معرفی اسپیکر اکتیو جی بی ال | JBL EON 615

اسپیکر اکتیو جی بی الJBL EON 615

اسپیکر اجرای زنده جی بی ال JBL EON 615 ، در کنار داشتن کیفیت صدا، از مقاومت ساختاری مناسبی برخوردار است. از نظر ساختاری، این اسپیکرها مقاوم و در عین حال سبک هستند. این دستگاه به خوبی برای استفاده در جاده طراحی شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

در یک نگاه

  • تنظیمات و کنترل اسپیکر
  • نوع سیستم دو طرفه ، بازتاب باس
  • محفظه سبک و ناهموار پلی پروپیلن مقاوم در برابر سایش
  • درایور فشرده سازی 15 اینچ ووفر با کیفیت بالا
  • تقویت 1000 کلاس W بسیار کارآمد برای تأمین انرژی مبدل ها
  • حداکثر خروجیSPL 127دسی بل با پوشش حداکثر 300 نفر
  • کنترل بی سیم بلوتوث بر روی DSP
  • پردازنده داخلی DSP با کنترل بلوتوث v.4 از طریق برنامه کنترل iOS یا Android

 

معرفی اسپیکر اکتیو جی بی ال | JBL EON 615

 

طراحی عالی

طراحی محفظه JBL EON615 برای ایجاد صوتی ایده آل و با استفاده از تکنیک های قالب گیری تزریقی و شکل دهی مکانیکی محفظه ها، بهینه شده است. این سبک طراحی، منجر به افزایش چشمگیر حجم کابینت می شود که عملکرد صوتی بهتر را با حفظ کیفیت صدا امکان پذیر می کند. دو دستگیره با موقعیت هوشمند حمل و جابجایی آسان در آن تعبیه شده است.

نصب های سخت افزاری طراحی شده در محفظه ها، اجازه می دهد تا قابل نصب و جایگذاری در هر فضایی را داشته باشد. پایه های ایجاد شده در اسپیکر، امکان ذخیره سازی و حمل و نقل راحت و ایمن را در پیکربندی های صوتی منحصر به فرد فراهم کند. کل طراحی مجدد EON از آخرین فنآوری های موجود در مواد کابینت، در اسپیکر EON615 به کار گرفته شده است که در آن علوم صوتی و طراحی مبدل به خوبی استفاده شده و از عملکردی کاربرپسند بهره می برد که کیفیت فوق العاده یک اسپیکر استودیوی پیشرفته را در یک سیستم قابل حمل کاملاً حرفه ای، بسیار انعطاف پذیر مهیا کرده است.

 

فناوری هدایت موج JBL

عملکرد خارق العاده EON615 در نتیجه دستیابی به موفقیت در طراحی هدایتگر موج حاصل می شود. مهندسان JBL خصوصیات درایورهای فرکانس بالا و پایین EON را در 36 نقطه مختلف با استفاده از تکنیک های اندازه گیری پیشرفته و پیشرفته JBL بررسی کردند، سپس تضمین کردند که انعکاس صدا و الگوی پوشش در فرکانس های بالا و کراس اوور مطابقت دارد.

نقطه و فرکانس های پایین، نتیجه پاسخ سازگار در کل الگوی 110 درجه پوشش آن است. کیفیت و سازگاری بین پاسخ محور و خارج از محور، پوشش یکنواخت و درک بالایی را در سراسر منطقه تحت پوشش ایجاد می کند که به معنای صدای شفاف و روان EON615 برای کل مخاطبان در موقعیت های متفاوت است.

 

معرفی اسپیکر اکتیو جی بی ال | JBL EON 615

 

ادغام بلوتوث

مهندسان JBL به خوبی می دانند که تنظیم دقیق صدا به کنترل پیچیده و در عین حال راحت نیاز دارد، یک رابط سازگار با بلوتوث v4.0 با iOS و Android را برای کنترل میزان صدا، تنظیم EQ پارامتری 5 جهته قابل تعریف توسط کاربر و یادآوری از پیش تنظیمات کاربر ایجاد کردند. JBL EON615 دارای تقویت کننده صدای چند منظوره 15 اینچ است.

فراتر از یک سیستم صوتی عالی طراحی شده در کمپانی جی بی ال ، EON615 یک گام واقعی به جلو در فناوری است که به طور خاص برای ارائه بهترین صدای ممکن بدون توجه به کاربرد آن توسعه یافته است. مهندسان JBL با هدف هدایت موج پیشرفته JBL ، مبدل های طراحی و تولید شده و مبدل های بی سیم از راه دور EON615 را از ابتدا با پارامترهای DSP EQ از طریق بلوتوث طراحی کرده و ساختند.

 

دستگاهی پیشرفته

اسپیکر دو طرفه JBL EON615 یک شگفتی تکنولوژیکی است. این دستگاه دارای 1000 وات توان، ووفر 15 اینچی، پاسخ فرکانس طولانی، حداکثر SPL 127dB و وزنی معادل 39 پوند است. JBL EON615 نشان دهنده طراحی مجدد کاملی از پلتفرم EON است که از جدیدترین فناوری های پیشرفته بهره می برد. کیفیت صوتی استودیوی پیشرفته را در اسپیکر PA مجهز به سیستم EON615 بدست می آورید.

JBL میداند که چگونه این کار را با EON615 انجام دهد. این اسپیکر کاملاً حرفه ای، شگفت آور، انعطاف پذیر، کاربردی و قابل حمل است و به لطف درایورهای توسعه یافته JBL و فناوری هدایت موج اختصاصی آنها، به نظر خارق العاده می رسد و یک کیلووات تقویت کلاس D در EON615 آن را خاص کرده است.

 

قابلیت حمل

EON615 فقط 39 پوند وزن داشته و ابعاد آن 27.8*17.3*14.4 اینچ می باشد و می توانید برای داشتن صوتی مناسب در میهمانی ها آن را با استفاده از دستگیره ها، حمل کنید. این دستگاه دارای قدرت پوشش خیره کننده و صدای مجهز به مانیتور استودیویی است و همچنین بسیار پیشرفته بوده و با DSP EQ پردازنده می توانید از طریق بلوتوث و از راه دور آن را کنترل کنید. این یک دنیای کاملاً جدید است.

 

معرفی اسپیکر اکتیو جی بی ال | JBL EON 615

 

تنظیمات و کنترل اسپیکر

در اسپیکر ارگونومیک جی بی ال JBL EON615 ، یک دکمه فشاری در قسمت پشتی واقع شده است که به شما امکان می دهد تا به طور فیزیکی بین چهار حالت مختلف تغییر حالت دهید که شامل حالت اصلی، مانیتور، گفتار و ساب برای ترکیب یک ساب ووفر اختصاصی برای عملکرد پایین تر و پیشرفته است. یک EQ داخلی نیز وجود دارد که از طریق برنامه کنترل بلوتوث برای دستگاه های iOS و Android در دسترس است. دو ورودی مونو، هر کدام با یک میکروفون ترکیبی و میکروفون XLR-1/4 اینچ بوده و دارای دکمه های جداگانه افزایش سیگنال و یک دکمه تنظیم حجم اصلی برای سطح کلی است.

دو ورودی مونو با سیگنال مونو در داخل مخلوط می شوند، در حالی که یک حلقه XLR وجود دارد و از طریق آن، این امکان را برای شما فراهم می کند تا سیگنال را به یک اسپیکر اضافی سری EON جهت گسترش سیگنال مونو برای پوشش بهتر هدایت کنید. برای یک عمل استریو L / R واقعی، به دو EON نیاز دارید تا به ترتیب سیگنال های چپ و راست مستقل را دریافت کنید.

همچنین تقویت کننده بسیار کارآمد 1000W Class-D ، درایور فشرده سازی 15 اینچ ووفر را تأمین می کند که صدای صوتی کامل بین 50 هرتز تا 20 کیلوهرتز را با یک سطح فشار صدا و کاملا قدرتمند فراهم می کند تا اطمینان حاصل کند که کل مخاطبان می توانند صدار را بشنوند. شما می توانید با برنامه EON حداکثر چهار اسپیکرEON را کنترل کنید و چراغ نشانگر LED جلوی دستگاه را غیرفعال کنید. همچنین می توانید آن را در محیط های مختلف صوتی تنظیم کرده و از ایستگاه از پیش تنظیم شده مهندسی JBL برای راه اندازی سریع و آسان استفاده نمایید.