراین می‌توانید در جلسات طولانی بازی و بدون ایجاد خستگی زیاد از آن استفاده کنید. به لطف اتصال سیمی موجود، دیگر لازم نیست نگران تمام شدن شارژ باتری و تأخیر باشید. به طور کلی، این مدل دارای نمایه صوتی خنثی و متعادل با کمی تقویت اضافی در محدوده باس است و می‌تواند صحنه‌های اکشن موجود در بازی‌های مورد علاقه شما را احیا کند.

حتی می‌توانید صدای آن را با استفاده از اکولایزر گرافیکی و گزینه‌های از پیش تنظیم شده موجود در نرم افزار همراه Astro Command Center شخصی سازی کنید. اگر می‌خواهید با هم تیمی‌های خود ارتباط برقرار کنید، میکروفون جداشونده آن، حتی در محیط‌های شلوغ می‌تواند صدای شما را واضح و دقیق منتقل کند. متأسفانه، به دلیل طراحی پشت باز به سختی سر و صدای پس زمینه مسدود می‌شود و همچنین میزان نشت صدا زیاد است.

اگر در مکانی در کنار افراد دیگر بازی می‌کنید، ممکن است آن‌ها صدای شما را بشنوند و شما صحبت آن‌ها را بشنوید، که ممکن است کمی حواس شما را پرت کند. با این حال، اگر به دنبال یک هدفون ‌برای گیمینگ سیمی هستید، این یک انتخاب عالی است.

ارزان تر، تطبیق پذیر و همه کاره: هدست بازی LOGITECH G433

7 هدفون برتر ‌برای گیمینگ – بررسی شده در بهار 2021

 

⦁ نوع: روی گوشی
⦁ بی سیم: خیر
⦁ حذف نویز: خیر
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

اگر به دنبال یک هدفون ‌برای گیمینگ سیمی ارزان تر و تطبیق پذیرتر هستید، هدست ‌برای گیمینگ Logitech G433 را مد نظر قرار دهید.

اگرچه این مدل به اندازه Astro A40 TR Headset + MixAmp Pro 2019 راحت و خوش ساخت نیست، اما هنوز هم عملکرد ‌برای گیمینگ سیمی خوبی را ارائه می‌دهند و برای کار به پایه یا داک نیاز ندارد. این مدل دارای نمایه صوتی متعادل و خنثی است که برای اجرای بسیاری از محتواهای صوتی مختلف مناسب است.

نرم افزار همراه Logitech G HUB ویژگی‌های شخصی سازی زیادی از جمله اکولایزر گرافیکی و گزینه‌های از پیش تنظیم شده را ارائه می‌دهد تا بتوانید صدای هدست را تنظیم کنید. میکروفون بوم جداشونده آن از کیفیت ضبط بسیار خوبی برخوردار است، بنابراین هم تیمی‌های شما حتی اگر در یک محیط پر سر و صدا باشید نیز، به راحتی صدای شما را می‌فهمند. در حالی که طراحی پشت بسته آن کارکرد خوبی در جلوگیری از صداهای پس زمینه دارد، اما هنوز هم عملکرد چشمگیری در زمینه عایق سازی صوتی به چشم نمی‌خورد.

اگر می‌خواهید یک هدفون بازی سیمی مستحکم و راحت داشته باشید، Astro  را بررسی کنید. با این حال، اگر بودجه کافی دارید و می‌خواهید از قابلیت استفاده از طراحی بسته استفاده کنید، Logitech را مد نظر قرار دهید.

بهترین هدست ‌برای گیمینگ برای Xbox سری X: SteelSeries Arctis 9X Wireless

7 هدفون برتر ‌برای گیمینگ – بررسی شده در بهار 2021

 

⦁    نوع: روی گوشی
⦁    بی سیم: بله
⦁    حذف نویز: خیر
⦁    میکروفون: بله
⦁    مبدل: دینامیک
امتیازات کسب شده:
⦁ کارکرد ترکیبی: 7.1
⦁ صدای خنثی: 7.3
⦁ رفت و آمد/سفر: 6.7
⦁ ورزش/تناسب اندام: 7.1
⦁ دفتر کار: 6.9
⦁ بازی بی سیم: 7.5
⦁ بازی سیمی: 8.0
⦁ تماس‌های تلفنی: 7.6

WireSeries Arctis 9X Wireless  بهترین هدست ‌برای گیمینگ متناسب با Xbox Series X است که ما آزمایش کرده‌ایم. این هدفون بازی دقیقاً مانند کنترلر، از فناوری بی سیم Xbox  برای جفت شدن با کنسول‌های Xbox استفاده می‌کند. این مدل همچنین با بلوتوث سازگار است و به شما امکان می‌دهد تا در حالی که به کنسول خود متصل هستید با دوستان خود صحبت کنید یا موسیقی را از تلفن همراه خود پخش کنید. این مدل حدود 28 ساعت زمان پخش مداوم را تأمین می‌کند که برای چند جلسه بازی طولانی مدت کافی است، اگرچه مصرف باتری در دنیای واقعی بسته به عادات استفاده شما متفاوت است.

مشخصات صدای خارج از جعبه این مدل کاملاً متعادل است و جلوه‌های صوتی درون بازی و همچنین مکالمات و موسیقی تقریباً یکنواخت به گوش می‌رسند. این مدل همچنین دارای یک میکروفون کامل جمع شونده است که کیفیت ضبط قابل توجهی را ارائه می‌دهد و عملکرد شگفت انگیزی در زمینه جدا کردن صدای شما از صدای پس زمینه دارد، بنابراین حتی اگر در یک محیط شلوغ هم باشید، هم تیمی‌ها می‌توانند صدای شما را با وضوح بالا بشنوند.

متأسفانه، به دلیل توانایی ضعیف عایق بندی صوتی این مدل، اگر در یک محیط پر سر و صدا باشید، ممکن است در فهم صدای دیگران با مشکل مواجه شوید. سربند قابل تنظیم آن نیز می‌تواند برای کاربرانی با سر بزرگتر کمی احساس تنگ بودن ایجاد کند. در غیر این صورت، اگر به دنبال یک هدست بازی همه کاره مخصوص کنسول Xbox Series X خود هستید، این مدل، گزینه خوبی است.

سازگار با XBOX ONE: ASTRO A50 GEN 4 2019

7 هدفون برتر ‌برای گیمینگ – بررسی شده در بهار 2021

 

⦁ نوع: روی گوشی
⦁ بی سیم: بله
⦁ حذف نویز: خیر
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

اگر به دنبال هدفونی هستید که با Xbox One شما سازگار باشد، Astro A50 Gen 4 Wireless 2019 را مد نظر قرار دهید.  این مدل مانند SteelSeries Arctis 9X  Wireless  با  Xbox Series Xسازگار نیست. این هدفون راحت و خوش ساخت است و پورت اتصال بی سیم آن باعث می‌شود تا شارژ آن به راحتی انجام شود. نمایه صدای پیش فرض آن کاملاً خنثی است و کوبش اضافی در باس به شما کمک می‌کند تا در صحنه‌های اکشن، غرق شوید.

نرم افزار Astro Command Center به شما امکان دسترسی به یک اکولایزر گرافیکی و ایستگاه از پیش تنظیم شده را می‌دهد تا بتوانید صدای هدست را مطابق میل خود تنظیم کنید. به لطف کیفیت ضبط عالی میکروفن این مدل، حتی اگر در یک محیط پر سر و صدا بازی می‌کنید، می‌توانید به راحتی با هم تیمی‌های خود ارتباط برقرار کنید.

اگر می‌خواهید یک هدفون سازگار با کنسول‌های Xbox Series X داشته باشید ، SteelSeries را بررسی کنید، اما اگر خواستار بازی با کنسول Xbox One هستید،Astro  گزینه خوبی است.

بهترین هدست بازی مقرون به صرفه: هدست ‌برای گیمینگ Logitech G432

7 هدفون برتر ‌برای گیمینگ – بررسی شده در بهار 2021

 

⦁ نوع: روی گوشی
⦁ بی سیم: بله
⦁ حذف نویز: خیر
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

امتیازات کسب شده:
⦁ کارکرد ترکیبی: 5.7
⦁ صدای خنثی: 7.2
⦁ رفت و آمد/سفر: 4.8
⦁ ورزش/تناسب اندام: 5.5
⦁ دفتر کار: 5.6
⦁ بازی بی سیم: 5.8
⦁ بازی سیمی: 7.3
⦁ تماس‌های تلفنی: 7.5

هدست گیمینگ Logitech G432 بهترین هدست ‌برای گیمینگ مقرون به صرفه ای است که ما آزمایش کرده‌ایم. این هدفون‌های سیمی ‌برای گیمینگ دارای گوشی‌های بزرگ و ساختاری سبک هستند که عمدتا از پلاستیک ساخته شده‌اند، بنابراین اگر طولانی مدت از آن‌ها استفاده کنید خستگی زیادی ایجاد نمی‌کنند. میکروفون عالی قابل انعطاف این مدل صدای شما را واضح، کامل و با جزئیات انتقال می‌دهد. همچنین در جداسازی صدای شما از صداهای زیاد پس زمینه عملکرد خوبی دارد. خارج از جعبه، این هدفون دارای نمایه صوتی متعادل و منطقی ای هست که جلوه‌های صوتی و همچنین گفتگوهای درون بازی و موسیقی را با تأکید بالا ارائه می‌دهد، هرچند ممکن است طرفداران بازی‌های اکشن، هیجان و غوغای بیشتری را بپسندند.

خوشبختانه، این مدل با نرم افزار همراه Logitech G HUB که دارای یک اکولایزر گرافیکی 10 بانده و همچنین انواع مختلفی از پیش تنظیمات اکولایزر می‌باشد، سازگار است. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد تا صدای میکروفون را تنظیم کرده و ویژگی صدای فراگیر آن را شخصی سازی کنید، اگرچه ما در حال حاضر این عملکرد را آزمایش نمی‌کنیم.

متأسفانه، این هدفون عملکرد خوبی در مسدودسازی صداهای محیط ایفا نمی‌کند، که این امر باعث می‌شود تا این مدل برای بازی در محیط‌های شلوغ مناسب نباشد. طرح کنترلر آن نیز با توجه به استانداردهای هدفون‌های بازی محدود است و فقط یک غلطک پیمایش صدا و یک دکمه بی صدا کردن میکروفون بر روی آن قرار دارد. اگر به دنبال هدست ‌برای گیمینگ قابل تنظیم با قیمت نسبتاً مقرون به صرفه هستید، این مدل انتخاب خوبی است.

نکات مهم:

هدست ‌برای گیمینگ Logitech G PRO X WIRELESS LIGHTSPEED : هدست بازی Logitech G PRO X WIRELESS LIGHTSPEED هدفونی خوش ساخت و قابل تنظیم است، اما به اندازه Arctis Pro چند منظوره نیست.

WireSeries Arctis 7P Wireless: هدفون بازی SteelSeries Arctis 7P Wireless هدفونی راحت است که با نرم افزار SteelSeries Engine سازگار است، اما عملکرد میکروفون آن به اندازه SteelSeries Arctis Pro قابل توجه نیست.
WireSeries Arctis 7 2019 Edition Wireless: SteelSeries Arctis 7 2019 Edition Wireless یک گزینه ارزان قیمت و مناسب با طراحی مشابه SteelSeries Arctis Pro  بیسیم اما بدون داک است.

Razer Kaira Pro Wireless:Razer Kaira Pro  هدفون بی سیم بلوتوثی با تأخیر کم از طریق اتصال بی سیم به Xbox است، اما با کنسولPS4  سازگار نیست.
HyperX Cloud 2 / Cloud II: هدفون خوش ساخت HyperX Cloud 2 / Cloud II  یک هدست بازی سیمی بسیار راحت است اما به نظر نمی رسد به خوبی گزینه‌های دیگر این لیست باشد و همچنین قابل تنظیم نیست.

هدست بازی بی سیم Logitech G935: یک هدست ‌برای گیمینگ بی سیم با ویژگی‌های عالی و گزینه‌های سفارشی سازی است. هدست بازی بی سیم Logitech G935 شباهت زیادی به G933 دارد اما از گزینه‌های کنترلر کمتری برخوردار است.
HyperX Cloud Alpha S: HyperX Cloud Alpha S یک هدست ‌برای گیمینگ سیمی خوش ساخت و کاملاً راحت و دارای میکروفونی عالی است. طراحی آن کاربرد کمتری نسبت به Logitech G433  دارد و فقط دارای یک نوار لغزنده باس است که به اندازه یک اکولایزر گرافیکی کامل کاربردی نیست.

HyperX Cloud Stinger: HyperX Cloud Stinger هدفون ارزان قیمت ‌برای گیمینگ همراه با عملکرد میکروفون درخشان است ، اما به اندازه Logitech G432 قابل تنظیم نیست.
SteelSeries Arctis 1: SteelSeries Arctis 1 هدفون ‌برای گیمینگ مقرون به صرفه با میکروفون جداشونده است اما به راحتی Logitech G432  نیست و قابلیت سفارشی سازی کمتری دارد.

ROCCAT Elo 7.1 Wireless Air: ROCCAT Elo 7.1 AIr یک هدست بازی بی سیم با ویژگی صدای فراگیر مجازی است. متأسفانه، این مدل از ارتباط بلوتوثی پشتیبانی نکرده و صداهای محیثطی را به خوبی مسدود نمی‌کند.

Audeze Penrose Wireless: Audeze Penrose هدفون بی سیم مغناطیسی ‌برای گیمینگ است. دانگل USB بی سیم آن انتقال صدا را با تأخیر پایین انجام می‌دهد و با بلوتوث نیز سازگار است. عملکرد میکروفون جداشونده آن به خوبیSteelSeries Arctis Pro Wireless نیست و عمر باتری آن نیز کمتر است.