معرفی هدفون قدرتمند و با کیفیت 1MORE PISTON FIT BLUETOOTH

هدفون 1MORE PISTON FIT دارای طراحی داخل گوش هست که از تناسب و راحتی بالایی برخوردار بوده و میتواند بهترین عملکرد صوتی را به نمایش بگذارد. اگر میخواهید یک هدفون در کیفیت بالا داشته باشید که ساختاری با دوام نیز داشته باشد، این هدفون وان مور میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.

 

هدفون قدرتمند و با کیفیت 1MORE PISTON FIT BLUETOOTH در یک نگاه 

  • هدفون با طراحی زیبای داخل گوش با وزن 18 گرم
  • درایور پویا 10 میلی متری با دیافراگم کامپوزیت تیتانیوم
  • بلوتوث 5.0 بهینه شده برای انتقال سریعتر و اتصال پایدارتر با برد 10 متر
  • گوشی های سبک با نازل های زاویه دار مورب 45 درجه برای تناسب بالاتر
  • مقاوم در برابر آب و عرق با درجه بندی IPX4 و مناسب برای تمرینات ورزشی
  • پوشش های مغناطیسی و شکل گردنی برای نگهداری راحت در اطراف گردن
  • دوام باتری تا 8 ساعت استفاده مداوم در صورت شارژ کامل و مدت زمان شارژ 1 ساعت

 

معرفی هدفون | 1More Piston Fit Bluetooth

 

طراحی هدفون Piston Fit Bluetooth

سبک هدفون 1More Piston Fit Bluetooth با طراحی زاویه دار همراه است. آنها در داخل گوش قرار گرفته و از اندازه ای حجیم برخوردار نمی باشند و کیفیت ساخت متوسطی دارند. هر چند که ظاهر آن ها به گونه ای طراحی شده است که بسیار زیبا و شیک به نظر می رسند. می توانید آن ها را مطابق با سبک خود در انواع رنگ های خاکستری تیره، آبی ، نقره ای و صورتی تهیه کنید.

این هدفون ها دارای وزن 18 گرم است و از راحتی مناسبی برای داخل گوش برخوردارند. البته ممکن است هدفون داخل گوش برای همه مناسب نباشد. آنها گوشی های بسیار کوچکی دارند و بسیار سبک وزن هستند و با طراحی زاویه دار، احساس ثبات بیشتری را منتقل می کنند. ضمن آنکه چندین ایرتیپ را برای ارائه می دهند تا بهترین تناسب را پیدا کنید. در نظر داشته باشید که این نوع از هدفون وان مور، بدون کیف و قاب شارژ ارائه می شود.

در هدفون 1More Piston Fit Bluetooth، در دو طرف نوار ، یک ماژول کوچک وجود دارد که در قسمت چپ یک باتری است و در سمت راست یک ماژول کنترل سه دکمه و میکروفون قرار گرفته است. همچنین در سمت راست یک پورت MicroUSB کوچک وجود دارد. به دلیل این واقعیت که کنترل ها و باتری جداگانه قرار دارند، گوشی ها بسیار کوچک هستند و این به تناسب بسیار راحت آنها کمک می کند.

 

کیفیت ساخت

1More Piston Fit Bluetooth بدون کابل بافته زیبا ارائه شده و و ریموت داخلی آن از پلاستیک ساخته شده است، با این وجود، آنها دارای مقاومت و دوام بالایی در برابر صدمات و ضربات هستند. همچنین آنها یک هدفون نسبتاً پایدار می باشند. آنها به سختی فشاری را در مجرای گوش وارد می کنند که می تواند راحتی آنها را باعث گردد. اما این بدان معناست که گوشی های کوچک، می توانند هنگام ورزش و تمرینات سنگین به سادگی از گوش خارج شوند. آنها هیچ گیره یا لوازم جانبی برای ثبات بیشتر هنگام ورزش ندارند.

در نهایت باید گفت که ساخت1MORE Piston Fit  بسیار خوب به نظر می رسد و دارای بدنه ای پلاستیکی با بدنه و  درایور آلیاژ آلومینیوم 10 میلی متر تیتانیوم است. درایور استوانه ای با نازل هایی با زاویه مورب 45 درجه است که به طور طبیعی در مجاری گوش شما قرار می گیرند تا محکم باشند.

 

معرفی هدفون | 1More Piston Fit Bluetooth

 

میکروفون هدفون

میکروفون خطی 1More Piston Fit مناسب است. در محیط های آرام ، گفتاری که با این میکروفون ضبط یا منتقل می شود نسبتاً نازک به نظر می رسد و تقریبا جزئیات ندارد، اما درک آن بسیار آسان است. آنها در جداسازی گفتار از سر و صدای پس زمینه در محیط های نسبتاً بلند، مانند یک خیابان شلوغ به خوبی عمل می کنند، اما ممکن است در شرایط پر سر و صدا، مانند ایستگاه مترو با مشکل روبرو شوند.

ضمن آنکه آن ها دارای کیفیت ضبط خوبی هستند و گفتاری که با این میکروفون ضبط یا منتقل می شود، فاقد جزئیات و روشنایی است و ممکن است مستعد صدای بلند باشد. از طرفی مدیریت نویز در این میکروفون نیز در حد متوسط است که نشان می دهد برای محیط های آرام و متوسط، مناسب ترین گزینه بوده اما در جداسازی گفتار از سر و صدای محیط در موقعیت های بلند مشکل خواهد داشت.

 

کیفیت صوتی

نکته ای که باید به آن اشاره شود این است که سازگاری پاسخ فرکانسی 1MORE PISTON FIT BLUETOOTH بسیار عالی است. پاسخ باس نسبتاً عمیق و قدرتمند است، با این حال می تواند کمی باس بیشتر داشته باشد. اگر کاربر بتواند با استفاده از مجموعه ای از ایرتیپ های همراه با هدفون به مهر و موم مناسب برسد، خواهد توانست صدای باس و سه برابر را به درستی دریافت کند. ضمن آنکه این هدفون دارای میان رده مناسبی است. محدوده میانه نیزخوب و نسبتاً گرم به نظر می رسد.

پاسخ سه گانه در بهترین حالت است. به دلیل طراحی داخل گوش، این هدفون 1More پینا را دور می زند و با آن تعامل ندارد. بنابراین، صحنه صدای آنها کوچک تلقی می شود و در داخل سر شنونده قرار دارد. طراحی پشت بسته آنها همچنین به این معنی است که صحنه صدا آنها به اندازه گوشی های باز عمل نمی کند.

 

اتصال بلوتوثی

روند متصل شدن این هدفون هیچ مساله ای ندارد. در حقیقت، به لطف چیپست بلوتوث 5 بهینه شده در داخل این هدفون 1MORE PISTON FIT BLUETOOTH IN-EAR HEADPHONE  ، بسیار سریع و بدون تاخیر است. قدرت سیگنال و محدوده هدفون خوب بوده و از کیفیت صدایی مناسب برخوردار است.

بنابراین باید اشاره کنیم که اتصال بلوتوث به سرعت برقرار می شود و سپس به طور پایدار و قابل اعتماد کار می کند. از همین روست که گوش دادن به موسیقی ها، از طریق چندین اتاق بدون وقفه امکان پذیر می باشد. در سمت راست، چهار دکمه کمی بالا آمده در کنار میکروفون وجود دارد. دکمه پایینی پخش را متوقف و مکث می کند، تماس ها را تغییر می دهد.

دکمه بالایی دستگاه را خاموش و روشن می کند و در تلفن هوشمند شما با دستیار گفتار تماس می گیرد، در حالی که از دو دکمه مرکزی و ترکیبی برای کنترل صدا استفاده می شود. این طراحی سه قسمتی باعث می شود کار کنترل و تنظیم هدفون راحت انجام شود. در طرف کنترل، اتصال کابل شارژ Micro-USB موجود است که کمی ظریف به نظر می رسد.

 

معرفی هدفون | 1More Piston Fit Bluetooth

 

نگه‌داری باتری

هدفون 1More Piston Fit Bluetooth در زمان بازی بسیار قدرتمند است. پس از شارژ شدن، Piston Fit Bluetooth با بلوتوث 5 در حجم متوسط حدود هشت ساعت کار می کند و به گفته سازنده، زمان آماده به کار چشمگیر 200 ساعت را ارائه می دهد. باتری 130 میلی وات ساعت Piston Fit Bluetooth را می توان در یک ساعت شارژ کرد.

 

کابل گردن هدفون

کابل گردن هدفون 1More Piston Fit Bluetooth بسیار نرم است و به راحتی بسته می شود. در واقع با یک ماده لاستیکی پوشانده شده است و شیارهایی در سراسر آن وجود دارد که به آن کمک می کند تا بر گردن چسبیده و نسبتاً در جای خود بماند. باید گفت که طراحی بیش از حد نوآورانه نیست، اما کاملاً کاربردی می باشد. نرم بودن کابل گردن، باعث می شود آن را در هر مکانی به راحتی قرار دهید. همچنین هر گوشي داراي آهنربايي است كه باعث مي شود به گوشي ديگر بچسبد، در صورتي كه از آن استفاده نمي شود به خوبی به هم متصل شده و باقی می مانند.

 

جداسازی صدای محیط

باید اشاره کنیم که هدفون های 1MORE PISTON FIT BLUETOOTH سر و صدای زیادی را جدا نمی کنند، اما نشت صدای زیادی نداشته و می توانید به خوبی موسیقی های خود را با صدایی بلند بشنوید، بدون آنکه مزاحم اطرافیان خود باشید. آنها همچنین یک میکروفون خطی مناسب برای تماس ها دارند.

حتی هنگام استفاده از ایرتیپ های متفاوت از مواردی که در جعبه ارائه شده است، عایق بندی صدا محدود است. اگر کسی صدا را افزایش ندهد، در محیط های پر سر و صدا ، می تواند قابلیت کمی را ارائه دهد. از سوی دیگر، ممکن است به عنوان یک محصول و گزینه حرفه ای دیده شود. زیرا هنگام گوش دادن به موسیقی در خیابان ها همیشه باید از محیط اطراف خود آگاه باشید.