هدست گیمینگ سنهایزر Sennheiser GSP 302 Gaming Headset

هدست باسیم GSP 302، یکی از محصولات گیمینگ کمپانی Sennheiser میباشد که برای گیمرهایی که نیاز به صدایی بسیار با کیفیت دارند، طراحی شده است. با این هدست مخصوص بازی ، میتوانید هر آنچه که از صدایی حرفه‌ای نیاز دارید را به دست آورید. این محصول برای ارائه دادن بهترین عملکرد شما در بازی‌ها ، صدایی آکوستیک با وضوح باور نکردنی و با جزییات برای شما طراحی کرده است ، بطوریکه بتوانید تمام اتفاقاتی که در حال افتادن در بازی هست را کاملا لمس و تجربه کنید.

علاوه بر این ، وجود میکروفون فوق العاده در این محصول ، به شما اطمینان می دهد که صوت خروجی شما وضوح کامل دارد. GSP 300 ، در تمام دستگاه های دارای قابلیت اجرای بازی ، مانند PC ،PS4 ،Xbox One ،Switch ،Mac و OSX قابل استفاده است. همچنین میکروفون این هدست گیمینگ فوق العاده ، دارای قابلیت lift-to-mute و اکتیو نویز کنسلینگ است که امکان برقراری مکالمه ای دلپذیر را به شما می دهد و از طرفی دیگر نزدیک بودن میکروفون به صدایتان ، صوت های اضافه در محیط را کم می کند به طوریکه ، کسانیکه در حال صحبت کردن با شما هستند ، فقط صدای شما به آن ها برسد.

در این محصول از ایرپد های فومی بسیار بزرگی نیز استفاده شده، که به تنهایی باعث پیشرفت در فیلتر شدن صوت های اضافه ی فعال محیط می شوند و رسانای قدرت بیشتر صدایی که به شما از طریق هدست می رسد در بازی مورد علاقه ی شما خواهد شد. همراه با تمام این امکانات ، صدای بسیار شگفت انگیز و قابلیت استفاده در طولانی مدت به علت راحتی بیش از حد آن، GSP 302، بازی کردن و قابلیت های صوتی بازی شما را بسیار ارتقا خواهد داد.

 

GSP 302 در یک نگاه

  • سطح بازی خود را ارتقا دهید
  • هدست گیمینگ با صدایی آکوستیک
  • مهندسی صدای توسط شرکت EPOS
  • دارای قابلیت lift-to-mute
  • طراحی بسیار زیبا با قابلیت استفاده ی طولانی مدت
  • تنظیمات بسیار عالی صدا
  • مکالمات بسیار واضح
  • دوام و مقاومت فوق العاده
  • اتصالات متنوع و پیشرفته

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 302

 

سطح بازی خود را ارتقا دهید

هنگامیکه از GSP 302 در بازی های خود استفاده می کنید ، با صدایی مواجه می شوید که کاملا دور شما را فرا گرفته است. صوتی که به شما می رسد بسیار بالا و واضح است ولی گوش شما را اذیت نخواهد کرد. با این هدست می توانید صدایی بسیار پیشرفته ، واقعی و انتقال کننده ی هر نوع بیس را دریافت کنید که باعث می شود ، احساس کنید هنگام استفاده از بازی های مختلف ، آن را به دنیای واقعی آورده اید و کاملا درون آن بازی زندگی خواهید کرد.

 

هدست گیمینگ با صدایی آکوستیک

تجربه ی صدای واقعی در  هدست گیمینگ GSP 302 از قابلیت های فوق العاده ی آن است. علاوه بر این وجود بالشتک های بسیار بزرگ آن که از جنس فوم هستند ، نه تنها احساس راحتی را انتقال می کنند ، بلکه اجازه ی ارتقا توانایی وضوح در صدای این هدست می شوند که باعث تمرکز بیشتر شما روی صوت قدرتمندی که از طریق GSP 302 به گوش هایتان می رسد و تجربه ای حیرت انگیز می شود.

 

مهندسی صدای توسط شرکت EPOS

برای ارتقا عملکرد شما در بازی ، باید صدایی کاملا مهندسی شده با کیفیتی بسیار بالا به شما ارائه داده شود تا بتوانید تجربه ی بازی کردن را بصورت متفاوتی دریافت کنید. شرکت EPOS ، که ارائه دهنده ی راه حل های بهبود عملکرد زندگی انسان ها از طریق دستگاه های صوتی است ، به شما هدستی با صدای فوق العاده ارایه می کند ، بنا بر این دیگر هیچ صدایی وجود ندارد که آن را دریافت نکنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 302

 

تنظیمات صدای آسان

غلطک تنظیمات صدا در قسمت سمت راست بدنه ی هدست ؛ به شما اجازه می دهد که به سرعت در هنگام بازی کردن صدای خود را تنظیم کنید. از آنجایی که برای این کار باید به تنظیمات صدای دستگاهتان بروید ، این کار باعث سرعت بخشیدن به شما می شود. بنا براین دلیل دیگر نیازی نیست هنگام بازی کردن ، مشکل تنظیمات صدا را داشته باشید و برای تنظیمات خود از بازی خود خارج شوید و به راحتی می توانید میزان صدا را از طریق هدست خود ، تنظیم کنید.

 

قابلیت lift-to-mute

میکروفون GSP 302 روی دسته ی بسیار منعطف بدنه ی هدست GSP 302 قرار دارد. وجود این مدل میکروفون باعث می شود که بتوانید صدای خود را با دور یا نزدیک کردن این دسته به دهان خود ، کم یا زیاد کنید ، همچنین این قابلیت به تنهایی باعث فیلتر کردن صدای محیط اطراف شما به میکروفون می شود پس صدایی بسیار واضح را انتقال خواهید داد.

به علاوه ، با بالا بردن دسته ی میکروفون ، این هدست به طور خود کار صدای شما را خاموش خواهد کرد و دیگر نیازی نیست برای بستن صدای میکروفون خود ، به بخش تنظیمات دستگاهتان بروید ، و به سرعت در هنگام بازی کردن ، اگر بخواهید می توانید انتقال صدایتان را متوقف کنید.

 

طراحی بسیار زیبا با قابلیت استفاده ی طولانی مدت

هیچکس سردرد بعد از استفاده از هدفون یا هدست را دوست نخواهد داشت ، به علاوه برای بازی کردن نیاز به راحت بودن در ناحیه سرتان را دارید. بنابر این در این هدست گیمینگ بسیار مدرن گیمینگ ، با استفاده از متریال های بسیار سبک ، و بالشتک هایی نرم با سایز بسیار بزرگ و طراحی آن مانند گوش انسان که باعث مناسب بودن برای سایز گوش شما می شوند به شما استفاده ی طولانی مدت ، بدون هیچ گونه احساس ناراحت کننده ای را هدیه می دهد.

این هدست بسیار سبک و حدود 290 گرم می باشد ، به همین دلیل وجود آن را روی سر خود ، حتی احساس نمی کنید. از طرفی دیگر قابلیت تنظیم اندازه ی هدست برای شما ، راحتی این هدفون را تنظیم می کند. هدست GSP 302 ، در رنگ مشکی ، بسیار مدرن و زیبا طراحی شده است.

 

تنظیمات بسیار عالی صدا

ارزش بسیار بالای این هدست فوق العاده را ، در کیفیت بسیار بالا ، رساندن هر فرکانس صدا به گوش شما و میکروفونی که رسانای صوت بسیار واضح از شما است ، قابلیت استفاده ی مداوم در طول روز و امکانات کاملی که در سرعت عملکرد شما میگذارد را می توان یافت. به همین علت با طراحی غلطک تنظیمات صدا در این محصول ريال دیگر نیازی نیست برای زیاد یا کم کردن صدا به بخش تنظیمات بازی بروید ، بنا براین می توانید در هنگام بازی کردن ، بدون نگرانی ، به سرعت و بسیار آسان تنظیمات صوت خود را انجام دهید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 302

 

دوام و مقاومت فوق العاده

GSP 302، در هنگام طراحی بار ها آزمایش مقاومت و دوام خود را به خوبی پاسخ داده است. استفاده از متریال های بسیار با کیفیت و سبک ، نه تنها باعث احساس راحتی در استفاده ی طولانی مدت برای شما می شود ، بلکه در پایا بودن آن به شما اطمینان خاطر می دهد.

 

اتصالات متنوع و پیشرفته

وجود اتصال کننده ی PCV 05 باعث می شود که شما به هر دستگاهی که دارای ورودی صدای 3.5 میلی تری است ، قابلیت اتصال پیدا کنید. بنا براین با این قابلیت می توانید به انواع دستگاه های انتقال کننده ی صوت مانند PC PC ، PS4 ، Xbox One ، Switch ، Mac ، تلفن های همراه هوشمند و انواع دیگر دستگاه ها متصل شوید و از صدای فوق العاده ی آن لذت ببرید.