معرفی هدفون ریزر | Razer Opus

هدفون بی‌سیم ریزر Razer Opus

هدفون بی‌سیم ریزر Razer Opus، دارای صدایی با کیفیت بالا بوده و توسط کارشناسان صوتی سینمایی در THX Ltd. آزمایش و بهینه‌سازی شده است و به آسانی میتواند یک صحنه صوتی غنی و متعادل را برای همه فیلم‌ها، موسیقی و بازی‌های شما ارائه دهد.

 

فن آوری لغو سر و صدا پیشرفته (ANC) در Razer Opus

این هدست ریزر برای یک تجربه صوتی بدون وقفه در سفر بسیار مناسب است. چه در حال تماشای فیلم بوده و چه در حال گوش‌‌‌‌دادن به آهنگ موردعلاقه خود باشید، با استفاده از فناوری پیشرفته ANC که تمام نویزهای ورودی را شناسایی و خنثی می‌‌‌‌کند، همه حواس پرتی‌‌‌‌ها را از میان بر خواهید داشت.
دکمه ANC را فشار دهید و نگه دارید تا فوراً سر و صدای محیط را برای آگاهی بیشتر، افزایش دهید. این موضوع هنگام عبور از جاده یا درک محیط اطراف خود مفید است.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Opus

 

طراحی برای راحتی

Razer opus برای ساعات طولانی پوشیدن، مناسب است. با بالشتک‌‌‌‌های گوشی از جنس فوم و روکش چرمی، وزنی کاملاً متعادل و استقرار مستحکم بر روی گوش‌‌‌‌ها ، می‌‌‌‌توانید هدفون را در رفت و آمد طولانی مدت روشن نگه داشته و در راحتی بی‌‌‌‌نظیری باقی بمانید.

این هدفون از نوع دور گوش یا همان Over-Ear می باشد.Razer Opus یک جفت هدفون بی‌‌‌‌سیم بلوتوثی قدرتمند است. از لحاظ ساختاری می‌‌‌‌توان گفت که جنس آن از  پلاستیک است، Opus دارای بالشتک‌‌‌‌های روکش دار چرمی بوده و این پوشش تمامی روی هدفون و هدبند را در برگرفته است. همچنین لولای هدفون به صورت صاف قرار می‌‌‌‌گیرد و تا می‌‌‌‌شود تا در کیف حمل به خوبی قرار گیرد.سربند دارای یک نوار فلزی در امتداد داخلی است، که کشش انعطاف‌‌‌‌پذیری مناسبی را ارائه می‌‌‌‌دهد.

این قابلیت حتی در پیاده‌‌‌‌روی‌‌‌‌ها و دویدن‌‌‌‌های طولانی مدت، آنها را محکم می‌‌‌‌کنند. از نظر زیبایی، هدفون بسیار جالب بوده و با طراحی تک رنگ شگفت‌‌‌‌انگیز به نظر می‌‌‌‌رسد. در هر دو طرف سربند یک آرم Razer وجود دارد، اما بسیار زیبا است. همچنین تمام کابل‌‌‌‌های مورد نیاز برای استفاده کامل از هدست را خواهید داشت.

 

توقف سریع هدفون

متوقف کردن و شروع یکپارچه رسانه ها با  Razer Opusامکان‌‌‌‌پذیر است. برداشتن این هدفون‌‌‌‌ها در اطراف گردن، صدا را متوقف می‌‌‌‌کند. وقتی برای ادامه کار آماده شدید، به راحتی هدست خود را روشن کرده و دوباره وارد فیلم یا موسیقی خود شوید.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Opus

 

میکروفون پیشرفته هدست

Razer Opus با چهار میکروفون طراحی شده است که نویز فعال را لغوکرده و ارتباط صوتی مکالمه‌‌‌‌های شما را ایجاد می‌‌‌‌کند تا اطمینان حاصل کنید که همه صداها را در تماس‌‌‌‌های کنفرانسی خود می‌‌‌‌شنوید و آنها نیز شما را کاملاً واضح می‌‌‌‌شنوند.

برای افزایش یا کاهش میزان صدا در میکروفون این هدفون، می‌‌‌‌توانید از کلیدهای جهت‌‌‌‌دار بالا یا پایین استفاده کنید.حتی در خطوط مترو، حذف سر و صدا جذابیت خاصی دارد. شاید حذف کامل با فناوری این هدست روی ندهد، اما به اندازه کافی خوب است که سر و صدا را به حدی خاموش کند. به لطف چهار میکروفون واقع در قسمت بیرونی هدفون، که به طور هوشمند صداهای خارج را لغو می‌‌‌‌کند، می‌‌‌‌توانید روی پادکست یا موسیقی خود تمرکز کنید.

 

هدست بلوتوثی پیشرفته ریزر

Razer مسلماً بزرگ‌‌‌‌ترین نام در وسایل جانبی بازی بوده و در نتیجه به شهرت رسیده است. هدست‌‌‌‌های بازی Razer مملو از چراغ های LED ، دارای طرح‌‌‌‌های بزرگ و برجسته هستند. این هدفون‌‌‌‌های بی‌‌‌‌سیم به گونه‌‌‌‌ای طراحی شده‌‌‌‌اند که با هدفون‌‌‌‌های بلوتوث پیشرفته روز کاملاً متناسب باشند.

 

دکمه ها و تنظیمات هدفون

Razer Opus دارای کنترل‌‌‌‌های معمولی هدفون است که انتظار دارید. طرح دکمه‌‌‌‌ها نیز به همین ترتیب ساده است، فقط با یک دکمه روشن یا خاموش و یک ضامن برای ANC در سمت چپ و کنترل میزان صدا و یک دکمه که دستیار صوتی در داخل دستگاه شما را احضار می‌‌‌‌کند.
Razer Opus دارای یک سیم 3.5 میلی‌‌‌‌متری، همراه با آداپتور USB-C به USB-A می‌‌‌‌باشد. در این هدست با به کارگیری جک 3.5 میلی‌‌‌‌متری، هنگام مسافرت راحت خواهید بود. این هدست تاشو که قادر به کار با اکثر دستگاه-ها می‌‌‌‌باشد.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Opus

 

دوام بالای باتری

Razer ادعا می‌‌‌‌کند که Opus با روشن‌‌‌‌شدن صدای فعال (ANC) با یک بار شارژ می‌‌‌‌تواند تا 25 ساعت دوام بیاورد. البته با خاموش کردن ANC ، احتمالاً مدت زمان بهتری هم خواهید داشت.

 

استفاده از تنظیمات EQ

پاسخ فرکانس Razer Opus تا حدود 2000 کیلوهرتز است و به این معنی است که برای گوش‌‌‌‌دادن موسیقی عالی است. Razer با THX همکاری نمود تا با استفاده از برنامه Opus یک نمایه صوتی مجاز ایجاد کند. می‌‌‌‌توانید از آن برای تغییر بین تنظیمات پیش فرض EQ از جمله Amplified ، Vocal ، Enhanced Bass و Enhanced Clarity ، در تنظیمات THX استفاده کنید. این پروفایل‌‌‌‌ها قطعاً تغییرات بسیار اساسی ایجاد می‌‌‌‌کنند.