هدفون JBL Tune Buds

JBL Tune Buds دسته‌ای از هدفون‌های بی‌سیم با کیفیت را با قیمت‌های مقرون به صرفه عرضه کرده است. به عنوان مثال، JBL Tune Buds صدایی عالی دارد و دارای ویژگی‌های اضافی مانند اکولایزر است.

 

طراحی

JBL Tune Buds شبیه هیچ چیز فانتزی به نظر نمیرسد. هدفون‌ها با قابلیت لمس طراحی ناهموار دارد در حالی که بدنه آن طراحی ساده را ارائه میدهد. همانطور که گفته شد، ساخت بادوام به نظر میرسد.

 

JBL Tune Buds دارای دکمه‌های لمسی است که امکان پخش، مکث، پرش و بازگشت به آهنگ قبلی را فراهم میکند. آنها همچنین میتوانند حجم صدا را کنترل کنند، به تماس‌ها پاسخ دهند، بین حالت‌های ANC سوئیچ کنند و ویژگی فرمان صوتی را فعال کنند. تمام کنترل‌های پیشرفته را میتوان با استفاده از برنامه هدفون JBL تغییر داد.

 

بررسی هدفون جی بی ال | JBL Tune Buds

 

JBL Tune Buds دارای رتبه IP54 است که به این معنی است که میتوانند عرق، باران و گرد و غبار قابل توجهی را تحمل کنند.

 

باتری

با روشن بودن ANC، ده ساعت پخش و سی ساعت اضافی در کیس شارژ خواهید داشت که برای هدفون‌های بی‌سیم در این بازه قیمت سطح بالایی دارد و 15 دقیقه شارژ باعث 4 ساعت استفاده بیشتر از هدفون میشود.

 

نویزکنسلینگ

ANC بسیار خوب است. فقط به اندازه‌ای کاهش نویز دارد که صدای زمزمه‌ها در مطب را آرام کند، با اعمال فشار بر پرده گوش، از قدرتمند‌شدن بیش از حد جلوگیری میکند. علاوه بر ANC، حالت‌های Ambient Aware و TalkThru را نیز دریافت خواهید کرد که صدا را از محیط اطراف وارد گوش میکنند.

 

کیفیت تماس

هیچ مشکلی در این بخش وجود ندارد. تماس از هر دو طرف تمیز به نظر میرسید. گاهی اوقات، صدای محیط را کمی بیش از حد دریافت میکند، اما در غیر این صورت، مکالمات به اندازه کافی آرام بود.

 

بررسی هدفون جی بی ال | JBL Tune Buds

 

کیفیت صدا

JBL Tune Buds نمایه ای بسیار باس محور ارائه میدهد. ضخامت و تاثیر زیاد این پاسخ بیس را مشخص میکند که بسیار عمیق و کاملاً غوطه ور است و آن را به کاندیدای عالی برای آهنگ‌های پاپ و هیپ هاپ تبدیل میکند. با این حال، موسیقی کلاسیک در اینجا نیز به خوبی عمل میکند و بافت زیادی را در سازهای زهی به ارمغان می‌آورد.

 

با تنظیم پیش‌فرض اکولایزر، کمی شیب در میانه‌ها میشنوید، با سازهای پر بیس شخصیتی پویا در صدا ایجاد میکند. اگرچه صدا گرم است، اما در این محدوده به طور قابل توجهی تمیز است، و جدایی منظم در سازها را حتی در فرکانس‌های میدرنج نشان میدهد. بنابراین هیچ نویزی را در این محدوده تجربه نخواهید کرد.

 

شفافیت در فرکانس‌های بالا نیز چشمگیر است، با آوازهای نفسگیر، مخملی، و سازهای تار. اما انتظار یک مدل فوق‌العاده روشن یا طولانی با درخشش زیاد را نداشته باشید. این یک گوش‌دادن عادی و روزمره است.