ایرفون سیمی سنهایزر Sennheiser IE800S

هندزفری IE800S ،یکی از محصولات داخل گوش کمپانی Sennheiser است که با صدای با کیفیت خود ، نفس کاربرانش را در دنیا بند می آورد.این کمپانی، یکی از معروف‌ترین برندهای تولید صدا در جهان میباشد که با ارایه صدای انحصاری خود در محصولات صوتی ، نوآوری‌های فراوانی را به انسان ها اهدا کرده است. این کمپانی با سابقه 75 سال تجربه در زمینه محصولات صوتی ، با هدف ایجاد تکنولوژی در صوت در تلاش است.

هدفون درون گوش با سیم IE800S ، طوری طراحی شده ایت که بتواند صدایی با دقت و بسیار طبیعی را ارایه دهد و در راستای همین هدف ، با استفاده از مبدل های 7 میلی متری XWB ، اطمینان ارایه ی صدایی پر جزییات و شگفت انگیز را به کاربرانش اهدا کرده است.

علاوه بر اینکه درایور های اختصاصی XWB که مخفف کلمه ی Extra Wide Band می باشد ، صوتی بسیار واضح را تعریف کرده اند ، این محصول کوچک ، ظاهری زیبا و مناسب با اندازه ی گوش شما ، هدفونی جذاب ، راحت و با کیفیت را به شما هدیه می دهد. همچنین ایرتیپ های Comly به صورت دست ساز در کشور آلمان ساخته شده اند و تجربه ی جدیدی از احساس راحتی در گوش را به شما ارایه می دهند.

 

در یک نگاه

  • نوآوری در هندزفری درون گوش IE800S
  • ماندگاری موسیقی در ذهن
  • احساس راحتی در گوش
  • راحتی پوشیدن سفارشی
  • طراحی بسیار زیبا و قابلبت حمل آسان
  • اتصالات متنوع و عالی

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser IE800S

 

نوآوری در هندزفری درون گوش

علاقه مندان تکنولوژی در صوت ، ته تنها در خانه ، بلکه در هر کجایی که هستند ، تجربه ی جدید و دقیقی را می خواهند. در هندزفری IE800S ، شرکت Sennheiser ، با استفاده از درایور های 7 میلی متری و جدید Extra Wide Band یا  XWB ، صدایی با کیفیت بسیار زیاد و واقعی را ارایه داده است و جزییات در صوت را طوری تنطیم کرده ایت که صوتی اصلاح شده و شگفت انگیز را به شما ارایه دهد. این درایور ها تا 3 برابر هندزفری های دیگر ، صوتی تمیز تر و دقیق تر را به کاربرانش اهدا و شما را وارد مرحله ی جدیدی از صدا می کند.

 

ماندگاری موسیقی در ذهن

در هندزفری IE800S  ، می توانید با وجود شنیدن صدای بیس بسیار دقیق و اصلاح شده ، صوت را در ذهن خود تصور کنید و بیشترین عمق زیبایی و شکوه در موسیقی را درون خود زنده کنید. این محصول ، با ارایه صدای بسیار با کیفیت خود ، فضایی بسیار واقعی و لذت بخش را برای شما ایجاد می کند ، بطوریکه بتوانید آن را در زندگی واقعی خود ، لمس کنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser IE800S

 

احساس راحتی در گوش

صدای بسیار با کیفیت و عالی ، زمانی کارایی دارد که همراه با احساس راحت بودن ، همراه باشد. بنا براین در هندزفری با سیم IE800S ، به علاوه  بر طراحی آرگونومیک و جوان پسند  ، با استفاده از ایر تیپ های عالی Comply ، باعث شده که این محصول برای هر مدل گوش با هر اندازه ای مناسب باشد ، بنا براین در هنگام فعالیت های سنگین یا در زمان ورزش کردن نگران افتادن هندزفری خود نیستید و با اطمینان خاطر ، به کار های خود رسیدگی می کنید.

علاوه بر این ، اندازه ی بسیار استاندارد این ایرتیپ ها ، باعث می شود که به نوعی صدای محیط نیز برای شما فیلتر و بسیار ضعیف شود. با این وجود ، حتی در محیط های شلوغ ، نیز می توانید از موسیقی مورد علاقه ی خود لذت برده و روی صدایی که می خواهید گوش دهید ، تمرکز کافی داشته باشید.

 

راحتی پوشیدن سفارشی

وقتی از صدای عالی برخوردار می شود ، می توان از بهترین کیفیت لذت برد. بنابراین ، با IE 800 S نکات گوش فوم حافظه ویسکوالاستیک طراحی شده ارگونومیک را از Comply introduced معرفی کردیم. آنها خود را به مجرای گوش هر فرد متناسب می کنند ، و راحتی عالی و همچنین ضعف عالی صدای خارجی را فراهم می کنند. در این محصول 6 ایرتیپ مختلف وجود دارد ، 3 عدد ایرتیپ سیلیکونی و 3 عدد ایرتیپ Comply  در سایز کوچک ، متوسط و بزرگ ، بنا براین بهترین حالت احساس تناسب با گوش خود را می توانید به آسانی پیدا کنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser IE800S

 

طراحی بسیار زیبا و قابلبت حمل آسان

به راحتی می توانیم بگوییم که طراحی این محصول کاملا بی عیب و نقص در کشور آلمان انجام شده است. هندزفری IE800S بسیار مدرن و زیبا ساخته شده و دارای پوشش سرامیکی مشکی مات و مقاوم در برابر خراش ، کیف چرمی بسیار جذاب برای حمل بسیار آسان و وزنی بسیار سبک می باشد.

این محصول تنها 8 گرم وزن دارد ، بنا براین حتی آن را درون گوش خود احساس نمی کنید و علاوه بر اینکه احساس راحتی و بسیار سبک این هندزفری را تجربه می کنید و صدایی بسیار با کیفیت به گوش شما می رسد ، همچنین حتی در زمانیکه از آن استفاده نمی کنید ، از طراحی خارق العاده ی این محصول ، لذت خواهید برد.

 

اتصالات متنوع و عالی

در این محصول نیز کابل استاندارد ، با ورودی جک 3.5 میلی متری است ، ولی وجود 2 عدد کابل اضافه با ورودی های 4.4 میلی متری Pentaccon که مختص صوت Hi-fi می باشد و کابل 2.5 میلی متری برای اتصال به صوت متعادل ، شما را وارد دنیای جدیدی از صدای انحصاری کمپانی Sennheiser در هندزفری IE800S می کند. با این وجود می توانید جزییات و تفاوت در صوت قابل توجهی را تجربه کنید و همچنین هیچ محدودیتی در اتصال به دستگاه های متفاوت ، نداشته باشید.