اسپیکر های اکتیو JBL PRX900

اسپیکرها و ساب ووفرهای JBL PRX900 عملکرد PA قابل حمل حرفه ای را با آکوستیک پیشرفته، DSP جامع، عملکرد برق بی نظیر و دوام و کنترل کامل BLE از طریق اکوسیستم JBL Pro Connect به سطح جدیدی از اسپیکرهای PA میرساند. این خط تولید که شامل سه بلندگوی دو طرفه و دو ساب ووفر برقی است، به طور کامل از ابتدا ساخته شده است تا از پیشرفته ترین نوآوری های صوتی JBL استفاده کند.

 سیستم‌های درایور نسل بعدی با تقویت‌کننده‌های فوق کارآمد 2000 وات کلاسD  وضوح را در حداکثر صدا، با پراکندگی بهبود یافته و پخش بدون نویز فرکانس پایین همراه با حجم صدای استاندارد ارائه میکنند. سری JBL PRX900 یک راه حل همه کاره برای دی جی ها و گروه ها، سالن های موسیقی، خانه های اجاره ای، ارائه دهندگان A/V شرکتی یا هرکسی است که به سیستم های حرفه ای بادوام نیاز دارد که صدایی قدرتمند و پر از حجم را در هر سناریوی قابل حمل یا نصب شده ارائه دهد.

 

طراحی آکوستیک

سری JBL PRX900 از ابتدا برای استفاده از جدیدترین نوآوری‌های صوتی JBL ساخته شده است. درایورهای فشرده سازی 1.5 اینچی JBL 2408H-2 با دیافراگم های حلقوی و آهنرباهای نئودیمیومی، پاسخ شفاف و دقیق با فرکانس بالا را حتی در حداکثر صدا ارائه میدهند. ترمیستورهای NTC با کیفیت بالا از مبدل ها با کاهش توان ارسالی به مبدل ها هنگام نزدیک شدن به حد حرارتی محافظت می کنند.

JBL PRX900
سری اسپیکر های اکتیو JBL PRX900 معرفی شد! 11

 

ووفرهای نسل بعدی JBL PRX900 با آهنرباهای فریت پاسخ بیس شفاف و طبیعی را ارائه میدهند و طراحی پورت فلید FEA نویز را کاهش میدهد. ساب ووفرها دارای سیم پیچ های صوتی اختصاصی برای بهبود پاسخ فرکانس پایین هستند. همه اینها به صدایی تمیز، دقیق و قدرتمند در هر حجمی نمایش داده میشود.

 

کیفیت صدا

سری JBL PRX900 به طور کامل با DSP جامع بارگیری شده است که همه از طریق نرم افزار JBL Pro Connect و LCD تمام رنگ داخل آن قابل دسترسی هستند. پردازش شامل EQ پارامتریک 12 باند و از پیش تنظیمات بهینه شده سیستم است.

 

Introducing JBL PRX900 2
سری اسپیکر های اکتیو JBL PRX900 معرفی شد! 12

 

فضاهای اجرای زنده بزرگتر به قدرت و عملکرد بالاتری نیاز دارند تا به نیازهای مشتریان خود پاسخ دهند. سری JBL PRX900 با استفاده از توان بسیار کارآمد 2000 وات (پیک) کلاس D، وضوح صوتی را با حداقل فشرده‌سازی توان، حتی در حداکثر صدا، ارائه میکند. یک آمپر ووفر پل شده، نوک جریان را از زمین دور نگه می‌دارد و هارمونیک های تداخلی را در درایور فشرده سازی کاهش میدهد، و منبع تغذیه تصحیح ضریب توان (PFC) بار ولتاژ ارسال شده به تقویت کننده را تثبیت میکند.

نرم افزار JBL Pro Connect عملکرد BLE را برای کنترل سیستم تا 10 اسپیکر و استفاده همزمان با اسپیکرهای JBL EON ONE MK2، PRX ONE و EON700 ارائه میدهد. این نرم افزار امکان تغییر نام اسپیکرها و فلش همه LED های واحد را برای سهولت شناسایی اسپیکرها در یک اکوسیستم کامل فراهم میکند. به عملکردهای کامل DSP در هر نقطه از نرم افزار دسترسی داشته باشید.

 

دسترسی

اسپیکرها و ساب ووفرهای سری JBL PRX900 را در طیف وسیعی از پیکربندی ها ترکیب کنید تا نیازهای هم اتصال به موبایل و هم نصب ثابت را برآورده کنید. اسپیکرهای JBL PRX900 دارای دو سوکت قطب 36 میلی متری و شش نقطه تعلیق M10 هستند. ساب ووفرها دارای کاپ های قطب M20 هستند. ژیروسنسور داخلی G-Sensor به طور خودکار تنظیم سیستم را بسته به محل مانیتور یا شبکه برق بهینه میکند.

 

JBL PRX900
سری اسپیکر های اکتیو JBL PRX900 معرفی شد! 13

 

طراحی بدنه

اجزای JBL PRX900 در بدنه های محکم و سبک قرار گرفته اند که عملکرد صوتی و دوام را به حداکثر میرساند. محفظه های اسپیکر از ترکیب پلی‌پروپیلن/تالک ساخته شده‌اند که برای استحکام بهینه‌سازی شده‌اند، با طراحی آج‌دار داخلی و مدل کامپیوتری که استحکام و عملکرد صوتی را بهبود میبخشد. محفظه های ساب ووفر از توس 18 میلی متری ساخته شده اند، با مهاربندی بهینه شده که پاسخ فرکانس پایین را شفاف میکند. بدنه ها دارای روکش Duraflex برای دوام بالاتر هستند.

مانند هر محصول JBL، اسپیکرها و ساب ووفرهای سری JBL PRX900 تحت یک تست 100 ساعته پیشرو در همه قطعات قرار میگیرند تا اطمینان حاصل شود که سیستم‌ها در سناریوهای دنیای واقعی فراتر از انتظارات عمل میکنند. آنها آنقدر قابل اعتماد هستند که هر اسپیکر با ضمانت بی سابقه هفت ساله پشتیبانی میشود.

DAC و ADC با کیفیت بالا تبدیل صوتی تقریباً بدون ضرر را فراهم میکند. با تولید خروجی حداکثر 134 دسی بل تا 30 هرتز، سیستم ها بدون زحمت از فضاهای عملکردی بزرگ با نیازهای توان و عملکرد بالا پشتیبانی میکنند.

 

لوازم جانبی مورد نیاز شما

سیستم JBL PRX900 شما بدون لوازم جانبی ضروری از جمله پایه یوک جهانی، کاور حمل و نقل و پایه های نصب با کیفیت بالا و سه پایه برای نصب سریع و مطمئن کامل نمیشود. جی‌بی‌ال کاور اسپیکر بادوام Gator و انواع پایه‌های بلندگو با کمک گاز و تنظیم دستی را ارائه میکند که به‌طور یکپارچه با سیستم JBL PRX900 شما مطابقت دارند و پایه‌ای قابل اعتماد برای کنسرت، جشنواره یا تور بعدی شما فراهم میکنند.

 

JBL PRX900
سری اسپیکر های اکتیو JBL PRX900 معرفی شد! 14