معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Control 2PM

اسپیکر حرفه‌ای جی بی ال JBL Control 2PM

اسپیکر مانیتورینگ JBL Control 2PM یک اسپیکر پرقدرت و کوچک است که برای استفاده‌های متنوع از تولید محتوای صوتی تا سیستم‌های صوتی خانگی و حتی ابزارهای الکترونیکی طراحی شده است. این محصول با ترانسدیوسرهای استودیویی کیفیت بالا تجهیز شده است که خروجی صدای فوق‌العاده‌ای را ارائه میدهد. ورودی‌های متعددی از جمله XLR متعادل، 1/4 اینچ و RCA نامتعادل به کاربر اجازه می‌دهد تا از انواع مختلف منابع صوتی استفاده کند.

یکی از ویژگی‌های برجسته این محصول، جک هدفون است که به شما اجازه میدهد صدا را به صورت خصوصی گوش دهید. علاوه بر این، کنترل تنظیم فرکانس بالا به شما اجازه میدهد تا صدا را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنید. ترانسدیوسر این محصول مغناطیسی‌شده است، بنابراین با تجهیزات الکترونیکی دیگر تداخل ندارد.در زمینه ایمنی نیز JBL به جزئیات توجه کرده است.

یک محدود کننده پیک داخلی و مدار محافظت از برخورد به کار رفته است تا از آسیب‌های احتمالی به تجهیزات جلوگیری کند. این مانیتور همچنین قابلیت نصب روی دیوار را دارد و یک پایه قابل اتصال نیز به همراه دستگاه ارسال میشود. نظرات متخصصان نیز نشان‌دهنده کیفیت بالای این محصول است. مجلات معتبر در زمینه صوت و تصویر از جمله Post Magazine و High Fidelity Review، تاییدیه‌هایی بر کیفیت و دقت صدای این محصول داده‌اند.

در کل، JBL Control 2PM یک گزینه متنوع و قدرتمند است که به شما اجازه میدهد تا از یک تجربه صوتی استودیویی کیفیت بالا بهره‌مند شوید، بدون آنکه نیاز به فضای زیادی داشته باشید یا بودجه‌ی بالایی را صرف کنید.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Control 2PM

 

عملکرد غنی و دقیق

سیستم کنترل مرجع Control 2P  ترکیبی از طراحی اسپیکرهای افسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای JBL با تقویت قدرتمند بوده تا برای ارائه عملکردی غنی و دقیق در سخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین برنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی مورد استفاده قرار گیرد. طراحی جمع و جور این دستگاه، به همراه یک محفظه ناهموار و ه ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای و کاربردی، آن را برای ضبط صدا و تولید فیلم، ارائه های صوتی با کیفیت بالا، برنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پخش حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای و نظارت بر ابزار الکترونیکی موسیقی ایده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

کیفیت صدایی عالی

اسپیکر جی بی ال مدل JBL Control 2PM با فرکانس پایین LF  135میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری و توییتر گنبد پلی کربنات HF  19 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متر طراحی و عرضه شده است تا بتواند تولید صدایی واضح و دقیق را داشته باشد و لحظاتی ناب و خاطره انگیز را برای شما هنگام شنیدن موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دلخواه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تان ایجاد کند.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Control 2PM

 

امکانات اسپیکر جی بی ال

اسپیکر جمع و جور جی بی ال JBL Control 2PM دارای مبدل محافظ مغناطیسی است که برای استفاده در نزدیکی مانیتورهای CRT و تجهیزات حساس به مغناطیس ایجاد و طراحی شده است. همچنین محدود کننده پیک داخلی و مدار حفاظت از اضافه بار در این اسپیکر طراحی شده است تا از سیستم در برابر آسیب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ناشی از استفاده مداوم محافظت کند. لازم به ذکر است که به کارگیری مبدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های با کیفیت استودیو در این اسپیکر برای دقت و پاسخ باس غنی در فرکانس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های 80 هرتز – 20 هرتز طراحی شده است.

 

قابلیت نصب روی دیوار

برای نصب اسپیکر Control 2PM  می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به صورت اختیاری از کیت نصب MTC-2P استفاده کنید. نصب این اسپیکر بر روی دیوار بسیار ساده بوده و به پخش صدایی همه جانبه در فضای اتاق، کمک شایانی خواهد کرد. همچنین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با استفاده از پایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ضربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیر مستحکم این اسپیکر، با ایجاد زاویه گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن مناسب در کنار دسکتاپ خود استفاده کنید و از موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود هنگام کار روزانه لذت ببرید.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Control 2PM

 

تنظیمات و کنترل اسپیکر

تقویت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده اسپیکر 2PM با توان 35 وات در هر ولت از یک سو و درایورهای حساسیت بالا در این اسپیکر، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند خروجی استثنایی تولید کنند که حداکثر ظرفیت در هر دستگاه 115DB SPL می-باشد. ورودی XLR متعادل، 1/4 اینچ و RCA نامتعادل امکان اتصال به طیف وسیعی از منابع سیگنال را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. همچنین جک هدفون استریو امکان استفاده از هدفون را در اسپیکر جمع و جور و فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده جی بی ال فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. کنترل صدا ارگونومیک، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند همزمان اسپیکرهای چپ و راست را کنترل نماید. کنترل تنظیم فرکانس بالا به کاربر اجازه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا پاسخ HF را به نیازهای برنامه-بندی کند.

 

کیفیت صدای اسپیکر

تصور بسیاری از کاربران این است که دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های کوچک که از محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای با مواد متفاوت نیز ساخته شده باشند، عملکردی شفاف نخواهند داشت. جی بی ال با محصولات خود همواره ثابت کرده است که کیفیت صدا برای آن از اهمیت بالایی برخوردار است.  بنابراین با اسپیکر Control 2PM جی بی ال، خواهید توانست صدایی دقیق و واضح را دریافت کنید.

توییترهای مناسب در این دستگاه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند عملکردی فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده را در سطح وسیعی از صدا ارائه نماید. بنابراین شما اسپیکرهای سبک و جمع و جور خواهید داشت تا بتوانید در هنگام سفر و یا مهمانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها همراه خود داشته و صدایی بدون اعوجاج را دریافت کنید.