هدفون وایرلس سنهایزر Sennheiser RS 120 II

هدفون راحت Sennheiser RS 120 II، صدایی شفاف و متعادل را ارائه میدهد. با پاسخ بیس استثنایی مطابقت داشته و برای برنامه‌های تلویزیونی و انواع موسیقی ایده آل است. این بسیار عالی است که در کنار عملکردی مناسب، راحتی فوق‌العاده ای را نیز فراهم میکند. شما میتوانید به راحتی آن را شارژ کرده و در مدت زمانی طولانی از گوش دادن به موسیقی‌های خود لذت ببرید.

 

در یک نگاه

  • اتصال تا100 متر
  • طراحی مناسب
  • آزادی بی سیم و صدای استریو
  • شارژ ساده و داخلی با استفاده از پایه شارژ
  • بازتولید دقیق و گرم صدا با پاسخ باس قوی
  • طراحی Open-Aire برای تولید مثل صدا با کیفیت بالا
  • قابلیت تنظیم میزان صدا، روشن یا خاموش هدفون
  • گوشی های قابل تعویض برای عمر طولانی هدفون

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser RS 120 II

 

اتصال تا 100 متر

این RS 120 II ضمن آن که یک فرستنده RF است، یک هدفون قابل شارژ کارآمد نیز محسوب می شود که به شما امکان اتصال تا 300 فوت از طریق فرکانس رادیویی، به صورت بی سیم را می دهد که متناسب با انواع موسیقی و برنامه های تلویزیونی است. از آن جایی که سیگنال ها می توانند از دیوار و سقف عبور کنند، می توانید با این هدفون آزادی مورد نیاز استفاده بی سیم را داشته باشید. RS 120 II دارای سه انتخابگر کانال RF است که به شما امکان می دهند یک کانال بدون تداخل را برای دریافت بهتر انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این محصول با فناوری بلوتوث کار نمی کند.

 

طراحی مناسب

طراحی این نوع از هدفون، متناسب با تمامی کاربران می باشد. بالشتک های پر شده از فوم هدفون RS 120 باعث می شود که پوشیدن آن را راحت کند. اما باید اشاره کنیم که این هدفون جمع یا تا نمی شود و برای حمل چندان مناسب نیست. بنابراین توصیه می شود از آن ها برای استفاده در منزل استفاده کنید و برای گوش دادن به موسیقی ها هنگام سفر، چندان گزینه مناسبی نیست.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser RS 120 II

 

کیفیت صدا

RS 120 II تقریباً از هر منبعی صدایی قدرتمند و متعادل تولید می کند. با واکنش واضح و قوی باس، مطمئناً می توانید از تمامی لحظاتی که به موسیقی مورد علاقه خود گوش می دهید، لذت خواهید برد. می توانید تنظیمات میزان صدا را در هدفون پیدا کنید. در این هدفون جدایی استریو بسیار عالی است. آنها همچنین سه گانه های درخشان، میانه های عالی و باس صوتی کافی را فراهم می کنند و تا پایین سطح باس اصلاً نقطه ضعفی ندارند. ضمن آنکه هیچ لغو سر و صدایی در این هدفون ها وجود ندارد.

 

شارژ هدفون

هدفون راحت Sennheiser RS 120 II به شما امکان می دهد بدون آن که نگران کابل های دست و پا گیر باشید، از آزادی حرکت لذت ببرید. این هدفون همراه با یک پایه شارژ همراه بوده و بدین ترتیب می توانید به آسانی آن را شارژ نمایید. ضمن آن که مدت 20 ساعت با یک بار شارژ می توانید از آن استفاده کنید.

پس از استفاده، به سادگی هدفون ها را روی ایستگاه پایه فرستنده قرار دهید. آنها به طور خودکار شارژ می شوند ضمن آن که تنظیم آنها نیز آسان است. فقط کافی است فرستنده را به برق متصل کرده و کابل را به یک خروجی آنالوگ متصل کنید. فرستنده همچنین دارای یک مدار اتوماتیک خاموش و روشن است. هنگامی که منبع صوتی خود را فعال می کنید، فرستنده روشن می شود. همچنین پنج دقیقه پس از خاموش کردن منبع صوتی، فرستنده خاموش می شود تا میزان انرژی باتری را حفظ کند.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser RS 120 II

 

سازگاری با دستگاه ها

Sennheiser RS 120 II سازگار با پخش کننده های DVD و Blu-Ray، DVR، گیرنده های ماهواره ای، لپ تاپ، Mac ، PC ، دستگاه های پخش MP3 ، تلویزیون های LCD می باشد. بنابراین می توانید به راحتی از این هدفون ها استفاده کرده و صدایی با کیفیت و واضح را دریافت کنید و از آرامش بدست آمده لذت ببرید.

 

کنترل دستگاه ها

در گوشی چپ RS 120 II سوییچ خاموش، روشن هدفون قرار دارد. همچنین در پایین سمت راست یک دکمه تنظیم وجود دارد. این دکمه تنظیم صدا به راحتی در دسترس بوده و کار با آن بسیار ساده است. این یک کاربری آسان از یک دستگاه کاربرپسند است که برای ایجاد صدایی با کیفیت و دقیق، کنترل و دکمه های پیچیده ای را نداشته و به آسانی هنگام غرق شدن در صدایی موسیقی، می توان از دکمه استفاده نموده و متناسب با شرایط و سلایق خود، آن را تنظیم نمود.