AKG K275
هدفون سیمی آ کی جی

هدفون تاشو AKG k275، صحنه صوتی قوی را ایجاد کرده و از تفکیک و تمایز خوبی برخوردار است و حس عمق خوبی را منتقل می کند. این هدفون کاربردی میتواند یک همراه مناسب برای شما در انجام کارهای روزمره و یا حین سفر باشد تا بتوانید از کیفیت صدایی عالی استفاده کرده و با موسیقی‌های دلخواه خود، لحظات لذت بخشی را ایجاد نمایید.

 

در یک نگاه

  • کیفیت برتر صدا
  • طراحی راحت
  • صوتی متفاوت از هدفون
  • ساختار ظاهری هدبند
  • کابل هدفون

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K275

 

کیفیت برتر صدا

هدفون K275 بهترین پاسخ فرکانس را در کلاس خود ارائه می دهند، با ارائه وضوح و جزئیات بی نظیر، یکی از هدفون های با کیفیت در مقایسه با دیگر محصولات هم رده خود بوده و ساخت ترکیبی که به خوبی در پخش های مختلف ایجاد می شود را آسان می کند. همچنین از قابلیت دامنه پاسخ فرکانس ارائه شده توسط این دو درایور از 16 هرتز تا 28 کیلوهرتز است که بسیار بیشتر از محدودیت شنوایی انسان است و از حساسیت ورودی 109 دسی بل برخوردار است.

در این هدفون حساسیت برتر و امپدانس کم، حداکثر خروجی را قبل از اعوجاج ارائه می دهد، بنابراین می توانید از آنها حتی هنگام پخش موسیقی در دستگاه های همراه با قدرت پایین استفاده کنید. همچنین K275 مبدل های 50 میلی متری را ارائه می دهد که یکی از بزرگ ترین درایورها در کلاس خود برای ایجاد فرکانس پایین تر و بازتولید دقیق باس است. این قابلیت، تشخیص هر ابزاری را که می شنوید، آسان می کند.

 

طراحی راحت

شما هرگز از پوشیدن این هدفونAKG خسته نخواهید شد. زیرا طراحی ارگونومیک آنها، راحتی مناسبی را فراهم می کند که حتی در جلسات طولانی نیز حس خستگی را ایجاد نمی کند. هدبند این هدفون، برای تناسب کامل طراحی شده است و با برخورداری از گوشی هایی از فوم با دوام بالا، تناسب و راحتی را برای شما تضمین می کند. طراحی روی گوش و پشت بسته برای انزوایی عالی و وضوح بی نظیر ایجاد شده است که با سبک تاشو همراه بوده و می تواند به آسانی جمع شده و در کیف شما قرار گیرد.

این هدفون از فلز با کیفیتی تهیه شده است که تمامی بخش های آن، از جمله لولاها را در بر می گیرد و باعث ایجاد دوام بالاتر در این هدفون می شود. این هدفون دارای لولای سه محور تاشو است که می تواند آن را یک همراه مناسب در سفر نماید. علاوه بر طراحی تاشو هدفون AKG k275 ، کابل اتصال با قابلیت جداشونده وجود داشته و شرایط مساعدی را برای استفاده در هنگام سفر ایجاد می نماید. این طراحی زیبا یک کنش متقابل در مواد، فرم و عملکرد را نشان می دهد.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K275

 

صوتی متفاوت از هدفون

وقتی نوبت به فرکانس می رسد، می توان از هر آنچه می شنوید، در اینجا لذت ببرید. محدوده باس شاید مطمئن ترین قابلیت های AKG K275 است. این یک پیشرفت جدید است که پیش از این مرکز اصلی تمرکز توسعه دهندگان AKG بوده است. همچنین فرکانس های میانی AKG K275 مانند فرکانس های پایین آن احساس یکنواختی ایجاد می کنند. به نظر می رسد همه سازها به طور مناسب در ترکیب ها قرار می گیرند. K275 ، در برخی مناطق با سه گانه هایی عالی ارائه می شود.

این قابلیت هنگام گوش دادن به چیزی با تعریف سه برابر برجسته بیشتر به چشم می آید. همه اینها نشان می دهد که AKG در رویکرد خود کاملاً مصمم است. اگر به دنبال صدای ملایم تری هستید، این محصول AKG می تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

ساختار ظاهری هدبند

AKG K275 ظاهری تمیز و حرفه ای دارد. با رنگ مشکی مات و آرم های کوچک AKG در رنگ سفید، سادگی مناسب دارد. این هدبند از طراحی دو طبقه برخوردار است که به نوعی کمی جلوه یکپارچه ای نیز به آن می بخشد. علاوه بر این، هدفون ها مقاوم بوده و از ساختار فلزی مناسبی تهیه شده است که می توان دوام بالایی را برای آن تعبیه نماید. این باعث می شود با خیالی آسوده تر از آن ها در طول روز استفاده کنید. وزن هدفون به خوبی با هدبند در سر توزیع شده و نیروی بستن آن کاملاً طبیعی احساس می شود.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K275

 

کابل هدفون

AKG K275 به همراه یک کابل 3 متری قابل جدا شدن ارائه می شود. از طریق یک رابط mini XLR به گوشی چپ متصل می شود و به یک جک 3.5 میلی متری ختم می شود. کابل کمی حجیم است، اما در نهایت به نظر می رسد بسیار خوب ساخته شده و با دوام می باشد. به طور کلی، AKG K275 یک گزینه عالی برای حرفه ای ها است که علاقه زیادی به صدای خنثی داشته و در کنار بهره گیری از یک راحتی مناسب، از کارآیی و عملکرد صوتی مناسبی بدون هیچ تقویت کننده ای برخوردار شوند.

همچنین این مدل یکی از مدل های مناسب برای افرادی است که در حرفه میکس و مسترینگ موسیقی مشغول هستند و به دنبال هدفونی با کیفیت و حرفه ای هستند.