how to find your lost airPods airPods pro or airPods Max(1) 20220501224425667404

نحوۀ پیدا کردن ایرپادها airpods،ایرپاد های پرو یا مکس گم شده

از نرم افزار Find My برای مشاهده ایرپادها، ایرپادهای پرو یا ایرپادهای مکس خود بر روی نقشه استفاده کنید، یا برای پیدا کردن آنها یک صدا پخش کنید. اگر قبلاً، Find My را با آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ تنظیم کرده اید که از آن با ایرپاد ها، ایرپاد های پرو یا ایرپاد های مکس استفاده می کنید، این نرم افزار می تواند به شما در یافتن آنها کمک کند.

مشاهدۀ ایرپادها airpods، ایرپاد های پرو یا مکس روی نقشه

نرم افزار Find My، به شما هدفون های اپل airpods را که با آیدی اپل ثبت نام کرده اید را نشان می دهد که ایرپاد ها، ایرپاد های پرو airpods یا مکس هم شامل آنها می شود. یا اگر آنها در حال حاضر متصل نیستند، آخرین جا و مکانی که آنلاین بودند را نشان میدهد.

نحوۀ پیدا کردن ایرپادها،ایرپاد های پرو یا مکس گم شده

مشاهدۀ ایرپادها airpods ، ایرپاد های پرو یا مکس در آیفون، آیپد، آیپاد تاچ یا مک

  1. Find My را باز کنید.
  2.  تب دستگاه را باز کنید.
  3. ایرپاد های خود را انتخاب کنید. در زیر هر دستگاه، یک مکان یا “هیچ مکانی پیدا نشد” را مشاهده می کنید.

مشاهدۀ ایرپاد ها airpods یا ایرپاد های پرو در کامپیوتر

  1. به iCloud.com/find بروید.
  2. با آیدی اپل خود وارد سیستم شوید.
  3. روی همه دستگاهها و سپس روی ایرپاد های خود کلیک کنید. در زیر هر دستگاه، آخرین زمان یافتن مکان آن یا “آفلاین” را مشاهده می کنید.

اگر نیاز دارید فقط یک ایرپاد یا ایرپاد پرو پیدا کنید

اگر ایرپاد یا ایرپاد های پرو شما از هم جدا شده اند؛ شما فقط یک مکان را همزمان روی نقشه می بینید. ایرپاد یا ایرپاد پرو را که روی نقشه میبینید، پیدا کنید و در جعبه آن قرار دهید. سپس نقشه را تازه کنید و مورد دیگر را پیدا کنید.

صدایی پخش کنید

اگر ایرپاد های شما در نزدیکی هر یک از هدفون های اپل شما قرار دارند و به بلوتوث متصل هستند، می توانید با پخش صدایی از iCloud.com یا نرم افزار Find My آنها را پیدا کنید. ایرپاد های شما صدایی را پخش می کنند که به تدریج برای دو دقیقه بلندتر می شود یا تا زمانی که به آنها دستور دهید صدای خود را متوقف کنند.

نحوۀ پیدا کردن ایرپادها،ایرپاد های پرو یا مکس گم شده

  1. Find My را باز کنید.
  2. وارد جدول دستگاه ها شوید.
  3. ایرپاد های خود را از لیست انتخاب کنید.
  4. روی پخش صدا ضربه بزنید.

قبل از پخش صدا اطمینان حاصل کنید که ایرپادها، ایرپاد های پرو یا مکس شما در گوش نیستند.

اگر ایرپادها airpods ، ایرپاد های پرو یا مکس آفلاین هستند.

اگر ایرپادها، ایرپاد های پرو یا مکس شما خارج از محدوده هستند یا نیاز به شارژ دارند، ممکن است آخرین مکان شناخته شدۀ آنها یا “موقعیت مکانی پیدا نشد” یا “آفلاین” را مشاهده کنید. اگر ایرپادها یا ایرپاد های پرو داخل کیس شارژ باشند، مکان آن را مشاهده نخواهید کرد. شما می توانید ایرپاد های مکس را در نرم افزار Find My تا 18 ساعت داخل کیس هوشمند خود مشاهده کنید. خارج از کیس هوشمند، می توانید آنها را به مدت 72 ساعت ببینید.

اگر زیر ایرپادها، ایرپاد های پرو یا مکس عبارت “هیچ مکانی پیدا نشد” یا “آفلاین” را مشاهده کردید، نمی توانید صدایی را برای پیدا کردن آنها پخش کنید، اما ممکن است بتوانید مکانی را که آخرین بار  متصل شده اند را پیدا کنید. اگر دوباره آنلاین شوند، در آیفون، آیپد یا آیپاد که از آنها استفاده میکنید، اعلانی دریافت خواهید کرد. Find My تنها راهی است که می توانید هدفون گم شده را ردیابی یا مکان یابی کنید. هیچ سرویس اپلی دیگری وجود ندارد که بتواند دستگاه شما را برای شما پیدا، ردیابی یا پرچم گذاری کند.

ایرپاد airpods یا کیس گم شده را جایگزین کنید

اگر هنوز ایرپاد یا کیس شارژ خود را پیدا نکرده اید، یا اگر چیزی خراب شده است، شماره سریال را دریافت کنید و سپس برای تعویض با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.

نحوۀ پیدا کردن ایرپادها airpods،ایرپاد های پرو یا مکس گم شده

جمع بندی

حال، به راحتی می توانید ایرپادها، ایرپاد های پرو یا مکس گم شدۀ خود را از طریق Find My یا پخش صدا پیدا کنید. با استفاده از این روش ها دیگر می توان از گم نشدن دستگاهمان اطمینان حاصل کرد، اما اگر مشکلاتی مانند خراب شدن آنها در حین گم شدن به وجود آید، باید آنها را جایگزین کنید.