هدفون Razer Opus X

Razer Opus X هدفون‌های بلوتوث بی‌سیم هستند که در سه نسخه مرسوم، با نویزکنسلینگ فعال به عنوان یک امتیاز ارائه میشوند. هدف این هدفون ارائه یک تجربه صوتی به طرفداران گیم است که آنها را عمیقاً در دنیای بازی شنیداری غرق میکند.

 

ویژگی‌ها

  • غوطه‌وری بدون سر و صدا
  • فناوری نویزکنسلینگ فعال (ANC)
  • بلوتوث 5.0
  • 60MS اتصال با تاخیر کم
  • درایورهای 40 میلی‌متری تنظیم‌شده سفارشی
  • میکروفون های داخلی
  • حالت QUICK ATTENTION

 

جعبه

جعبه طراحی شیک Razer Opus X شامل یک نوشته نیمه‌شفاف از بنیانگذار شرکت، یک دفترچه راهنمای چند‌زبانه با دستورالعمل‌های عملیاتی، دو برچسب با آرم شرکت و در یک کیسه محافظ، خود هدفون به همراه یک کابل شارژ USB است. . علاوه بر این، کاربران میتوانند اپلیکیشن صوتی Razer را به صورت رایگان دانلود کنند. بنابراین بسته‌بندی کاربردی، جفت شده و مدرن است، درست مانند خود دستگاه.

 

معرفی هدفون | Razer Opus X

 

طراحی

این هدفون با وزن کم تنها 270 گرم، برای استفاده روزمره به اندازه کافی سبک است. این، همراه با فشار تماس دلپذیر آنها، به این معنی است که Razer Opus X را میتوان ساعت‌ها بدون اذیت کردن سر استفاده کرد. و طراحی ارگونومیک این هدفون نیز به راحتی در پوشیدن آنها کمک میکند. اگر هنگام پوشیدن کاپ‌های چرمی بیش از حد عرق میکنید، ممکن است کاملاً راضی نباشید. تنظیم اندازه سر به راحتی آخرین موقعیت را روی سر را حفظ میکند. کاپ‌های گوش همچنین قابلیت چرخش را دارند، به این معنی که Razer Opus X کاملاً با اشکال مختلف سر سازگار است.

 

فناوری و اپلیکیشن

Razer Opus X یک نسخه کوچکتر از Razer Opus است اما قیمتی کمتر از نصف قیمت برادر بزرگ خود دارد. Razer Opus X به درایورهای پویا، هر کدام با قطر 40 میلی‌متر، تکیه میکنند که میتوانند صدا را از 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز پخش کنند و بنابراین کل محدوده‌ای که معمولاً توسط انسان قابل شنیدن است را پوشش میدهند. از استاندارد بلوتوث 5.0 برای اتصال بی‌سیم استفاده میکنند.

 

Razer Opus X دارای نویز‌کنسلینگ قوی است. این بدان معنی است که فقط میکروفون در قسمت بیرونی هدفون وجود دارد و معادل سیگنال دریافتی آنها در سیگنال صوتی با وارونگی فاز لغو میشود. مشکل مدل‌هایی که از ANC فید فوروارد استفاده میکنند این است که گاهی اوقات لذت صوتی را کاهش میدهند.

 

معرفی هدفون | Razer Opus X

 

همچنین، در مقایسه با مدل گران‌تر، Razer Opus X حالت محیطی را ارائه میدهد که با آن کاربران میتوانند به سرعت صدای محیط اطراف خود را به هدفون برگردانند.

اپلیکیشن Razer Audio برای دستگاه‌های موبایل اندروید و اپل از اندروید 8.0 و iOS 12.0 در دسترس است. میتوان از آن برای تنظیم اکولایزر یا دانلود به‌روزرسانی سیستم عامل هدفون از طریق تلفن هوشمند یا تبلت استفاده کرد.

 

دسترسی و باتری

Razer Opus X با تمام دکمه‌های عملکرد معمولی که انتظار دارید در یک جفت هدفون بلوتوث به‌روز پیدا کنید ارائه میشود. دکمه روشن/خاموش، دکمه‌های کنترل صدا و یک دکمه پاسخ تماس همگی در این گوشی وجود دارند. یک LED به عنوان نمایشگر برای وضعیت باتری، اتصال بی‌سیم و وضعیت شارژ عمل میکند. طول عمر باتری نصب شده دائمی بدون استفاده از ویژگی ANC تا 40 ساعت فوق‌العاده است.

با فعال بودن نویز‌کنسلینگ فعال، Razer Opus X هنوز میتواند تا 30 ساعت قبل از نیاز به شارژ مجدد مورد‌استفاده قرار گیرد. عملکرد فنی Razer Opus X کاملاً شهودی است بنابراین استفاده از آنها حتی بدون نگاه کردن به دفترچه راهنمای کاربر آسان است.

 

صدا

اولین چیزی که در مورد Razer Opus X به چشم میخورد، کاهش بالای نویز خارجی است. حتی بدون نویز‌کنسلینگ فعال، صدای محیط به طور قابل‌توجهی با این هدفون وجود ندارد. این بسیار عالی است، به خصوص اگر میخواهید در حین بازی کردن. زیرا این بدان معناست که شما بدون شک میتوانید روی اکشن بودن بازی تمرکز کنید.

 

معرفی هدفون | Razer Opus X

 

جایی که این هدفون واقعاً میدرخشد در محدوده باس است. اگر میخواهید بیس قابل‌توجهی از موسیقی بشنوید، در اینجا ارزش پول خود را خواهید داشت. اگر میخواهید از هدفون در محیط بازی طبیعی خود استفاده کنید، میتوانید از صدای چشمگیر انفجارها و سایر عناصر صوتی لذت ببرید. از جنبه مثبت، Razer Opus X واقعاً در انتهای محدوده فرکانس بسیار قدرتمند است.

 

با Razer Opus X، صدای انسان به روشی متفاوت و “در جلو” شنیده میشود. این برای بازی‌ها، فیلم‌ها، نمایشنامه‌های صوتی و کتاب‌های صوتی به همان اندازه در هنگام گوش دادن به موسیقی پاپ سودمند است.

 

از نظر حجم، Razer Opus X قدرت کافی را ارائه میدهد که با این وجود فشار زیادی به پرده گوش وارد نمیکند. فشرده‌سازی قوی باس نیز بر درک دینامیک تأثیر میگذارد. در بسیاری از تولیدات صوتی، تریبل یک عنصر ضروری برای ایجاد یک برداشت استریو است و با بازتولید ظرافت‌های تون، این نیز بر وضوح سیگنال ذهنی تأثیر میگذارد. از نظر صدا، این هدفون قطعاً برای شنوندگانی با گوش‌های حساس است که نمیخواهند صدایی بسیار غنی از تریبل را تجربه کنند.