معرفی هدفون ریزر | Razer Kaira Pro for Xbox

هدست گیمینگ ریزر Razer Kaira Pro for Xbox

با هدست بی‌سیم بازی ریزر Razer Kaira Pro for Xbox، از عملکرد صوتی پیشرفته که آینده Xbox را در بر میگیرد لذت ببرید. با بهترین درایورها و میکروفون در این هدفون، چت صوتی عالی را برای کنسول و بازی‌های موبایل تجربه کنید.

 

صدایی واضح با درایورهای سفارشی

طراحی کاملاً جدید و ثبت اختراع شده این هدست، به شما امکان می‌‌دهد تا هر درایور را به صورت سفارشی تنظیم کنید، این امکان را برای فرکانس‌‌های صوتی بالا، متوسط و پایین فراهم می‌‌کند تا صدایی سه برابر غنی‌‌تر، روشن‌‌تر و باسی قدرتمند داشته باشید.این هدست بی‌‌سیم همچنین شامل دیافراگم‌‌های روکش‌‌دار تیتانیوم است که به صدایی که می‌‌شنوید وضوح بیشتری می‌‌بخشد.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kaira Pro for Xbox

 

میکروفون هدفون ریزر

الگوی پیکاپ در این میکروفون قابل جدا شدن و 9.9 میلی‌‌متری، در مقایسه با میکروفون کاردیوئید بیشتر از طرفین حذف صدا دارد. به لطف پاسخ حساس به فرکانس پایین و محفظه میکروفون باز که برای حداقل انسداد طراحی شده است، یک تفریح واقعی از صدای شما ایجاد می‌‌کند.
در این هدست بی‌‌سیم razer kaira pro for xbox میکروفون دوم پنهان است که برای زمانی که باید هنگام مسافرت صحبت کنید، برای بازی در تلفن همراه و پاسخگویی به تماس ها، مفید است.

 

بالشتک راحت گوشی

بافت قابل تنفس بالشتک گوشی هدفون، برای داشتن حالت اوج در بازی مناسب بوده و میزان تعریق و گرما را که در اثر تماس با پوست ایجاد می‌‌شود به حداقل می‌‌رساند، در حالی که تراکم بهبود یافته فوم نرم در این گوشی‌‌ها، باعث می‌‌شود که فشار ناشی از بستن هدست بسیار کاهش یابد.

 

تنظیمات  EQ در XBOX

هدست kaira pro در گوشی سمت راست، دکمه را پایین نگه دارید تا هدست به راحتی متصل شود و آن را دو بار فشار دهید تا از طریق  تنظیمات EQ، به حالت FPS که صدای درون بازی را مانند گام های دشمن افزایش می‌‌دهد و حالت Bass که جهت تقویت صداهایی با فرکانس پایین است، به بازی هیجان انگیز خود ادامه دهید.

در این هدست، صدای فراگیر و واقعی را تجربه کنید و صدا را با دقت و وضوحی بیشتری دریافت کنید. این موضوع باعث افزایش آگاهی در بازی شده و یک برتری رقابتی و تجربه غوطه‌‌وری را برای شما فراهم می‌‌آورد.برای دسترسی به پیش تنظیمات EQ، ویژگی‌‌های میکروفون و موارد دیگر، ابتدا باید Razer Headset Setup for Xbox app را در کنسول بازی یا رایانه خود بارگیری و نصب کنید.

همچنین Razer Kaira Pro می‌‌تواند از طریق Xbox Wireless، دستگاه‌‌های بلوتوث و رایانه‌‌های شخصی با ویندوز 10 یا بالاتر، با آداپتور بی‌‌سیم Xbox به Xbox Series X متصل شود.همچنین با محدوده سیگنال عالی، به طور کامل از بازی‌‌های کنسول و تلفن‌‌های هوشمند Android یا iOS برای بازی های Xbox موبایل و از طریق بلوتوث 5.0 به Xbox Series X متصل می‌‌شود. دامنه بلوتوث حداکثر 30 فوت (10 متر) است.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kaira Pro for Xbox

 

معرفی هدفون مخصوص Xbox

Razer برترین برند سبک زندگی در جهان برای گیمرها است. Razer یکی از شناخته‌‌شده‌‌ترین برند ها در جوامع جهانی بازی و ورزش است. این شرکت با داشتن طرفداران در همه قاره ها، بزرگ‌‌ترین اکوسیستم سخت افزاری، نرم افزاری و خدمات متمرکز بر گیمر را در جهان طراحی و ساخته است.

Razer از هدست مخصوص بازی جدید خود خبر داد که هدف آن مستقیماً گیمرهایی است که در چندین سیستم عامل به نام Kaira Pro بازی می‌‌کنند. این هدست مخصوص Xbox طراحی شده است. از کنسول‌‌های نسل فعلی و Xbox Series X و S جدید پشتیبانی می‌‌کند. از آنجا که بسیاری از گیمرها در چندین سیستم‌‌عامل بازی می‌‌کنند، Kaira Pro همچنین با رایانه‌‌های شخصی و دستگاه‌‌های Android کار خواهد کرد.

درست در زمان ارائه محصولات Xbox Series X و Xbox Series S و هنگامی که در آستان عرضه به بازار قرار می‌‌گیرند، Razer برای هدفون بازی بی‌‌سیم Kaira را معرفی کرد. در حالی که هر دو سیستم، می‌‌توانند از طریق آداپتور بی‌‌سیم Xbox به رایانه ویندوز 10 متصل شوند، Kaira Pro با رایانه‌‌های شخصی، تلفن‌‌ها و سایر دستگاه‌‌ها از طریق بلوتوث 5 کار می‌‌کند.

 

طراحی هدفون ریزر

این طراحی به صورت سنتی است و هدست‌‌ها سبک و خیلی سفت نیستند. بالشتک در قسمت پایین دو طرف سربند، امتداد ندارد، اما به نظر می‌‌رسد که ناحیه سر را پوشش می‌‌دهد. گوشی‌‌ها برای خواباندن هدست به دور گردن صاف می‌‌شوند و احساس راحتی را منتقل می‌‌کنند.
کنترل روی این هدفون می‌‌تواند به طور خودکار یک بازی را بی‌‌صدا کند، درصورتی که شما تماس می‌‌گیرید، از طریق کنترل‌‌های گوشی و پس از اتمام تماس، آن را بی صدا کنید. برای تنظیم گپ بازی و همچنین دکمه متصل شدن Xbox در دسترس می‌‌باشد.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kaira Pro for Xbox

 

طول عمر باتری هدفون

عمر باتری هدفون ریزر Pro را با نورپردازی 15 ساعت اعلام کرده‌‌اند و بدون آن 20 ساعت ارزیابی می‌‌کند. در حالی که می‌‌توانید از طریق کنترل بلوتوث وضعیت باتری را بدست آورید، تنظیمات از پیش تنظیم شده فقط با Xbox در دسترس است و نمی‌‌توانید از نرم‌‌افزار Razer Synapse برای کنترل آن استفاده کنید.