معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor

هدفون سیمی مارشال Marshall Monitor

هدفون سیمی و قدرتمند مارشال Marshall monitor، دارای کیفیت صدایی برتر بوده و در مقایسه با محصولات مشابه، قدرت و وضوح مناسبی را در سطوح مختلف به اجرا در خواهد آورد.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor

 

اتصالات هدفون مارشال

monitor یکی از هدفون های با کیفیت مارشال است که همراه با کابل قابل شارژ 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری و کابل شارژ USB ارائه شده است. ضمن آنکه این امکان وجود دارد که هنگام تمام شدن شارژ از کابل USB جهت تجدید شارژ استفاده نمایید.

به خاطر داشته باشید، در صورتی که دکمه کنترل را که در قسمت پایینی گوشی هدفون واقع است به مدت پنج ثانیه نگاه دارید، هدفون روشن خواهد شد. راه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اندازی این هدفون بسیار ساده بوده و اتصال به سرعت انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

بهترین مشخصه در این هدفون کاربردی مارشال، طراحی و تعبیه دکمه کنترل چند جهته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد که در گوشی چپ قرار دارد و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان با آن کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هدفون را انجام داد.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor

 

درایور سفارشی

هدفون مارشال مدل مانیتور، صدایی طنین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انداز با قدرتی زنده دارد. این هدفون باس عمیق با افزایش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بلند و میانه-های طبیعی و متعادل تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. درایورهای 40 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری با اعوجاج کم، به صورت سفارشی، کل محدوده فرکانس قابل شنیدن برای گوش انسان را پوشش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. حتی در سطح پخش بالای صدا، پویا و واضح است.

 

فناوری FTF

Monitor به لطف F.T.F به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تجربه صدای خود را انتخاب کنید. سیستم، در پشت بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی به صورت جداشونده قرار دارد. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با استفاده از این فناوری مارشال، موسیقی خود را برای صدایی آرام و گرم نگه دارید. برای اینکه اوج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بالا را بشنوید، بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی مغناطیسی را برداشته و درپوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های F.T.F را بیرون بیاورید. صدایی که تجربه خواهید کرد روشن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و واضح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر خواهد بود.

 

طراحی مدرن هدفون

هدفون مارشال monitor  از نما و ظاهری زیبا و از جنس وینیل مشکی برخوردار است که حاشیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی از جنس برنج داشته و آرم مارشال را بر روی گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می توان مشاهده کرد. این هدفون زیبا و شیک، از لولاهای مستحکم و فلزی ساخته شده است که برای قرارگرفتن گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بر روی گوش، به خوبی طراحی شده و راحت هستند.

از سویی دیگر، هدبند این هدفون نیز نرم و ارگونومی بوده و انعطاف قاب توجهی دارد. به شکلی که باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود به راحتی همراه با بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نرم، برای مدت طولانی پخش موسیقی مناسب باشد و احساسی از خستگی را هنگام استفاده ایجاد نکند.

ساختار سبک و باریک مانیتور باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود بدون داشتن حجم زیاد، صدای ایزوله برتری ایجاد شود و روی گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شما سبک بماند. مانیتور یک همراه عالی در سفر است، با طراحی جمع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شونده امکان ذخیره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی آسان هنگام استفاده از آن را آسان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

همچنین Marshall monitor همراه با یک کیف حمل است. پس از استفاده از هدفون، آنها را جمع کرده و برای حمل و نقل آسان و نگهداری ایمن آنها را درون کیف قرار دهید.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor

 

كنترل و تنظیمات

با استفاده از دکمه کنترل چند جهته در هدفون monitor  می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید تنظیمات آن را انجام دهید. استفاده از مانیتور برای دریافت تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفنی و کنترل موسیقی مناسب است. برای پاسخگویی به تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دریافتی یا قطع تماس و همچنین پخش و مکث موسیقی خود، یکبار کلیک کنید. برای جلو بردن سریع موسیقی خود، دو بار کلیک کرده و برای بازگشت سه بار کلیک کنید.

برای خاموش و روشن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردن هدفون نیز از این دکمه استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که در زمان پخش موسیقی و گوش دادن به آن، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود را با شخص دیگر به اشتراک بگذارید.

 

میکروفون داخلی هدفون

لازم به ذکر است که میکروفون داخلی در هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و قدرتمند مارشال Marshall monitor ، طراحی شده است که این امکان را به شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا از طریق تلفن صحبت نمایید که عملکرد آن در مقایسه با میکروفون درون هدست بهتر خواهد بود زیرا صداهای محیط کمتر آن را تحت تاثیر خود قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.