۵ مورد از بهترین هدفون های نویز کنسلینگ با قیمت متوسط - بررسی بهار ۲۰۲۱

۵ هدفون نویزکنسلینگ با قیمت متوسط

هدفون نویزکنسلینگ Noise Canceling برای افرادی که از حمل و نقل عمومی استفاده می کنند و می خواهند سر و صدایی که از بیرون می آید را کاهش دهند ضروری است. متاسفانه، بعضی از این هدفون ها خیلی گران هستند. با این حال، همیشه لازم نیست تمام پول خود را خرج کنید که مطمئن شوید هدفونی که خریده اید عملکرد خیلی خوبی دارد.

با اینکه ممکن است بعضی از این هدفون ها فاقد برخی قابلیت های پیشرفته تر باشند، اما باز هم می توانید یک محصول خوب پیدا کنید که با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه، مطابق نیازهای شما باشد.

اگر کلا دنبال برگزیده های تاپ ما هستید یا دنبال هدفون های با رنج قیمت مناسب می گردید، پیشنهادات ما در مورد بهترین هدفون های نویز کنسلینگ، بهترین هدفون های با قیمت متوسط، و بهترین هدفون های نویز کنسلینگ زیر ۱۰۰ دلار را در این مطلب ببینید و بررسی کنید.

یکی از بهترین هدفون نویزکنسلینگ Noise Canceling با قیمت متوسط : هدفون وایرلس Razer Opus

بهترین هدفون  های دور گوشی نویز کنسلینگ با قیمت متوسط: هدفون وایرلس Razer Opus

نحوه قرارگیری در گوش : دور گوشی
نوع : پشت بسته
قابلیت اتصال بی سیم : دارد
قابلیت نویز کنسلینگ Noise Canceling : دارد
میکروفن : بله
مبدل : دینامیک

یکی از بهترین هدفون نویزکنسلینگ Noise Canceling دور گوشی با قیمت

توسط هدفون های Razer Opus هستند. این هدفون های دور گوشی قدرتمند و همه فن حریف دارای قابلیت نویز کنسلینگ فعال (Noise Canceling) هستند که می تواند جلوی مقدار قابل توجهی از نویز را در تمام فرکانس ها بگیرد.

عملکرد Noise Canceling این هدفون ها تا حدودی با هدفون های پیشرفته تر برابری می کند و آنها را در بین بهترین هدفون های نویز کنسلینگی که تست کرده ایم قرار می دهد.

این هدفون ها به واسطه پروفایل صوتی دقیق و متعادلی که دارند، برای طیف وسیعی از محتواهای صوتی مناسب هستند. با اینکه ممکن است فرکانس باس این هدفون ها از نظر برخی کاربران کمی ضعیف باشد، اما به لطف برنامه مخصوص بسیار خوبی که دارند می توان اکولایزر گرافیکی آنها را تنظیم کرد تا بهترین صدا را بر اساس سلیقه شخصی خود دریافت کرد.

همچنین این هدفون ها خیلی راحت و خیلی خوش ساخت و شیک هستند و عمر باتری آنها حتی با وجود فعال بودن قابلیت  ANC نزدیک به ۳۳ ساعت است. بنابراین خیلی راحت می توان از آنها در یک پرواز طولانی استفاده کرد و نگران شارژ کردنشان در وسط راه نبود.

متاسفانه، میکروفن یکپارچه این هدفون ها در تفکیک صدای شما از صدای محیط کمی مشکل دارند، مخصوصا در محیط های پر سر و صدا. آنها همچنین فاقد قابلیت های پیشرفته تری مثل جفت سازی NFC  و اتصال چندگانه دیوایس ها هستند، که اگر بخواهید از هدفون خود یک لحظه با لپتاپ و سپس با گوشی استفاده کنید، با اشکال مواجه خواهید شد. با این حال، نسبت قیمت به عملکرد این هدفون ها بسیار عالی است و صدای متعادل، درجه یک و قابل سفارشی سازی آن هم که نور علی نور است.

جایگزینی برای اتصال چندگانه دیوایس ها : هدفون وایرلس ۲۰۱۶ PLANTRONICS BACKBEAT PRO2

جایگزینی برای جفت سازی چندگانه دیوایس ها: هدفون وایرلس ۲۰۱۶ PLANTRONICS BACKBEAT PRO2

نحوه قرارگیری در گوش : دور گوشی
نوع : پشت بسته
قابلیت اتصال بی سیم : دارد
قابلیت نویز کنسلینگ Noise Canceling: دارد
میکروفن: بله
مبدل: دینامیک

اگر مرتب بین گوش دادن به محتوای گوشی و محتوای کامپیوتر خود سوییچ می کنید، هدفون پلنترونیکس بک بیت پرو ۲ را برای خرید مد نظر قرار دهید.

این هدفون های دور گوشی، نسبت به هدفون های وایرلس Razer Opus، سیستم ANC  خیلی ضعیف تری دارند و به راحتی و خوش ساختی آنها نیستند، اما دامنه گسترده تری از آپشن های اتصال بلوتوثی شامل جفت سازی چندگانه دیوایس ها و پشتیبانی کدک وایرلس  aptX – LL را فراهم می کنند.

این هدفون دارای پروفایل صوتی V  شکل بسیار مهیجی است که به ترک های  EDM مورد علاقه شما فرکانس های بالای شفاف و فرکانس های پایین قدرتمندی می دهد ولی فرکانس های میانی آن خیلی خوب و قوی نیست. این هدفون ها قادر هستند در هر بار شارژ، حدود ۳۰ ساعت پخش پیوسته موزیک داشته باشند، بنابراین نباید طی دو روز استفاده مداوم از آن مشکلی از نظر شارژ پیش بیاید.

متاسفانه، میکروفن یکپارچه آن، کیفیت ضبط ضعیفی دارد و برنامه مخصوص آن به دلیل نداشتن تنظیمات صوتی اکولایزر، کار زیادی انجام نمی دهد و نمی توان با کمک آن، تجربه موسیقایی خود را بر اساس سلیقه خود تنظیم کرد.

اگر می خواهید هدفونی با مجموعه قابلیت های کلی گسترده تر، کیفیت ساخت بهتر و ویژگی صوتی خنثی تری داشته باشید، هدفون های دیگر را خریداری کنید، اما اگر اولویت شما آپشن های اتصال بلوتوثی است، خرید پلنترونیکس را مد نظر قرار دهید.

بهترین هدفون نویزکنسلینگ Noise Canceling رو گوشی با قیمت متوسط : هدفون وایرلس Beats Solo Pro

بهترین هدفون های نویز کنسلینگ رو گوشی با قیمت متوسط: هدفون وایرلس Beats Solo Pro

نحوه قرارگیری در گوش : رو گوشی
نوع : پشت بسته
قابلیت اتصال بی سیم : دارد
قابلیت نویز کنسلینگ Noise Canceling: دارد
میکروفن : دارد
مبدل : دینامیک

بهترین هدفون نویزکنسلینگ Noise Canceling رو گوشی با قیمت متوسط

دفون های بیتس سولو پرو هستند. این هدفون های رو گوشی بلوتوثی دارای قابلیت نویز کنسلینگ خیلی خوبی هستند که به آنها کمک می کند جلوی میزان قابل توجهی از نویز محیط را بگیرند، از صدای موتور اتوبوس و هواپیما گرفته تا زمزمه زیر یک دستگاه تهویه مطبوع. همچنین عمر شارژ این هدفون ها تقریبا ۲۴ ساعت پخش پیوسته با فعال بودن  ANC است، که به نظر می رسد برای ساعات طولانی محل کار یا سفرهای شبانه مناسب باشد.

این هدفون ها به طور پیش فرض دارای پروفایل صوتی متعادلی هستند البته با کمی باس اضافه، که این برای ترک های ضربانی و بم   EDM  و هیپ هاپ مناسب است. همچنین این هدفون ها با ساختاری متشکل از آلیاژ فلزی و پلاستیک مرغوب و درجه یک بسیار خوش ساخت هستند. برنامه کنترل آنها و استفاده از آن هم حتی در حال حرکت بسیار راحت است.
اگر دنبال هدفون رو گوشی خوش ساختی با ظرفیت ایزوله صدای عالی هستید، این هدفون ها، انتخاب خوبی خواهند بود.

بهترین هدفون نویزکنسلینگ Noise Canceling داخل گوشی با قیمت متوسط: هدفون کاملا وایرلس Amazon Echo Buds

بهترین هدفون های داخل گوشی نویز کنسلینگ با قیمت متوسط: هدفون کاملا وایرلس Amazon Echo Buds

نحوه قرارگیری در گوش : داخل گوشی
نوع : پشت بسته
قابلیت اتصال بی سیم : کاملا بی سیم (true wireless)
قابلیت نویز کنسلینگNoise Canceling: بله
میکروفن: بله
مبدل: دینامیک

بهترین هدفون نویزکنسلینگ Noise Canceling دارای طراحی داخل گوشی

هدفون های اکو بادز آمازون هستند. این ایربادهای کاملا بی سیم متصل به الکسا عمر باتری بالایی دارند و برای استفاده طولانی مدت کاملا راحت هستند.

آنها کنترل های حساس به لمس دارند اما فاقد دکمه کم و زیاد کردن صدا هستند و همین ممکن است باعث شود که برخی افراد را از خرید آن منصرف کند.

ساخت این هدفون ها بسیار زیبا و شکیل است و پروفایل صوتی آنها نیز مورد قبول و رضایت اکثر افراد می باشد. از این هدفون می توان برای شنیدن طیف وسیعی از ژانرهای موسیقی استفاده کرد، اما برخی افراد هم ممکن است از فقدان گیرایی فرکانس باس این هدفون شکایت کنند.

این هدفون های داخل گوشی در بحث ایزوله کردن نویز، واقعا می درخشند. سری های آنها حتی در حالت خاموش بودن  ANC  مقدار زیادی از نویز را می گیرند، اما شما می توانید برای کمک بیشتر به حذف سر و صدا، قابلیت نویز کنسلینگ را هم در آنها فعال کنید. اگر اغلب در حال مسافرت و جابه جا شدن هستید و به هدفون هایی نیاز دارید که به راحتی در جیب جا می گیرند، این مدل، یک انتخاب خوب برای شما خواهد بود.

متاسفانه این هدفون ها تاخیر صدای بسیار بالایی دارند که برای تماشای محتواهای ویدیویی در طول مسافرت و جابه جایی ایده آل نیستند. همچنین این هدفون ها حتی برای جفت شدن، به شدت به برنامه اکو مخصوص خودشان وابسته اند. از این رو، برای استفاده از این هدفون ها حتما باید این برنامه را دانلود کنید.

اگر مشکلی با داشتن این برنامه ندارید، در این صورت هدفون های داخل گوشی اکو بادز آمازون از بهترین هدفون های نویز کنسلینگ با قیمت متوسط هستند. این برنامه همچنین از طریق یک اکولایزر گرافیکی، کیفیت صدا را شخصی سازی می کند.

بهترین هدفون نویزکنسلینگ Noise Canceling زیر ۱۰۰ دلار: هدفون وایرلس Soundcore Life Q30

بهترین هدفون های نویز کنسلینگ زیر ۱۰۰ دلار: هدفون وایرلس Soundcore Life Q30 

نحوه قرارگیری در گوش : دور گوشی
نوع : پشت بسته
قابلیت اتصال بی سیم : دارد
قابلیت نویزکنسلینگ: دارد
میکروفن: بله
مبدل: دینامیک

بهترین هدفون نویزکنسلینگ Noise Canceling زیر ۱۰۰ دلاری هدفون های

انکر مدل Soundcore Life Q30  هستند. این هدفون های دور گوشی بلوتوث دار دارای یک سیستم  ANC سه حالته بسیار کارآمد هستند که باعث می شود مقدار قابل توجهی از نویز محیط را بگیرد، حالا این نویز ممکن است سر و صدای موتور یک اتوبوس باشد یا صدای صحبت افرادی که دور و بر شما قرار گرفته اند. همچنین این هدفون ها خوش ساخت هستند و می توان به راحتی از آنها به مدت طولانی و بدون خستگی استفاده کرد.

این هدفون ها دارای پروفایل صوتی باس سنگین هستند که ممکن است برای بعضی کاربران زیادی پرقدرت باشد اما حتما طرفداران ژانرهایی مثل EDM  یا هیپ هاپ را راضی می کند. خوشبختانه برنامه مخصوص این هدفون ها دارای قابلیت اکولایزر گرافیکی و تنظیمات صوتی است که کمک می کند آن را مطابق سلیقه خود تنظیم کنید. همچنین آنها در هر بار شارژ، امکان بیش از ۴۴ ساعت پخش را فراهم می کنند که به نظر می رسد برای استفاده چند روزه در حین حرکت کاملا کافی باشد.

معمولا هدفون هایی با این رینج قیمت از جفت سازی چند دیواسی پشتیبانی می کنند و مثلا شما این امکان را دارید که در عین اتصال به کامپیوتر، موزیک را از موبایل پخش کنید.

با این حال، این هدفون های دور گوشی نشت صدای خیلی زیادی دارند، پس اگر می خواهید در یک جای شلوغ به محتوای خود با صدای بلند گوش کنید، این هدفون ها انتخاب خوبی برای شما نیستند. در غیر این صورت، اگر به دنبال یک هدفون نویز کنسلینگ همه فن حریف و چند قابلیتی با قیمتی نسبتا مقرون به صرفه هستید، هدفون  Soundcore Life Q30 انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.