معرفی هدفون تک گوش Beyerdynamic DT108 SERIES

هدفون تک گوش  Beyerdynamic DT108 series با ساختار مناسب و دقیق خود، برای ایجاد ارتباط و پخش قدرتمند طراحی شده است. این یک هدفون حرفه ای تک گوش است که مجهز به میکروفون هوشمند و قابل تنظیم می باشد که برای تکنولوژی نویز کنسلینگ بیشتر تعبیه شده است. می توانید اطلاعات کامل را از طریق تهران اسپیکر دریافت کنید.

هدفون تک گوش بیرداینامیک | Beyerdynamic DT108 series

نگاهی اجمالی

  •  کابل یک طرفه و قابل جدا شدن با مقاومت بالاتر
  • پاسخ فرکانس هدفون  30 هرتز تا 20،000 هرتز
  • پاسخ فرکانس میکروفون 40 هرتز تا 12000 هرتز
  • میکروفون هوشمند با الگوی قطبی هایپرکاردیوئید
  • هدفون با طراحی پشت بسته برای نویزکنسلینگ
  • پدهای نرم و راحت گوشی ، عالی برای استفاده طولانی مدت
  • ساختار مقاوم و آسان هدفون، همراه با قطعات قابل تعویض
  • ولتاژ خروجی تقریبا 2.5 میلی ولت در فاصله 5 سانتی متر
  • SPL اسمی در 1 کیلوهرتز 94 دسی بل

طراحی مناسب

هدفون تک گوش بیرداینامیک | Beyerdynamic DT108 series

این نسخه Beyerdynamic ، ساخت کشور آلمان بوده و با ساختاری مقاوم و مستحکم همراه است که با ظاهری زیبا و ساده و به رنگ مشکی عرضه شده است. سری هدست Beyerdynamic DT108 series در انواع امپدانس موجود است. این مدل خاص برای خروجی بالاتر و سطح گوش دادن با 50 اهم رتبه بندی شده است. ضمن آنکه میکروفون برای حساسیت و وضوح بالا، دارای امپدانس 200 اهم است.برای دسترسی به هدفون های دور گوش معمولی به قسمت هدفون های دور گوش سایت سر بزنید.

این یک هدفون سبک وزن می باشد که با وزن 0.28 کیلوگرم عرضه شده است. ضمن آنکه هدبند قابل تنظیم به خوبی طراحی شده است تا بتواند بهترین پایداری را روی سر داشته باشد. پدهای گوشی نیز می تواند تا 20 دسی بل نویز کنسلینگ محیط را فراهم کند و در نتیجه مانیتورینگ و وضوح را بهبود می بخشد. میکروفون جهت دار این هدفون Beyerdynamic DT108 series ، دارای پاسخ فرکانسی است که برای درک گفتار در محیط های پر سر و صدا بهینه شده است.

ضمن آنکه Beyerdynamic DT108 series برای استفاده با سیستم های ارتباطی از راه دور که به صنایع فیلمبرداری و ضبط تلویزیون خدمات می دهند، طراحی شده است. این هدست تک گوش قادر است به خوبی برای پخش و ارتباط داخلی استفاده شده و بهترین عملکرد را فراهم نماید. این هدفون دارای کابل اتصال یک طرفه و قابل جدا شدن است که می تواند کار با این هدفون Beyerdynamic DT108 series را آسانتر کند.

کیفیت ساخت

باید اشاره کنیم که هدفون Beyerdynamic فوق العاده راحت است و دارای هدبند نرم و پدهای گوشی منعطف است. ضمن آنکه سطح بالایی از کاهش سر و صدای محیط نیز با طراحی بسته گوشی ها به دست می آید. همچنین ساخت مقاوم، قابلیت اطمینان را برای چندین سال استفاده تضمین می کند.

هدفون تک گوش بیرداینامیک | Beyerdynamic DT108 series

این را هم باید افزود که میکروفون هوشمند هدست تک گوش Beyerdynamic DT108 series ، یکی از محبوب ترین واحدهای میکروفون هدست در جهان است. ضمن آن که  Beyerdynamic DT108 series با یک هدبند راحت و پد گوش مناسب طراحی شده است تا بتوانید به راحتی از موسیقی های خود لذت ببرید و تماس های تلفنی خود را از دست ندهید. ضمن آنکه تمام نسخه های Beyerdynamic DT108 series بدون کابل اتصال ارائه می شود.

هدفون تک گوش بیرداینامیک | Beyerdynamic DT108 series

Noise Canceling

می توانید با این هدفون، نویزکنسلینگ مناسب از سر و صدای محیط را داشته باشید. آنها مناسب برای سطوح فشار صوتی بالا هستند. این هدفون ها دارای سیستم شنوایی در سطح عالی و میکروفون با کیفیت بالا هستند که استفاده از آن ها را در موقعیت و شرایط متفاوت، ممکن می کند. این یک هدفون پویا با طراحی پشت بسته است که می تواند به خوبی نویز کنسلینگ را را ایجاد کند که برای استفاده از این هدفون در شرایط و محیط شلوغ، می تواند مفید باشد.

میکروفون

هدفون تک گوش بیرداینامیک | Beyerdynamic DT108 series

میکروفون هوشمند این هدفون دارای الگوی قطبی هایپرکاردیوئید است که با امپدانس 200 اهم و محدوده فرکانس 40 تا 12000 هرتز ساخته شده است تا بتواند مکالماتی شفاف را ایجاد نماید. به طوری که کسانی که آنسوی خط هستند، صدای شما را به خوبی درک کنند. می توانید با این هدفون، در هر شرایطی و در فضای باز، در موسیقی های دلخواه خود، غرق شوید.

کیفیت صوتی 

هدفون Beyerdynamic DT108 series دارای کیفیت صوتی مناسبی است و با استفاده از قطعات حرفه ای و با کیفیت مناسب ساخته شده است، قادر است صوتی قدرتمند، واضح و شفاف را ایجاد کند. این محصول با حساسیت 94 دسی بل است و محدوده فرکانس بین 30 هرتز تا 20 هزار هرتز را دارد. هدست Beyerdynamic DT108 series برای پخش زنده و برنامه های استودیویی، فیلم و تلویزیون طراحی شده است. یک طرف برای نظارت بر صدای محیط باز است و پد گوشی، صدای محیط را کاهش می دهد.