معرفی هدفون سیمی Beyerdynamic T5

هدفون سیمی Beyerdynamic T5 یکی دیگر از محصولات با کیفیت بالای این برند است که طی این سال ها شهرت خود را با هدفون های پشت بسته بدست آورده است. این شرکت با طراحی اندازه جمع و جور هدفون های روی گوش(on-ear) سیمی، توانسته است به بسیاری از کاربران پاسخ دهد. در این میان نیز این هدفون T5 برای مصارف خانگی طراحی شده است تا بدون داشتن DAC مناسب، به راحتی به تلفن همراه شما متصل شوند. برای دریافت اطلاعاتی کامل تر در خصوص این محصول می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

نگاهی اجمالی

معرفی هدفون سیمی Beyerdynamic T5

 • هدفونی سبک و راحت در اندازه ای مناسب با وزن 360 گرم
 • هدفون های پیشرفته روی گوش(on-ear) و پشت بسته برای لذت بردن از موسیقی در خانه
 • درایورهای شیب دار همراه با فناوری تسلا برای امضای صوتی واضح و طبیعی
 • کابل اتصال دو طرفه 1.4 متری و قابل جدا شدن از مس OCC7N با پوشش بافت
 • کاپ های قابل تعویض با کیفیت بالا و ساخته شده از چرم با فوم
 • تولید صوتی طبیعی و بهتر برای فرکانس های میان برد بالا
 • دارای امضای صدا برای وضوح صوتی برجسته
 • طراحی پشت بسته برای نویز کنسلینگ صدای محیط و جلوگیری از نشتی صدا
 • روکش های محفظه از آلومینیوم آنودایز شده
 • استفاده از Alcantara به عنوان یک هدفون واقعاً پیشرفته
 • خروجی 3.5 میلی متر با آداپتور 6.3 میلی متر
 • پاسخ فرکانس 5 هرتز الی 50 کیلو هرتز با امپدانس 32 اهم

کیفیت صوتی

Beyerdynamic T5 دارای یک صحنه صدای مناسب هستند، نمایش بسیار گسترده ای برای طراحی پشت بسته دارد. گرچه شما به اندازه مدل های این سری از هدفون، پهنای صدا را پیدا نمی کنید، اما هنوز می توان آن را گسترده توصیف کرد که با بی طرفی صدا همراه است.

آهنگ ها متعادل و شفاف به نظر می رسد و هدفون Beyerdynamic T5 با ضربات محکم و تیز ضرب ها را می زند و سازهای الهام گرفته را که در اطراف آن حرکت می کنند، کاملاً به تپش وادار می کنند. ضمن آن که روند ریتمیک تنگ T5 ، به این معنی است که یک هم افزایی طبیعی بین هر رشته موسیقی وجود دارد.اما توانمندی های صوتی قابل توجه Beyerdynamic T5 در صورت استفاده با منبع ناخوشایند در معرض هدر رفتن یا تضعیف قرار می گیرد.

انتظار می رود خروجی طبیعی Beyerdynamic T5 ،خروجی هدفون یک سیستم Hi-Fi باشد، اما پخش کننده های موسیقی قابل حمل با کالیبر futura SE100 نیز مطابقت مناسبی دارند. در همین حال، آرشیوهای موسیقی و خدمات پخش جریانی آهنگ در لپ تاپ ها یا موبایل باید در یک DAC مناسب که مستقیماً در موبایل یا Macbook وصل شده است، بتواند توانایی بالقوه خود را با هدفون  Beyerdynamics برآورده کند.

دوام بالای هدفون

هدفون های سیمی روی گوش، ممکن است این روزها توجه زیادی در بازار هدفون نداشته باشد، اما اهمیت آنها کاملا روشن است. برای کسانی که در خانه گوش می دهند  و می خواهند عملکردی محتاطانه از هدفون خود داشته باشند که به اندازه کافی برای رقابت با یک اسپیکر مناسب باشد، آنها ایده آل هستند. Beyerdynamic T5 محصولات برتر و مهمی در این زمینه هستند و با استعداد خود، سطح شفافیت را ارائه می دهند که می توان گفت تعداد کمی از رقبای با قیمت مشابه قادر به این کار هستند. بنابراین این محصول قابل اعتماد Beyerdynamic همچنان می تواند در طولانی مدت استفاده شده و برتری و دوام خود را حفظ کند.

برتری محصولات Beyerdynamic

در میان محصولات Beyerdynamic انتظار بر انجام بهتر عملکرد در بالاترین استانداردها است که تلاش آن را برای رسیدن به کمال جلوه می دهد. Beyerdynamic T5 نقطه عطفی جدید در مدل پرچمدار beyerdynamic است.

اکنون در نسل سوم آن، بار دیگر در هر دو استاندارد صدا و طراحی را در سطح بالا خواهید داشت. Beyerdynamic T5 با دست ساخت شرکت beyerdynamic در هیلبرون آلمان، یک قدم به کمال نزدیک تر شده است.هدفون های beyerdynamic  بخاطر کیفیت صدای شفاف مشهور است. مهندسان صوتی اکنون توانسته اند آنها را حتی بهتر قبل به نمایش بگذارند. نسل سوم Beyerdynamic T5 به تولید طبیعی تر و فرکانس های میان برد بالا دست می یابد.

این بدان معنی است که امضای صدا حتی واقع گرایانه تر است.درایورهای Beyerdynamic T5 از فناوری افسانه ای تسلا برخوردار هستند. درایورهای تسلا در دفتر مرکزی آلمان ساخته و تولید می شوند و به صورت جداگانه اندازه گیری می شوند و سپس برای اطمینان از بهترین اتصال هدفون ها با یکدیگر همسان می شوند. نتیجه حاصله، صدای فوق العاده دقیق است.

طراحی پشت بسته

از لحاظ ظاهری، مدل Beyerdynamic T5 از طراحی مدل های پشت باز خود یعنی T1 استفاده می کند که ساختار پیچیده محفظه را تکرار می کند. برای به انجام رساندن تکنولوژی نویزکنسلینگ، Beyerdynamic T5 دهانه صوتی ندارد و بنابراین تفسیر بصری منحصر به فرد خود را ارائه می دهد.T5 به دلیل طراحی پشت بسته برای محیط های پر سر و صدا توصیه می شود. در حالی که صدا نمی تواند به بیرون نشت کند، صدای محیط خارجی به داخل کاهش می یابد. درایورهای T5 برای دستیابی به بیشترین امضا در فضای ممکن شیب دارند. در نتیجه، موسیقی در جلوی مرکز ظاهر می شود.

گواهی نامه Hi-Res Audio

هدفون های T5 دارای گواهینامه Hi-Res Audio نیز هستند و صدایی با وضوح بالا بدون ضرر ارائه می دهند. این به این معنی است که موسیقی مورد نظر شما تمام جزئیات و ظرافت های موسیقی را در هنگام پخش و صداها را تا حد ممکن به ضبط اصلی نزدیک نگه می دارد.

ساختاری عالی

T5 هدفونی مستحکم است که هدف کسانی است که کیفیت صدای بالایی را ارزیابی می کنند، طراحی آنها نیز همین موضوع را نشان می دهد. محصور کردن درایورهای Tesla خمیده، غلاف آلومینیومی با اتصال های آنودایز ، یک نوار درجه یک روی هدبند و کاپ های گوش قابل تعویض با پوششی از چرم روکش دار که دارای یک لایه پر از فوم است، باعث می شود هدفون Beyerdynamic را به یکی از برترین هدفون ها در رده خود تبدیل کرده و به تنظیم دقیق صدا کمک کند.

معرفی هدفون سیمی Beyerdynamic T5

ضمن آن که سازنده آلمانی برای اطمینان از انتقال مطلوب سیگنال، سوکت های مسی را برای کابل 1.4 متری دو طرفه با روکش پارچه ای انتخاب کرده است. همچنین کاپ های هدفون کاملاً درست بسته شده و باعث ایجاد انزوای مناسب در برابر صدا می شوند. در حالی که هدبند نیز به خوبی با فوم مخصوص پر شده و تنظیم مناسبی را روی سر خواهد داشت. از طرفی با وزن 360 گرم همراه است تا با کیفیتی سطح بالا و اندازه ای جمع و جور، بتواند راحتی استفاده در طولانی مدت را به کاربر خود بدهد.

طراحی مناسب

در هدفون T5 فقط از مواد با کیفیت بالا استفاده می شود. گوشی های قابل تعویض با روکش چرم استفاده از هدفون را بسیار راحت می کند. یکی از لایه ها از فوم ساخته شده است که برای هر کاربر سازگار است و یک تناسب عالی سفارشی را تضمین می کند. در نتیجه، هیچ چیز نمی تواند مانع  گوش دادن طولانی مدت باشد.اجزای هدفون Beyerdynamic T5 تقریباً منحصراً در آلمان ساخته می شوند.

علاوه بر توسعه و تولید درایورها، مونتاژ هدفون نیز با استفاده از فن آوری پیشرفته و بهترین مواد با مهارت چشمگیر و علاقه به جزئیات جمع شده اند. بنابراین می توان گفت که روکش های ضخیم محفظه با پد گوش نرم و راحت متناسب گوش هستند و ظاهر کاورهای آلومینیومی در یک طرح دقیق و زیبا از هدفون های سطح بالا یاد شده است.