Logitech G635
هدفون گیمینگ لاجیتک

با هدست پیشرفته Logitech G635، میتوانید کاملاً در فضای بازی خود غرق شوید و موسیقی متن حماسی را بشنوید. پیشرفته‌ترین فناوری صوتی و ساختاری مستحکم با هم ترکیب شده و صدایی گسترده را ارائه میدهند. Logitech G635 هدفونهای بازی عالی هستند که به دلیل تولید صدای عالی در بازار برجسته شده‌اند.

آنها همراه با یک نرم افزار مناسب که بسیاری از تنظیمات و گزینه های سفارشی سازی را ارائه میدهد، عرضه شده و راحتی طولانی مدت را فراهم میکند. یکی از بهترین موارد در مورد این هدفون سازگاری آن با بسیاری از دستگاهها و کنسولهای بازی است. به همین دلیل ، G635 یکی از گزینه های عالی در میان انواع هدست های مخصوص بازی است که نیازهای صوتی شما را برآورده میکند.

 

در یک نگاه

  • ساخته شده برای راحتی
  • فناوری پیشرفته صوتی
  • درایورهای50mm Pro-G برای صوتی واضح و دقیق تر
  • تنظیم از طریق نرم افزار بازی Logitech G HUB
  • صدای فراگیر بهتر از استاندارد 7.1
  • میکروفن 6 میلی متری با صدای بلند و واضح
  • سازگار با تمامی سیستم عامل ها و کنسول بازی

 

معرفی هدفون لاجیتک | Logitech G635

 

درایورهای صوتی

در هدست G635 درایورهای ارتقا یافته 50 mm با یک شبکه ترکیبی ساخته شده اند که جزئیات صوتی، عمق و وضوح بیشتری را در هر حجم ایجاد میکند. اکنون با افزایش قطر، این هدفون عملکرد بهتری نسبت به همیشه دارد. صداهایی با فرکانس پایین، مانند انفجارهای پررونق و موسیقی متنهای غنی، حتی بیشتر از فیلم سینمایی هستند. در فرکانسهای بالا صداها، قدمها و شلیکها به طرز باورنکردنی تمیز و دقیقاً از نو ساخته میشوند.

این هدست که با دقت بیشتری نسبت به صدای فراگیر استاندارد 7.1 کانال عمل میکند، دارای صدای فراگیری است که فقط برای سیستم عامل Windows در دسترس است. آگاهی فضایی دقیق درون بازی به شما امکان میدهد به وضوح موقعیت و فاصله را در یک منظره صوتی کامل 3D تشخیص دهید. شنیدن محیط با وضوح بالا، میتواند تفاوت پیروزی و شکست در بازیها باشد. با استفاده از نرم افزار بازی Logitech G635 میتوانید نورپردازی RGB را شخصیسازی کنید، کلیدهای G را با دستورات درون بازی برنامه ریزی کرده و تنظیمات صوتی را با پروفایل های منحصر به فرد برای هر بازی، شخصی سازی کنید.

 

میکروفون هدست

میکروفون این هدست گیمینگ Logitech G635 دارای کیفیتی عالی است و برای ارتباطات کاملا شفاف و دقیق تقویت شده است. این هدفون دارای یک نشانگر LED است تا بدانید میکروفون شما چه زمانی خاموش است. هنگامی که از آن استفاده نمیشود، میکروفون به سمت هدفون میچرخد ​​و به صورت خاموش در می آید.

 

معرفی هدفون لاجیتک | Logitech G635

 

ساخته شده برای راحتی

شما حتی در طولانی ترین جلسات بازی با بالشتک نرم و مستحکم به کار گرفته شده در گوشی و سر بند، بسیار راحت خواهید بود. G635 مجهز به بالشتکهای گوشی دور گوش با قطر بزرگ است که کاملاً در اطراف گوش قرار میگیرند و هیچ فشار مستقیمی بر بافتهای نرم گوش وارد نمیکنند. همچنین بالشتکهای گوشی قابل جابجایی بوده و قابل شستشو با دست هستند. Logitech G635 هدفون مخصوص بازی است که از کیفیت صدای عالی برخوردار است.

اتصال سیمی آنها همه کاره است و میتواند با تمام سیستم عامل ها استفاده شود. آنها راحت هستند، اما طراحی به کار رفته بسیار بزرگ است و هیچ صدایی را جدا نمیکند. از لحاظ طراحی بسیار شبیه به Logitech G935 است، با این تفاوت که از نوع سیم دار هستند. ظاهر کلی آنها هنوز یکسان اما با طراحی بزرگ است که بدون شک هدفونهای بازی را نشان میدهد. میتوانید آرم RGB را روی یک نوار در پشت بالشتک گوشی مشاهده کنید. بالشتکهای این هدست در مقایسه با دیگر برندهای مشابه کمی بزرگ تر و به شکل مربع است.

در G635 بالشتکها از پارچه تنفسی ساخته شده و روی پوست احساس نرمی میکند و پوشیدن آنها برای مدت طولانی میتواند احساس راحتی را به همراه داشته باشد. آنها خوش ساخت و از جنس پلاستیک هستند. هدبند نیز به لطف یک قاب فلزی تقویت کننده، انعطافپذیر و در عین حال محکم است. بالشتکها کاملاً متراکم و صفحه های عقب مغناطیسی بوده و به راحتی قابل جدا شدن هستند. این هدفون دارای ابعاد 87 x 195 x 188 میلیمتر است و وزن آن بدون کابل 344 گرم است. طول کابل نیز 2.8 متر میباشد.

 

فناوری پیشرفته صوتی

از قدرت هوش مصنوعی Logitech G635 که برای ارائه تجربه های صوتی غوطه وری که به طور منحصر به فرد برای گوشهای شما ساخته شده است، استفاده کنید. بدین ترتیب، در بازی مکان دقیق قدم های دشمن را میشنوید و صداها را با دقت دریافت میکنید. شما این مزیت را دارید که دشمنان خود را قبل از اینکه شما را بشنوند، شنیده و شناسایی کنید. ویژگی Close Combat میتواند حس ضربات گلوله در بازی را به شما منتقل کرده و با ایجاد قدرت Immerse در هدست Logitech G635 میتوانید شدت و قدرت سلاح های کشنده را در گوشهای خود حس کنید.

G635 یک برنامه نرم افزاری همراه دارد که میتوانید با استفاده از آن اکولایزر، دکمه های قابل برنامه ریزی یا چراغها را تنظیم کنید اما در غیر اینصورت آماده خارج شدن از جعبه است. این دستگاه دارای کنترلهای داخلی روی هدست است که به شما امکان میدهد میزان صدا را تنظیم کرده و میکروفون را بیصدا کنید. علاوه بر این، میتوانید با بلند کردن میکروفون، آن را بیصدا کنید.

 

معرفی هدفون لاجیتک | Logitech G635

 

کیفیت صدا

در هدست Logitech G635 باس کشیده و دقیق است، میانه آنها کاملا متعادل و مسطح است و سه برابر آنها نیز در واقع بی عیب و نقص است. با این حال، سازگاری پاسخ فرکانس آنها کمتر از حد معمول میباشد که به این دلیل است که عملکرد آنها در مورد کاربران مختلف متفاوت است. این هدفون بسیار متنوع است و برای همه ژانرهای موسیقی مناسب خواهد بود و جهت تولید جلوههای بازی ویدیویی نیز عالی عمل خواهد کرد.

همچنین میتوانید در داخل برنامه آنها را EQ کنید، که بسیار مفید و آسان است. به طور کلی، Logitech G635 یک هدست چشمگیر است که راحتی را فراهم میکند و صدای با کیفیت برتر را ارائه میدهد.