معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio-technica ATH-PG1

Audio-technica ATH-PG1
هدفون گیمینگ آدیو-تکنیکا

هدست مخصوص بازی Audio-Technica ATH-PG1، یک هدست پشت‌بسته است که با درایورهای 44 میلی‌متری ساخته شده و صداهای قدرتمند و زنده‌ای را ارائه میدهد. این محصول از مواد سبک ساخته شده است و از یک سر بند چرمی نرم و گوشیهای راحت برخوردار است که میتواند برای راحتی بیشتر در جلسات طولانی بازی باشد.

 

در یک نگاه

  • استفاده با ایکس باکس وان
  • درایورهای 44 میلیمتری با قطر بزرگ برای صدای زنده
  • پیشرفتهترین میکروفون، با امکان بی صدایی و کنترل میزان صدا و ارتباط صوتی درون بازی
  • ساختاری مستحکم و سبک با هدبند و گوشی فوق العاده راحت
  • سه کابل جداشونده شامل کابل میکروفون 1.2 متر، تلفن هوشمند 1.2 متری و کابل داخلی 2.0 متر
  • سازگاری با PS4 ، iPad ، iPhone ، لپ تاپ ها و رایانه های شخصی با حک 3.5 میلیمتری

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio-technica ATH-PG1

 

ارتباط با هم تیمی ها

برای کمک به شما در برقراری ارتباط با تیم خود، ATH-PG1به یک میکروفون انعطافپذیر 6 اینچ که به راحتی قابل دسترسی است و کنترل میزان صدا، مجهز شده است. این میکروفون با کابل 1.2 متری و ولوم در داخل و کنترل بی صدا میتواند جدا شود و با کابل تلفن هوشمند 1.2 متری جایگزین شود. کابل تلفن هوشمند 1.2 متری به شما امکان میدهد این هدست مخصوص بازی را به هر جفت هدفون حرکتی تبدیل کنید، که برای پاسخگویی به تماسها و کنترل صدا در تلفن های هوشمند و سایر دستگاههای قابل حمل مناسب است.

همچنین کابل داخلی با دو مینی پلاگین 3.5 میلیمتری برای میکروفون و صدا وجود دارد. با استفاده از کابل تلفن هوشمند، میتوانید از این هدست مخصوص بازی به عنوان یک جفت هدفون در حال حرکت برای پاسخگویی به تماسها، تنظیمات صدا و تماشای فیلمها استفاده کنید.

 

سازگاری با سیستم عامل ها

از آنجا که این هدفون Audio-Technica از جک استریو استاندارد 3.5 میلیمتری استفاده می کند، با اکثر سیستم عاملها از جمله PS4 ، iPad ، iPhone ، لپ تاپ ها و رایانه های شخصی سازگار است.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio-technica ATH-PG1

 

هدست بازی پشت بسته

ATH-PG1 برای گیمرهای جدی طراحی شده است و صوتی فوق العاده جذاب و راحتی طولانی مدت را ارائه میدهد که شما را در بازی قرار داده و به شما اجازه میدهد تا آنجا که میخواهید در آنجا بمانید. این هدست، صدای قدرتمند و زندهای را ارائه میدهند که به طور خاص تنظیم شده است تا تمام جزئیات صوتی محیط بازی را برجسته کند. این هدست پشت بسته از مواد سبک ساخته شده است که به شما امکان میدهد بدون خستگی بازی کنید.

 

طراحی مناسب

جزئیات صوتی محیط بازی هدست پشت بسته ATH-PG1 از مواد سبک ساخته شده است و دارای هدبند چرمی نرم و بالشتکهای گوشی راحتی است که به شما امکان میدهد بدون احساس خستگی بازی کنید و از بازی خود به خوبی لذت ببرید. Audio Technica ATH-PG1 یک هدست مخصوص بازی با سیم میان رده است که برای PC ، PS4 و موبایل طراحی شده است و به نظر نمیرسد یک هدست بازی سنتی باشد. ATH-PG1 به جای طرح رنگی شگفت انگیز، آرمهای بزرگ به کار گرفته شده و دکمه های زیادی که اکثر هدست های بازی را زینت می دهند، در آن نسبتاً کم است.

در واقع، با رنگ مشکی طراحی گوشی، لبه و سربند ضخیم، بیشتر شبیه یک هدفون است که ممکن است یک DJ از آن استفاده کند. این طراحی عالی همچنین به لطف طراحی کابل قابل تعویض فراتر از ظاهر ATH-PG1 است. اگر در حال حرکت هستید، یک کابل با میکروفون درون خطی و کنترل از راه دور وجود دارد که به شما امکان میدهد موسیقی خود را کنترل کرده و بدون بیرون کشیدن تلفن خود تماس بگیرید. اگر در حال بازی هستید، کابل دیگری به کنسول یا رایانه شما متصل میشود و از یک میکروفون برخوردار است تا بتوانید با افراد به صورت آنلاین گپ بزنید.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio-technica ATH-PG1

 

کنترل هدست

ATH-PG1 ضمن اینکه عالی به نظر میرسد، هوشمندانه نیز عمل میکند. دو کابل مختلف به گوشی سمت چپ هدست وصل میشوند. کابل موبایل نازک و سبک است و بنابراین برای استفاده قابل حمل عالی است و دارای یک کنترلر کوچک در خط است. این کنترل کننده دارای یک کنترل صدای کشویی و یک دکمه است. در iOS ، با یک کلیک دکمه موسیقی پخش میشود و مکث میکند، در حالی که دو کلیک آهنگ را رد میکند و سه کلیک به عقب میرود.

اگر میخواهید میزان صدای گوشی را کمی افزایش دهید، باید آنها را از گوش خود بیرون بکشید، زیرا هنگام لغزاندن آن به هر جهت، تغییر زیادی در تنظیم صدا وجود دارد. شما میتوانید صدا را به خوبی تنظیم کنید، اما باید آن را از سر خود برداشته و بطور خاص برای انجام آن تمرکز کنید. برای نوار لغزنده بیصدا، هیچ نور یا نشانهای وجود ندارد که متوجه شوید شما بیصدا هستید یا خیر.

 

عدم شخصی سازی

زمینه دیگری که Audio Technica فاقد آن است، شخصیسازی است. اغلب از پوشیدن هدستهای بازی با دکمه هایی برای تغییر مواردی مانند ایستگاه از پیش تنظیم صدا و جلوه های صوتی چندان رضایتی ندراند، زیرا در طولانی مدت از آنها استفاده نمیکنند. با این حال، وقتی صحبت از ATH-PG1 میشود، Audio Technica هیچ گزینه سفارشیسازی را ارائه نمیدهد.

برای رایانه شخصی هیچ برنامه ای وجود ندارد، اما در صورت تمایل میتوانید سطح خود را در تنظیمات سیستم رایانه ای تغییر دهید. صدا به خودی خود واضح است و خوب به نظر میرسد، اما اگر از آن برای بازیهای رایانه ای استفاده میکنید، احتمالاً لازم است با یک اکولایزر بازی کنید تا کمبودهای آن را جبران کنید.

 

استفاده با ایکس باکس وان

Audio Technica ATH-PG1 برای استفاده در Xbox One ساخته نشده است. البته این برند، هدست ATH-PG1 را به عنوان یک هدست Xbox One تبلیغ نمیکند و فقط PC و PS4 را در جعبه نمایش میدهد، اما با کنترلرهای جدید Xbox One و با جک 3.5 میلیمتری داخلی یا با آداپتور هدست استریو، هر هدستی میتواند با آن استفاده شود، اما کلاً هیچ امکانی برای بازی صوتی و گپ درون خطی وجود ندارد.