Introducing 6 of the Best Earbuds and Headphones Under 20 – Spring 2021

Earbuds ها و هدفون های زیر 20 دلار

اگر به دنبال هدفون اضافه برای نگهداری در کیف باشگاه خود هستید و یا چیزی ارزان که در صورت خراب شدن نیاز نباشد هزینه زیادی را صرف کنید می توانید چیزی مناسب با هزینه کمتر از 20 دلار پیدا کنید. فقط به خاطر داشته باشید که با این قیمت به صدایی با کیفیت عالی کیفیت ساخت بالا نخواهید داشت.
ما توصیه های خود را برای بهترین Earbuds و هدفون زیر 20 دلار برای خرید را برایتان آروده ایم.

بهترین Earbuds های زیر 20 دلار:

Sony WI-C310 Wireless

Introducing 6 of the Best Earbuds and Headphones Under 20 – Spring 2021 2

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Yes
Noise Cancelling No
Mic Yes
Transducer Dynamic

در بررسی های ما بهترین Earbuds های زیر 20 دلار Sony WI-C310Wireless است. قیمت آنها معمولاً کمی گران است  ولی در حال حاضر می توان آنها را با این قیمت در فروش یافت. عملکرد کلی مناسبی و عمر باتری بیش از 17 ساعت آنها بای استفاده متوالی در چند روز  یا دفتر کار این هدفون ها را به گزینه مناسبی تبدیل می کند.

طراحی مناسب  این هدفون را برای دویدن یا تمرین مناسب می کند. طرفداران EDM و هیپ هاپ از صدای این Earbuds. لذت خواهند برد. صدای زیادی را صدا نشت نمی دهند و در چند رنگ مختلف ارائه می شوند تا متناسب با سبک شما باشد.

متأسفانه کیفیت میکرون انها خیلی خوب نسیت و در سطح متوسط قرار دارد. کابلهای صوتی لاستیکی آنها نیز خیلی نازک به نظر می رسند و انگار مستعد آسیب هستند. با تمام این اوصاف، آنها جز بهترین هدفون های بی سیم ارزان قیمت هستند مورد بررسی ما می باشند و اگر می خواهید پول خود را در خرید هدفون پس انداز کنید، گزینه مناسبی است.

جایگزینی با میکروفن بهتر:

SKULLCANDY JIB WIRELESS

Introducing 6 of the Best Earbuds and Headphones Under 20 – Spring 2021 3

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Yes
Noise Cancelling No
Mic Yes
Transducer Dynamic

شما تماس های دریافتی و خروجی شما زیاد است و باید وضوح صدا برایتان مهم است، نگاهی به Skullcandy Jib Wireless بیاندازید.

گرچه ساختار آنها به اندازه Wireless Sony WI-C310 محکم نیست و طول عمر  باتری کمتری دارند، میکروفن Skullcandy عملکرد کلی بهتری را ارائه می دهد. صدای شما طبیعی تر به نظر می رسد. این هدفون ها از راحتی مناسبی برخوردار هستند و بعضی افراد از مشخصات صدای بسیار باس آن لذت می برند. این هدفون فاقد ویژگی کنترل میزان صدا است و به دلیل اینکه کابل های صوتی آنها لاستیکی نیستند خیلی مستحکم نمی باشند.

بهترین هدفون های بی سیم زیر 20 دلار:

Skullcandy Spoke True Wireless

Introducing 6 of the Best Earbuds and Headphones Under 20 – Spring 2021 4

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Truly Wireless
Noise Cancelling No
Mic Yes
Transducer Dynamic
این هدفون ها سبک هستند و کیفیت ساخت و دوام و استحکام خوبی دارند. از نظر مقاومت در برابر آب دارای IPX4هستند که این ویژگی را ازمایش نکرده ایم.

آنها دارای صدای هیجان انگیز و باس هستند و اگر صدای متفاوتی را ترجیح می دهید، دارای تنظیمات پیش فرض EQ هستندکه از طریق کنترل آنها قابل دسترسی است. می توان گفت تقریباً هیچ صدایی به بیرون نشت نمی کند و می تواند برخی از نویزهای پس زمینه را مانند گفتگوی محیط اطراف شما کاهش دهد. میکروفون تلفیقی آنها ضبط صدا را نیز به خوبی انجام می دهد، بنابراین صدا شما موقع صحبت کاملا طبیعی و واضح به نظر می رسد.

متأسفانه، آنها کمی حجیم و زمانی که می خواهید کاری انجلم دهید گوش شما تحت فشار قرار می گیرد. عمر باتری 5.9 ساعت دارند که برای 5 تا 9 روز کاری ممکن است کافی نباشد. خبر خوب اینکه کیف حمل آنها حدود 2.5 بار شارژ اضافی ارائه می دهد دارد و ویژگی ارزشمند دیگر شما می توانید از یکی از Earbudsها  استفاده کنید در حالی که دیگری شارژ می شود.

بهترین هدفون Over-Ear زیر 20 دلار:

Koss UR20

Introducing 6 of the Best Earbuds and Headphones Under 20 – Spring 2021 5

Type Over-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless No
Noise Cancelling No
Mic No
Transducer Dynamic

اگر به دنبال هدفون Over-Ear هستید، Koss UR20با قیمت زیر 20 دلار گزینه خوبی است. طراحی سبک و تناسب این هدفون ها آنها را برای استفاده در ساعت های طولانی مناسب می کند. به لطف طراحی سیمی، برای اینکه بتوانید از آنها استفاده نیازی به شارژ ندارید و تأخیر کم، آنها را برای بازی مناسب می کند.

صدای صوتی نسبتاً متعادلی دارند، می توان گفت برای بسیاری از محتوای صوتی مناسب هستند. آنها همچنین می توانند صداهای پس زمینه با فرکانس بالا، مانند صدای همهمه را مسدود کنند. متأسفانه، در مسدود کردن صداهایی با فرکانس پایین مانند صدای موتو هواپیما و یا صحبت مردم خوب عمل نمی کنند آنها همچنین کمی صدا به بیرون نشت می دهند که می تواند باعث حواس پرتی اطرافیان شود. با تمام این اوصاف ، اگر هدفون Over-Ear ساده با هزینه کمتر از 20 دلار می خواهید، این یک انتخاب عالی است.

جایگزین قابل حمل تر:

TASCAM TH-02

Introducing 6 of the Best Earbuds and Headphones Under 20 – Spring 2021 6

Type Over-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless No
Noise Cancelling No
Mic No
Transducer Dynamic

اگر به دنبال هدفون Over-Ear ارزان قیمت با حمل راحت هستید Tascam TH-02 را در نظر داشته باشید. گرچه آنها به راحتی Koss UR20 نیستند و معمولاً گرانتر نیز هستند، اما طراجی جمع و جوریتری دارند، بنابراین می توانید راحت تر آنها را در کیف خود جای دهید.

صدای آنها کاملاً خنثی است و باس آنها ضربی دارد که می تواند طرفداران ژانرهای باس سنگین را راضی نگه دارد، آنها سر و صدای زیادی به بیرون نشت نمی دهند در نتیجه می توانید بدون آزار و اذیت اطرافانتان در یک دفتر پر سر و صدا یا کافی شاپ شلوغ، به موسیقی مورد علاقتان با صدای زیاد گوش دهید. متأسفانه، میکروفون ندارند، بنابراین برای تماس های تلفنی مناسب نیستند. همین طور ایزوله کردن نویز ضعیفی دارند.

بهترین هدفون On-Ear 20 دلار:

75 Koss KSC

Introducing 6 of the Best Earbuds and Headphones Under 20 – Spring 2021 7

Type On-ear
Enclosure Open-Back
Wireless No
Noise Cancelling No
Mic No
Transducer Dynamic

بهترین هدفون زیر 20 دلار با طراحی On-Ear مرود بررسی ما Koss KSC75 است. طراحی منحصر به فرد دارند و بسیار سبک وزن هستند و هیچ گونه فشاری بالای سر شما وارد نمی کنند، یک تناسب پایدار و ایمن را تضمین می کند. همچنین مورد آنها را بسیار قابل حمل و راحت می کند، بنابراین اگر بدنبال چیزی مناسب برای پوشیدن استفاده به هنگام دویدن هستید گزینه خوبی هستند.

صدای باس کمتری دارند ، اما صدای کلی آنها واضح و در عین حال نسبتاً خنثی است. این موضوع آنها را برای  پادکست ها یا کتاب های صوتی بسیار مناسب می کند. از آنجا که طراحی پشت باز دارند ، بسیار جادار به نظر می رسند.

هیچ گونه صدای محیط و نویز را ایزوله نمی کنند. اگر در اطراف محله به آهستگی در حال دویدن هستید مشکلی بوجود نمی آید، باشد اما برای استفاده در مکان های شلوغ مانند اتوبوس مناسب نیستند.