بهترین هدفون های کودکان | Best Childrens Headphones In 2021

بهترین هدفون های کودکان

در صورتی که تصمیم دارید، هدفونی برای فرزند خود بخرید، در این جا پیشنهادهایی را دریافت خواهید کرد که به صورت هدفمند و متناسب با گروه سنی آنان ساخته شده اند، این هدفون ها به طور معمول سبک و دارای محدود کننده میزان صدا برای جلوگیری از آسیب رساندن شنوایی به کاربران هستند. بهترین هدفون های کودکان 2021 دارای ویژگی های مناسبی بوده و دوام بسیار خوبی را دارند تا بتوانند در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

 

Puro JuniorJams Wireless

بهترین هدفون های کودکان | Best Childrens Headphones In 2021

 

Puro JuniorJams Wireless یکی از بهترین هدفون ها برای کودکان است که با طراحی بی سیم ارائه شده است. این هدفون های گوش دارای رنگ های مختلف و متنوعی برای کودکان هستند و محدودیت صدای 95db برای کمک به محافظت از شنوایی آن ها طراحی شده است. این هدفون ها می توانند حدود نوزده ساعت دوام را با یکبار شارژ ارائه کنند که می تواند مدت زمان بسیار مناسبی برای این هدفون ها باشد.

آنها دارای یک صدای صوتی هیجان انگیز و v شکل هستند که در هنگام تولید صدا ، صدای ضربات را در محدوده باس اضافه می کند. می توان گفت که آنها سر و صدای زیادی نیز ندارند، بنابراین کودکان می توانند صدای موسیقی خود را افزایش دهند، بدون اینکه مزاحم اطرافیان شوند. این هدفون به عنوان یکی از بهترین هدفون های کودکان 2021 با یک کابل همراه هستند تا بتوان آنها را به یک هدفون دیگر متصل کرده و بتوانند با دوستان خود به صدای دلخواهشان گوش دهند.

البته باید اشاره کنیم که این هدفونها از انزوای صوتی ضعیفی برخوردارند، بنابراین اگر کودکان در یک اتوبوس شلوغ مدرسه یا به گفتگو بپردازند، ممکن است حواسشان را پرت کند. همچنین ممکن است برای کودکان بزرگتر خیلی راحت نباشند، زیرا قلاب های گوش آنها محکم در بالای گوش ها قرار می گیرد. البته همانطور که گفته شد، تناسب آنها باید برای بیشتر شنوندگان جوان مناسب باشد.

 

طراحی مناسب هدفون Puro

هدفون بی سیم Puro JuniorJams از کیفیت ساخت مناسب و دوام بالایی برخوردار هستند. آنها عملکرد باتری عالی دارند و حتی می توانند از طریق بلوتوث یا به صورت منفعل هنگام شارژ با کابل 1/8 اینچ TRS موجود، استفاده شوند. شما می توانید این هدفون های سبک و به وزن 0.46 پوند را در رنگ های آبی، سبز، صورتی و قرمز تهیه کنید. برای خرید این هدفون های کاربردی مناسب، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

Puro JuniorJams Wireless بسیار راحت است. هدبند و بالشتک ها از مواد مناسبی و با طراحی زیبایی ساخته شده اند که احساس خوبی دارند، ضمن آنکه هدبند می تواند متناسب با سرهای بزرگتر گسترش یابد. اما به دلیل طراحی روی گوش، ممکن است هنگام استفاده طولانی مدت از آنها، راحت ترین تناسب را نداشته باشند، اما اگر کودک شما سر کوچکتری داشته باشد، می تواند مناسب باشد و یکی از بهترین هدفون های کودکان 2021 به شمار آید.

Puro JuniorJams  دارای کنترل های مناسبی است که کلیک و کاربرد آن آسان است. یک دکمه چند منظوره وجود دارد که با یک بار فشار دادن پخش یا مکث را کنترل می کند، با دو فشار به آهنگ بعدی رفته و با سه فشار به آهنگ قبلی می رود. می تواند تماس ها را پاسخ داده و پایان دهد. کنترل میزان صدا وجود دارد و بی صدا کردن میکروفون هنگام مکالمه نیاز به دو بار فشار دادن دکمه کاهش صدا دارد. ضمن آنکه هدفون می تواند به صورت صاف درآمده و به سادگی تا شود که بدین صورت برای حمل و نقل آن بسیار کم حجم و مناسب خواهد بود.

 

JBL JR300BT Wireless

بهترین هدفون های کودکان | Best Childrens Headphones In 2021

 

اگر به دنبال هدفون راحت تری برای فرزند خود هستید، توصیه می شود JBL JR300BT Wireless را امتحان کنید. این هدفون ها دارای ظاهری ساده بوده و از وزنی سبک و تنها 0.23 پوند برخوردار است که راحتی خاصی داشته و فشاری را روی سر ایجاد نمی کند. آنها طراحی رنگی و بی سیم دارند و به همراه یک بسته برچسب ارائه می شوند تا کودکان بتوانند هدفون های خود را تزئین و سفارشی کنند.

این هدفون ها به عنوان بهترین هدفون های کودکان 2021 ، با برخورداری از مشخصات صوتی متعادل، برای انواع محتوای صوتی مانند موسیقی یا کتاب صوتی مناسب هستند. آنها همچنین دارای محدود کننده حداکثر صدای 85dB هستند که به محافظت از شنوایی کاربر در هنگام گوش دادن به صدا کمک می کند. با این حال، فاقد ویژگی صرفه جویی در مصرف انرژی برای حفظ عمر باتری در هنگام استفاده می باشند.

باید اضافه کرد که JBL JR300BT هدفون قابل قبولی برای کودکان است. آنها کوچک، سبک وزن و دارای یک طرح کنترل ساده هستند که برای شنوندگان جوان مناسب است. همچنین تأخیر بی سیم نسبتاً کم، به ویژه در دستگاه های اندرویدی را ارائه می دهند، بنابراین کودکان شما می توانند فیلم ها را تماشا کنند، بدون اینکه با کابل صوتی مانعی برایشان ایجاد شود.

این هدفون ها دارای ساختاری کاملاً نازک و پلاستیکی هستند که ممکن است هنگام استفاده نامناسب، با مساله روبرو شود. همچنین اگرچه آنها مانع از ایجاد سر و صدای پس زمینه نمی شوند، اما اگر می خواهید فرزندتان به خوبی قادر به شنیدن صحبت های شما باشد، این هدفون ها به عنوان بهترین هدفون های کودکان 2021 مفید هستند.

 

کیفیت صدایی عالی برای کودکان

JBL JR300BT یک تجربه شنیداری متعادل ایجاد می کند،  از سویی دیگر آن ها راحت بوده هدفونی با رنگ روشن هستند که برای کودکان خردسال طراحی شده است که در طرح های رنگی چشم نوازی در دسترس هستند. می توانید آن ها را در رنگ های آبی، قرمز، نارنجی، بنفش و صورتی تهیه کنید. شما می توانید متناسب با نیاز فرزندتان از میان تنوع هدفون های مخصوص کودکان، از فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر خرید نمایید.

این هدفون ها یک طرح کنترل فیزیکی کاملا کاربرپسند دارند. فقط دو دکمه در آن ها وجود دارد. یکی دکمه روشن یا خاموش است که برای پخش و مکث رسانه و همچنین پاسخ دادن و پایان دادن به تماس ها نیز استفاده می شود. مورد دیگر فقط به عنوان دکمه متصل شدن بلوتوث عمل می کند. به طور کلی، این یک طرح کنترل ساده است که کودکان در درک آن مشکلی ندارند.

 

هدفون سیمی Mpow CH6

بهترین هدفون های کودکان | Best Childrens Headphones In 2021

 

بهترین هدفون های کودکان 2021 که سیمی بوده و می تواند برای فرزندتان مفید باشد، Mpow CH6 است. اگر نمی خواهید با مسائل تأخیر صوتی بلوتوث یا نگرانی در مورد زمان شارژ کنار بیایند، این هدفون گزینه خوبی است. ساختار پلاستیکی رنگارنگ آنها با یک قاب پلاستیکی متراکم و یک کابل صوتی بافته شده غیر قابل جدا شدن، می تواند طراحی مناسبی برای کودکان باشد.

این هدفون ها از مشخصات صدای کاملاً متعادلی برخوردار هستند، ضمن آنکه به دلیل عدم تأکید در پاسخ کم باس، برای ژانرهای باس کمتر، مانند موسیقی پاپ، مناسب هستند. آنها یک میکروفون درون خطی دارند که صدای کاربر را به وضوح در محیط های ساکت و آرام منتقل می کند، خصوصاً وقتی با گزینه های بی سیم مقایسه می شود.

تناسب روی گوش آنها نیز کمی پایدارتر از گزینه های دیگر است و این به کاربران اجازه می دهد بدون نگرانی از افتادن از گوش، آنها را هنگام دویدن بپوشند. در حالی که با استفاده از محدود کننده 85dB محدودیت زیادی در میزان صدا ایجاد می شود، اما تغییر آن به تنظیمات 94dB، به سادگی هر نوع محدود کننده میزان صدا را غیرفعال می کند.

این بدان معنی است که هنگام استفاده از این هدفون ها به عنوان بهترین هدفون های کودکان 2021 ، اگر با صدایی بلند به مطالب گوش دهند، می توانند به شنوایی خود آسیب برسانند. آنها همچنین نسبتاً حجیم هستند، اگرچه بالشتک گوشی آنها به سمت داخل جمع می شود تا میزان حجم آنها کاهش یابد. باید گفت که Mpow CH6 هدفون سیم دار برای کودکان است که از تناسب پایداری برخوردار هستند.

 

ساختاری عالی در هدفون Mpow

از محدود کننده میزان صدای این هدفون ها که قابل تغییر نیز هستند، می توان برای محافظت از شنوایی شنوندگان جوان استفاده شود و در عین حال به آنها اجازه می دهد موسیقی خود را در محیط های بلندتر بشنوند. این هدفون ها، صدای بسیار کمی از محیط را مسدود کرده و دارای یک طرح کنترل محدود هستند. در همین حال، کیفیت ضبط میکروفون در آن ها متوسط بوده ​​و قابلیت کنترل نویز، کاربرد آنها را برای تماس های تلفنی مناسب می کند.

Mpow CH6 هدفون های رنگی و سبکی با وزن 0.37 پوند است که برای کودکان طراحی شده است. آنها بالشتک های گوشی نسبتاً بزرگی نسبت به مدل های دیگر دارند. آنها در دو رنگ موجود هستند، بنابراین شنوندگان جوان نباید در یافتن یک جفت متناسب با سلیقه خود مشکلی داشته باشند. این هدفون سر را خیلی محکم در میان نمی گیرد و بالشتک استفاده شده روی گوشی و هدبند آن، احساس نرمی مناسبی را منتقل می کند و بدین ترتیب می توان گفت که بهترین هدفون های کودکان 2021 خواهد بود.

این هدفون دارای یک طرح کنترل آسان اما بسیار محدود است. فقط دو دکمه در ریموت خطی آنها وجود دارد. این دکمه چند منظوره است که برای پاسخ و پایان دادن به تماس های تلفنی یا مکث و پخش موسیقی استفاده می شود. دیگری کلید ولوم است که به کاربران اجازه می دهد حداکثر میزان صدای خود را به 85dB محدود کنند.

 

iClever BTH02 Wireless

بهترین هدفون های کودکان | Best Childrens Headphones In 2021

 

iClever BTH02 Wireless بهترین هدفون برای کودکان با قیمت مناسب است. این هدفون های سبک با یک بار شارژ می توانند بیش از 51 ساعت دوام بیاورند که بسیار بیشتر از زمان مورد نیاز برای کودکان است. آنها همچنین می توانند با سیم کابل 1/8 اینچ TRS استفاده شوند.آنها در چند رنگ مختلف وجود دارند که مطمئناً کودکان آن ها را دوست خواهند داشت. اگرچه آنها دارای مشخصات صدای باس سنگین هستند که رونق بیشتری به میکس می دهد، هنوز هم می توانند به خوبی آواز و سازهای اصلی را تولید کنند.

طرح کنترل این هدفون ها نیز ساده و کاملاً راحت استفاده می شود، بنابراین کاربران می توانند به سرعت رسانه ها را پخش کرده یا مکث کنند و همچنین هدفون ها را خاموش و روشن کنند. آنها دارای محدودکننده میزان صدای 94dB هستند تا به کودکان در محافظت از شنوایی، هنگام گوش دادن به صدا کمک کند. از همین روست که آن را به یکی از بهترین هدفون های کودکان 2021 تبدیل می کند.

لازم به ذکر است که تحویل صوتی آنها به تناسب، مهر و موم و موقعیت آنها روی سر کاربر حساس است. بالشتک های گوشی آنها نیز فشار را به طور مساوی توزیع می کنند، بنابراین کاربر می تواند مدت طولانی آنها را بپوشد. اما نمی توان از آن ها برای هنگام دویدن و حرکات ورزشی استفاده نمود. iClever BTH02 یک هدفون بی سیم است که مخصوص کودکان طراحی شده است.

 

آنها دارای یک طراحی کم حجم و سبک هستند که متناسب با سر اکثر کودکان است. اما ممکن است برای برخی از کودکان با گوش بزرگتر مناسب نباشد. اگر به دنبال یک جفت هدفون اصلی بلوتوث برای فرزند خود هستید، انتخاب مناسبی است.

 

ساختاری مناسب برای کودکان

iClever BTH02 آنها ساختار پلاستیکی و تناسب داخل گوش دارند، بنابراین می تواند برای کودکان مناسب باشد. ضمنا آنها عمر باتری طولانی دارند که باید در زمان استفاده طولانی، کاربردی باشد. این هدفون ها وزن 0.34 پوند داشته و بسیار راحت و سبک وزن هستند و دارای یک هدبند انعطاف پذیر و نرم می باشند. که آن ها را به بهترین هدفون های کودکان 2021 تبدیل کرده است.

همچنین iClever BTH02 دارای یک طرح کنترل ساده است که به راحتی قابل استفاده است. آنها دارای یک کنترل در گوشی چپ با دکمه هایی برای تنظیم میزان صدا، مکث و پخش رسانه و همچنین پاسخگویی و پایان دادن به تماس ها و یک دکمه خاموش و روشن اختصاصی هستند. اما راهی برای قرار دادن دستی هدفون در حالت متصل شدن بلوتوث وجود ندارد و تشخیص دکمه های تنظیم صدا چندان ساده نیست اما کاملاً کلیک می کنند. برای رسیدن به حداکثر میزان صدا، روشن و خاموش کردن آنها و اتصال بی سیم ، پیام های صوتی وجود دارد.

 

بررسی نهایی

در این جا بهترین هدفون های کودکان 2021 را توصیه کردیم که می توانید آن ها را از فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر خرید کنید. این هدفون ها در قیمت ها و عملکردی متفاوت هستند که می توانید آن ها را با دریافت مشاوره از کارشناسان حرفه ای تهران اسپیکر به صورت آنلاین خرید کنید. توجه داشته باشید که این امکان وجود دارد که در فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر برای خرید انواع هدفون ها، اسپیکرها و ساندبار مطابق با بودجه و انتظارات خود اقدام نمایید.

در این فروشگاه، محصولاتی با برندهای معتبر جهانی عرضه می شود که دارای کیفیتی مناسب بوده و هر سطح از نیاز کاربران را پاسخ خواهد داد.