معرفی هدفون ای کی جی | AKG K872

AKG K872
هدفون مانیتورینگ ای کی جی

در هدفون دقیق AKG K872، همه اجزا به دقت ساخته شده‌اند و برای ایجاد عملکردی برتر و یک تجربه شنیداری چشمگیر، هماهنگ عمل میکنند. درایورهای این هدفون، با استفاده از مبدل‌های بزرگ 53 میلی‌متری و سیستم‌های قدرتمند مگنت 1.5 تسلا ساخته شده‌اند تا از بالاترین فضای اتاق و تصویربرداری دقیق در کلاس خود اطمینان حاصل شود.هنگام طراحی K872 ، سعی شده است تا با کیفیت‌ترین و دقیق‌ترین هدفون مرجع ساخته شود. بنابراین چه در حال ضبط، میکس، مسترینگ یا ایجاد موسیقی متن باشید، این هدفون AKG معیار جدیدی برای عملکرد تعیین می کند.

 

در یک نگاه

  • کابل 3 میلی متری با جک روکش طلای 3.5 میلی متری با کشش بسیار مقاوم
  • طراحی مقاوم و راحت پشت بسته برای ایجاد انزوای کامل
  • مبدل های بزرگ 53 میلی متری و سیستم های قدرتمند مگنت 1.5 تسلا
  • هدبند قابل تنظیم و راحت
  • گوشی های اسفنجی با نگهدارنده سه بعدی شکل بر روی گوش
  • دارای یک باس میانی در حدود 80-100 هرتز

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K872

 

طراحی پشت بسته

بالشتک های گوشی با طراحی پشت بسته، می توانند در برنامه های کنترل، انزوای بهینه ای از صدای خارجی را فراهم کنند. K872 از میکروفون های حساس ساخته شده است تا مانع نشتی آهنگ های ضبط شده و صداها از هدفون باشند. هدبند قابل تنظیم و راحت و گوشی های اسفنجی با نگهدارنده سه بعدی شکل بر روی گوش، یک تناسب شخصی را برای راحتی قابل توجهی در طول جلسات طولانی استفاده از هدفون ایجاد می کنند.

K872 با توجه دقیق به هر عنصر و مولفه طراحی همراه بوده و معیار جدیدی برای عملکرد هدفون ایجاد کرده است. بنابراین شما راحتی چشمگیری در ترکیب راحتی هدبند سبک وزن و خودتنظیم با مکانیسم قفل سریع و مناسب آن بر روی سر خواهید داشت. این هدفون AKG K872 با دوام طولانی بوده و تمام قسمت های مهم مکانیکی آن از قبیل لولا و هدبند، از فلز ساخته شده اند. جزئیاتی مانند حلقه تاطراف گوشی در جهت ایجاد یک مهر و موم برتر است.

بنابراین می توان گفت، این یک هدفون مرجع در صنعت است که برای ماندگاری و دوام بسیار باال ساخته شده است. وزن K872 دقیقاً مشابه K812 390 گرم است. کیفیت ساخت K872 بسیار عالی و بسیار بادوام به نظر می رسد به طوری که بالشتک های پلاستیکی با حلقه های آلومینیومی نقره ای داخلی و خارجی تزیین شده اند که در جذابیت بصری آن می افزایند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K872

 

کابل ها

K872 دارای یک ورودی LEMO EGG سری 3pin Mini XLR است که به شکلی باشکوه در انتهای گوشی سمت چپ قرار گرفته است. سیگنال صوتی از طریق یک سیم مفتول انعطاف پذیر کوچک و دقیقاً در زیر مجموعه گیمبال وارد سیم اصلی می شود. سیم انعطاف پذیر، تقریباً با حرکت گوشی همزمان خم می شود، بنابراین یک طراحی سخت نیست و لازم نیست در مورد آسیب آن در استفاده روزمره فکر کنید.K872 با همان کابل 3 میلی متری K812 همراه است و با جک روکش طلای 3.5 میلی متری با کشش بسیار مقاوم خاتمه می یابد. شما یک آداپتور پیچ چهارم اینچی برای استفاده از دسک تاپ نیاز دارید.

 

کیف قابل حمل

این هدفون از یک کیف قابل حمل برخوردار است که دارای فضای کافی برای قرار دادن هر دو کابل K872 و حتی یک اسلات اضافی برای آداپتور است. در قسمت بیرونی با روکش پارچه ای نایلونی مشکی رنگی پوشیده شده است  که نشان AKG را در بالا داشته و با یک دستگیره و قفل همراه است. این جعبه سیاه و سفید می تواند به خوبی از هدفون شما هنگام حرکت مراقبت کند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K872

 

کیفیت صدا

عملکرد باس در K872 در مقایسه با دیگر مدل های این سری، به خوبی تعریف می شود. در مقایسه، K812 دارای یک باس میانی در حدود 80-100 هرتز است که حدود 1-2dB بالاتر از K872 می باشد که آن را تا حدودی کامل تر اما نرم تر می کند. این هدفون دارای یک رده پایین بسیار منسجم و در عین حال خطی است و به نظر می رسد صداگذاری آن دقیق تر از امضای پایین رده معادل K812 است. فرمت زیر باس در K872 با وضوح و جزئیات خارق العاده عالی است. در هر دو نوع باز و بسته در حدود 50 هرتز وجود دارد، در هیچ یک از آنها با سر و صدا زیادی مواجه نخواهید شد.

در خصوص میانه ها ارائه صدا در K872 بیشتر از K812 است. آنها همچنین از نظر صدایی کاملاً غنی تر و قدرتمندتر هستند. این صدای بلند به K872 کیفیت فوری و شبیه به زندگی می بخشد. همچنین K872 کنترل صوتی بسیار مناسبی را بر صداگذاری حفظ می کند که خارج از یکنواختی سه برابر، یکی از بهترین ویژگی های K872 است. بقیه میان رده بسیار جادار و مفصل است میان رده K872 دارای کیفیت طبیعی ارگانیک تری نسبت به صدای K812 است و آن را به یک اتصال لذت بخش تر برای ژانرهای راک و پاپ مدرن تبدیل می کند.

از سویی دیگر، سه گانه در هدفون K872 AKG دارای درخشش کافی است. این هدفون صدای سه برابر بسیار نرم تری دارد و باعث می شود K872 به یک هدفون بسیار جذاب تر برای گوش دادن به  آهنگ های دلخواهتان تبدیل شود.