معرفی هدفون سبک و دقیق beyerdynamic beat byrd

هدفون سبک و دقیق beyerdynamic beat byrd، یکی از جدیدترین محصولات Beyerdynamic است که با قیمت مناسب و همراه با کیفیت قابل قبولی از پخش موسیقی ارائه شده است. این هدفون با مدل طراحی میتواند به سادگی مدت های طولانی روی گوش قرار گرفته و احساس خستگی را ایجاد ننماید.

 

هدفون سبک و دقیق beyerdynamic beat byrd در یک نگاه 

  • هدفون با مرغوبیت ساخت متوسط و کیفیت صدایی عالی
  • گوشی هایی همراه با پوشش پلاستیکی و نوک سیلیکونی
  • هدفون سیمی بدون لغو کننده نویز صدا
  • کمبود میکروفون و عدم امکان تماس تلفنی
  • دارای کابل تخت با روکشی از لاستیک
  • صدایی مناسب و متعادل در بازی ها و ویدئوها
  • برخورداری از درایورهای دینامیکی 9 میلی متری برای صدایی مناسب
  • دارای امپدانس 18 اهم و دامنه پاسخ فرکانس 18000-21،000Hz

 

باید گفت که Beyerdynamic Beat Byrd یکی از ساده ترین محصولاتی است که این شرکت آلمانی ارائه کرده است و بیش از آن که به کیفیت ساخت توجه داشته باشد، تمرکز را بر روی کیفیت صدا گذاشته است که متناسب با محبوب ترین ژانرهای تنظیم شده می باشد. می توانید این هدفون را همراه با دو گوشی اضافه دریافت کنید.

 

معرفی هدفون | beyerdynamic beat byrd

 

طراحی و راحتی

Beyerdynamic Beat Byrd از بهترین طراحی در بین گوشی های با قیمت مناسب است که با ساختاری فلزی و کابل های بهتر و ریموت از راه دور ارائه شده اند. این هدفون همراه با پوشش پلاستیکی می باشد. در حقیقت محفظه گوش از پلاستیک ساخته شده است و نوک گوشی از سیلیکون می باشد که می تواند برای گوش دادن طولانی مدت، بسیار راحت باشد. ضمن آنکه کابل آن تخت و با روکشی از لاستیک است که به دوام آن می افزاید.

لازم به ذکر است که روکش های پلاستیکی یک تناسب سبک و بسیار راحت را در گوش ایجاد می کند. آنها به راحتی در گوش قرار می گیرند و در جای خود باقی می مانند. بنابراین با ثبات و پایداری مناسبی که دارند، می توانید آسوده خاطر باشید که از روی سر شما نمی افتند. ضمن آن که کابل این هدفون نیز کاملا مستحکم است.

 

کیفیت صدای هدفون

Beat Byrd از درایورهای دینامیکی 9 میلی متری، امپدانس 18 اهم و دامنه پاسخ فرکانس 18تا21 هزار Hz بهره می برد. بنابراین می توانید کیفیت صدایی برتر را همراه با این هدفون تجربه کنید. هنگامی که صحبت از امضای صوتی می شود، اگر به ژانرهای محبوب گوش دهید، می توانید به کیفیت مورد نظر خود برسید.

صدا تا حد زیادی V شکل است و باس و سه برابر را بیش از حد متوسط در نظر گرفته و از افراط در هر دو جلوگیری می کند.Beyerdynamic Beat Byrd یک صدای متعادل دارد که باعث خستگی شنوندگان نمی شود.

می توانید در درجه اول آهنگ های صوتی را با استفاده از Apple Music در تلفن هوشمند Android همراه با چند فایل صوتی با وضوح بالا پخش کنید. تفاوت در کیفیت صدا بین آهنگ های با وضوح بالا و پایین چندان قابل تشخیص نیست  که به میزان متوسط صداگذاری این هدفون بر می گردد. احساس عرض زیاد در صحنه صدا دشوار است و این نشان می دهد که دنبال فراتر از جدایی اساسی استریو در این هدفون نخواهیم بود.

موسیقی با سرعت و حجم بالا کامل اما کمی نامرتب به نظر می رسد. اما در کل شما یک تجربه صوتی اساسی کافی را از این جفت هدفون به دست خواهید آورد که تا حدی متناسب با قیمت است. همچنین Beat Byrd در بازی ها و ویدئوها نیز صدای متعادل و واضحی دارد، اگرچه ممکن است در این موارد استفاده از صدای اوج کم باشد.

 

معرفی هدفون | beyerdynamic beat byrd

 

بدون میکروفون و کنترل از راه دور

یکی از نکاتی که باید به آن اشاره کنیم، فقدان ریموت از راه دور و میکروفون در Beyerdynamic Beat Byrd بود. امروزه بسیاری از افراد با تلفن های خود به موسیقی گوش می دهند و شاید کسی نباشد که ترجیح دهد میکروفون یا ریموت روی گوشی های سیمی نداشته باشد. البته هدفون Beyerdynamic Beat Byrd یک مجموعه مقرون به صرفه با یک کابل کوتاه است که با هیچ چیز دیگری به جز تلفن استفاده نمی شود.

بنابراین هر بار که می خواهید میزان صدا یا آهنگ را تغییر دهید، مجبور هستید از تلفن های خود استفاده کرده و اگر با شما تماس گرفته شود، به دلیل فقدان میکروفون، باید هدفون را از تلفن و گوش خود جدا کنید تا به آن پاسخ دهید. بنابراین در حالی که کیفیت صدا عالی است، کیفیت ساخت نیز قابل تحمل است. اگر به کمبود ریموت و میکروفون اهمیت نمی دهید، کیفیت صدای Byrd بسیار خوب است.

 

مناسب برای استفاده در حین حرکت

این هدفون های جمع و جور برای گوش دادن هنگام حرکت ایده آل هستند. اگر می خواهید هدفون های موجود در تلفن خود را ارتقا دهید اما نمی خواهید هزینه زیادی صرف کنید، این هدفون Beyerdynamic Beat Byrd گزینه خوبی است که می توانید با قیمتی مناسب و یک طرح شیک و کاملا مشکی تهیه کنید. به طوری که با گوش خارجی کاملاً یکنواخت قرار می گیرد.

این را هم در نظر بگیرید که اگرچه آنها صدای شما را به عنوان یک جفت هدفون لغو کننده صدا جدا نمی کنند، اما برای اکثر رفت و آمدها به اندازه کافی کارآمد هستند. ضمن آن که از آنجا که اینها سیمی می باشند، شما به یک تلفن با جک هدفون یا آداپتور دانگل احتیاج دارید.

 

معرفی هدفون | beyerdynamic beat byrd

 

محصولی برتر در کیفیت صدا

Beyerdynamic Beat Byrd یک مارک سطح بالا است که به ساخت هدفون هایی که از دقت صدایی درست برخوردار هستند، شهرت دارد. بنابراین می توانید در این هدفون، در کنار برخورداری از کیفیت ساختی متوسط، صدایی عالی را دریافت کنید. قطعاً منصفانه است که در نظر بگیریم که اگرچه این هدفون ها از نظر بیس سنگین نیستند، اما حتی با موسیقی بیس پسند نیز به اندازه کافی مناسب هستند.

امضای صوتی و تناسب بسیار راحت مزایای بزرگی برای Beyerdynamic Beat Byrd است. اگر مایل به خرید هدفونی در یک مارک برتر با شهرت اثبات شده در کیفیت صدا هستید، این جفت گوشی ارزش آن را دارد. با این حال، کمبود میکروفون به این معنی است که تماس تلفنی امکان پذیر نیست که ممکن است برای بسیاری از افراد یک مشکل بزرگ باشد.