معرفی هدفون | Turtle Beach 50x Headset

معرفی هدست مخصوص بازی
Turtle Beach 50x Headset

با هدفون مخصوص بازی Turtle Beach 50X Headset، همراه با صدای فراگیر، صدای با کیفیت را همراه با راحتی بازی را در دستگاه‌های بازی در سطح بالاتری تجربه کنید. این هدست دارای طراحی سبک و راحت بوده و میتواند با طرح بالای گوش، استفاده در طولانی مدت را نیز برای شما فراهم نماید.

 

هدست مخصوص بازی Turtle Beach 50x Headset در یک نگاه

  • طراحی سبک و راحت با پوشش از چرم مصنوعی
  • صدای فراگیر Surround – RECON 50X
  • بلندگوهای 40 میلی متری با کیفیت بالا
  • کنترل های درون خطی راحت
  • برخورداری از میکروفون با حساسیت بالا
  • سازگاری با کنترل کننده های Xbox One ، Xbox Series X ، PS4 و PS5  با جک 3.5 میلی متری

 

اگر هدست های بازی را می شناسید، مطمئناً نام Turtle Beach را شنیده اید. بیشتر محصولات این برند، به بازارهای میان رده و گران قیمت متمرکز شده اند. از آنجایی که Turtle Beach سابقه بسیار خوبی در ارائه خواسته های گیمرها دارد، Recon 50X نیز یکی از هدست های مورد توجه آنان بوده است.

 

introducing Turtle Beach 50x 4

 

سازگاری با دستگاه های بازی

هدست مخصوص بازی Turtle Beach 50X دارای جدیدترین طراحی بوده و با بلندگوهای بالای گوش 40 میلی متری با کیفیت بالا همراه است که به شما امکان می دهد صدای بسیار ضعیف را بشنوید. به علاوه کنترل های درون خطی مناسب که به شما امکان می دهد سریع و به راحتی میزان صدا را تنظیم نمایید.

همچنین دارای میکروفون با حساسیت بالا Turtle Beach 50x است که می تواند هنگام تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی حذف شود. اتصال همه کاره 3.5 میلی متری این هدست آن را برای استفاده با کنترلرهای Xbox و PlayStation و همچنین رایانه، Mac، دستگاه های همراه و تبلت عالی می کند. علاوه بر این، 50X با  Windows 10 سازگار است.

 

طراحی سبک و راحت

هدست مخصوص بازی Headset Turtle Beach 50X قطعاً نوع خاصی از جذابیت را همراه دارد. براقیت سفید در تضاد شدید با حاشیه های سبز قرار دارد. مورب های ایجاد شده به آن ظاهری صنعتی می دهد. Beach 50X  دارای طراحی سبک و راحت است که برای جلسات بازی طولانی مدت آن مناسب می باشد.

بالشتک های گوشی کاملا با چرم مصنوعی پوشیده شده و در صورت عدم استفاده، به صورت تاشده قرار می گیرد. کنترل های درون خطی راحت 50X ، باعث می شود تا به سادگی بتوانید هنگام بازی آن را کنترل و تنظیم نمایید. Turtle Beach 50X کمی ارزان به نظر می رسد. میکروفون قابل جدا شدن است و به شما طراحی بیش از حد گوش را می دهد که می توانید از آن در فضای باز استفاده کنید. با این وجود، طراحی تا حدودی پر زرق و برق، عدم وجود روکش های مناسب و کیفیت ساخت پلاستیکی آن را متفاوت کرده است.

کابل صوتی استریو قابل جدا شدن نیست و به هر بالشتک گوشی متصل است که ممکن است راحت نباشد. اما آنها بالشتک های گوشی بیضی شکل مناسبی دارند و از یک هدبند نازک برخوردارند که به خوبی هدست را روی سر شما نگاه می دارند تا بتوانید در دنیای بازی خود غرق شده و از آن لذت ببرید.

همچنین بالشتک های گوشی نسبتاً بزرگ به نظر می رسند و مستحکم بوده و با سربند سبک، شرایطی را فراهم می کنند که پوشیدن آنها برای جلسات طولانی بازی راحت شود. 50X برای طراحی بیش از حد گوش و تنفس راحت طراحی شده است و دلیل آن این است که گوش ها را در بالشتک های خود نمی بندد. آنها تا حدی روی گوش ها قرار می گیرند که باعث می شود پوشیدن آنها به طور متوسط نسبت به برخی دیگر از هدست های بازی بسته، کمی خنک تر باشد.

 

معرفی هدفون | Turtle Beach 50x Headset

 

کیفیت صدا

هدفون مناسب برای بازی Turtle Beach 50X صدایی عالی تولید می کند که برای جلوه های صوتی داخل بازی و بیس عمیق به خوبی کار می کند. میکروفون قابل جدا شدن از کیفیت ضبط بسیار خوبی برخوردار است. این هدفون ها سیم دار هستند، بنابراین تأخیری وجود ندارد، اما برخلاف بسیاری از هدفون های بازی دیگر، هیچ گزینه سفارشی سازی برای داشتن کیفیتی متفاوت ندارند.

در هدست مخصوص بازی با این قیمت، همه فرکانس ها نسبتاً خوب تعریف شده اند. حتی وقتی صدا بلند است، صدا به یک اعوجاج تبدیل نمی شود. همه عناصر به خوبی جدا شده و این امکان را می دهند تا اطلاعات شنیدنی مربوطه را از انبوه سر و صدا دریافت کنید.

بخشی از این کیفیت صدا به دلیل بلندگوهای نئودیمیم است. 40 میلی متر اندازه درایور کاملاً بزرگ است و امکان تولید منطقی باس را فراهم می کند. با این حال، نئودیمیم نیز یک آهن ربا بسیار قدرتمند است. این بدان معناست که درایور قادر است نیروی زیادی را بر مخروط بلندگو وارد کند و به آن یک سطح کنترل عالی می دهد. این کنترل است که اجازه می دهد تا اوج ها واضح و مشخص شوند، در حالی که میانه ها صاف و فعلی باقی می مانند.

 

معرفی هدفون | Turtle Beach 50x Headset

 

ویژگی های صوتی هدست

اتصال صوتی هدست بازی Turtle Beach 50X Headset 3.5 میلی متر بوده و از پاسخ فرکانس بلندگو بین 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز برخوردار است. این هدست سیم دار با استفاده از میکروفون قابل جابجایی، می تواند وسیله جانبی بازی بسیار مناسبی برای گیمرهایی باشد که می خواهند به صورت حرفه ای و طولانی مدت با هم تیمی های خود بازی کرده و از لحظات بازی خود لذت ببرند.