هدفون گیمینگ سنهایزر Sennheiser PC 373D

هدست بازی حرفه‌ای Sennheiser PC 373D، دارای کیفیت صدا و لغو نویز فوق العاده ای میباشد. کمپانی Sennheiser هدست مرجع جدید خود را برای گیمرهای رایانه‌ای در سراسر جهان ارائه کرده است که کاربرپسند بوده و همراه با نرم افزار پیشرفته، میتواند سفارشی‌سازی شود. این یک هدست حرفه‌ای برای گیمرهایی است که میخواهند ساعت‌های طولانی از بازی‌های رایانه‌ای خود لذت ببرند.

 

در یک نگاه

  • نرم افزار سنهایزر
  • میکروفن و تنظیمات
  • طراحی هدست بازی
  • نقش مبدل های منحصر به فرد
  • عملکرد هدست در بازی
  • صدای دالبی 7.1 فراگیر خود را در بازی غرق کنید
  • نرم افزار قابل تنظیم صدای فراگیر و شخصی سازی آن

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser PC 373D

 

نرم افزار سنهایزر

هدست بازی PC 373D کیفیت صدای افسانه ای سنهایزر را با پردازش صدای فراگیر Dolby 7.1 تلفیق می کند تا تجربه بازی همه جانبه ای را همراه با جهت دهی دقیق ارائه دهد. یک دانگل کارت صدا USB این پردازش صدای فراگیر را ارائه می دهد که می تواند واقع گرایی فضایی را برای بهبود بازی شما فراهم کند. نرم افزار جدید و پیشرفته صدای فراگیر در این هدست، باعث می شود که زمینه صدا را به سبک بازی خود اختصاص دهید. این نرم افزار به شما امکان می دهد از بین چهار تنظیم مختلف اکولایزر انتخاب کنید تا صدا را با نیازهای خود تطبیق دهید.

 

میکروفن و تنظیمات

با تغییر حالت بازوی میکروفون Sennheiser PC 373D می توانید ارتباط صوتی کاملاً شفاف را شروع کنید. ضمن آنکه خاموش کردن و بی صدا کردن این هدفون نیز به سادگی امکان پذیر است. با کمک این میکروفون می توانید صدایی کاملاً دقیق و پویا را تحویل بگیرید تا همه جزئیات بازی را بشنوید. زمان بازی به لطف این میکروفون حرفه ای، نویزها حذف می شوند تا بتوانید به راحتی صدای هم تیمی های خود را دریافت کرده و با آن ها گفتگو کنید.

هدست PC 373D ارتباط شفاف تیمی را بدون سر و صدای پس زمینه تضمین می کند. همچنین سه تنظیم میزان صدا در این هدست، که به راحتی از طریق رابط نرم افزار قابل تنظیم هستند، به گیمرها اجازه می دهد تا دقیقاً میزان صدای خود را بشنوند. به راحتی می توانید از طریق دکمه میزان صدا، آن را کنترل و تنظیم کنید. طراحی ظریف این هدست به شما این امکان را می دهد که چه در کنار یک کامپیوتر مخصوص بازی، چه در یک استودیوی موسیقی یا در یک فضای کاری، خوب و زیبا به نظر برسد.

در کنار لبه های افقی گوشی ها، یک دکمه در گوشی سمت راست وجود دارد و میکروفون غیرقابل جدا شدن در سمت چپ قرار گرفته است. این هدست از طریق USB به کامپیوتر متصل می شود و در مسیر هدست به کامپیوتر یک دانگل کوچک وجود دارد که برای انتخاب حالت صدای فراگیر Dolby 7.1 استفاده می شود. با استفاده از دانگل تک دکمه ای و دکمه تنظیم صدای گوشی، بیشتر تنظیمات صدا به راحتی انجام می شود.

 

طراحی هدست بازی

این هدست با برخورداری از بالشتک های گوشی بزرگ و همراه با طراحی ارگونومیک ارائه شده است تا بتواند راحتی عالی را برای جلسات طولانی بازی تضمین کنند. ضمن آنکه طراحی پشت باز در هدست PC 373D باعث می شود تا دقت صوتی افزایش یافته و همچنین خنکی و تنفس را در هنگام بازی فراهم کند. این می تواند کمک موثری برای گیمرهایی باشد که به مدت طولانی از هدست استفاده می کنند. هدبند این هدست بازی صوتی باز و پیشرفته قابل تنظیم بوده و به راحتی و بدون فشار بر روی سر قرار گرفته و خستگی را ایجاد نمی کند.

طراحی کم و کمبود مواد سنگین تر مانند فلز باعث سبک نگه داشتن هدست می شود و همچنین خستگی ناشی از استفاده را کاهش می دهد. استفاده از پلاستیک ممکن است نگران کننده باشد. اما این هدست با برخورداری از هدبندی مستحکم، به خوبی روی سر می نشیند. PC 373D کاملاً مشکی مات هستند و دارای برجستگی های قرمز ظریف در میکروفون و گوشی ها می باشند.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser PC 373D

 

نقش مبدل های منحصر به فرد

برای ایجاد یک تجربه بی سابقه در بازی، فناوری صدای دالبی با توجه به شکل گوش های شما و شبیه سازی فراخوانی صدا از زوایای مختلف استفاده می کند و یک تجربه خیره کننده را با یک سیستم دو بلندگو ایجاد می کند. هدست مخصوص بازی صوتی باز و پیشرفته Sennheiser PC 373D از فناوری مبدل منحصر به فرد برای شفافیت و دقت مطلوب بهره می برد و برای بهینه سازی تجربه صدایی برتر، دکمه Dolby در آن طراحی شده است.

 

عملکرد هدست در بازی

در این هدست PC 373D تعادل خوبی از باس اضافه شده است. در حالی که سه برابر را در سطح قابل تحمل، ارائه می دهد. صداهایی مانند صدای هواپیما بلند و واضح بوده و با فعال کردن گزینه 7.1 دالبی، صدای جنگ بدون هیچ نشانه ای از تحریف، حتی در حجم بالاتر گوش ها را پر خواهد کرد. لحظات آرامتر که شامل خزش در پشت خطوط دشمن است، ویژگی صدای فراگیر را نیز برجسته می کند و به راحتی قادر به شناسایی جهت ایستادن سربازان خواهید بود.

از آنجایی که هدفون ها از طراحی گوشی پشت باز استفاده می کنند، جریان هوا برای راحتی بیشتر در بازی بهبود یافته اند. اما همین امر باعث شده است که صدا فقط به شنونده محدود نشود.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser PC 373D

 

کیفیت صدای موسیقی

در حالت خاموش صدای فراگیر، ژانرهای موسیقی بسیار عالی کار می کند. درایورهای پویا، باس سنگینی تولید کرده و آوازها کاملاً واضح بوده و هنگام گوش دادن به هر نوع موسیقی، ساز دقیق به نظر می رسد. شهرت Senhheiser در ساخت هدفون با کیفیت برای موسیقی است و این قابلیت در این هدست PC 373Dنیز مشهود است. بسیاری از هدست های بازی، در جهت ارائه کیفیت صوتی خوب و ممتاز، بر پاسخ باس قوی تأکید دارند، اما این هدفون های سنهایزر، صدای متعادل تری را ارائه می دهند. نتیجه چیزی است که نسبت به چندین هدست مخصوص بازی، عالی به نظر می رسد.

 

کابل هدست بازی

کابل هدست مخصوص بازی سنهایزر مدل PC 373D بلند با پوشش لاستیکی بوده و به دو قسمت تقسیم شده است. در انتهای هدفون جک 2.5 میلی متری قرار دارد و در سمت دیگر کابل با یک جک میکرو USB با سوئیچ فراگیر Dolby به صورت درون خطی خاتمه می یابد.