akg n25 20220501222920470623

معرفی هدفون حرفه ایی AKG N25

هدفون AKG N25 صدای عالی Hi-Res را دقیقاً بین گوش های شما قرار می دهند. آن ها با دو درایور کاملاً تنظیم شده، یک پاسخ بیس گرم، میانه های بی نقص و اوج کاملاً شفاف را ارائه می دهند. هدفون های AKG دارای زیبایی ظاهری در کنار عملکرد صوتی عالی هستند تا بتوانید از آن ها هنگام گوش دادن موسیقی های دلنشین خود استفاده کرده و ساعت ها از آن لذت ببرید.می توانید برای کسب اطلاعاتی کامل تر در خصوص این محصول با تهران اسپیکر همراه باشید.اگر به دنبال هدفونی با کیفیت با صدای Hi-Res هستید هدفون Sony WH-1000XM4 میتواند گزینه ایده الی باشد.

نگاه اجمالی بر AKG N25

هدفون بی نقص AKG N25

  • یک کابل بدون گره ساخته شده از پارچه با کیفیت بالا همراه با کنترل پخش و تماس و میکروفون
  • پشتیبانی صوتی Hi-Res برای پخش تا 40 کیلوهرتز تمام جزئیات
  • دارای درایورهای دوتایی کاملاً تنظیم شده برای دریافت یک پاسخ بیس گرم
  • دارای طراحی شیک همراه با ساقه کج شده برای استقرار بهتر در گوش
  • دارای چهار اندازه مختلف نوک گوش از جنس سیلیکون نرم
  • دارای صدایی گسترده و جادار و یک صحنه صدای زنده
  • پاسخ بیس گرم، میانه های بی نقص و اوج کاملاً شفاف

طراحی مناسب و زیبا

هدفون AKG N25 دارای طراحی و ساختاری زیبا و مستحکم هستند و در عین حال، راحتی مناسبی را منتقل می کنند. ما اگرچه اینها برای صدای برنده جایزه طراحی شده اند، اما برای راحتی نیز طراحی شده اند. ساقه ای هدفون کج شده است تا به شکل گوش شما درآید و نوک گوشی بسیار نرم سیلیکونی در 4 اندازه مختلف، تعبیه شده است که باعث می شود هدفون کاملاً تناسب داشته باشد. بنابراین می توانید از آنها به راحتی در طولانی مدت استفاده کرده و احساس ناراحتی و خستگی نداشته باشید.

 

همچنین یک کابل پارچه ای بدون پیچیدگی در این هدفون AKG N25 طراحی شده است که همراه با یک میکروفون و کنترل از راه دور می باشد که به آن متصل شده است. بدین ترتیب کنترل پخش و تماس را دستان و در نوک انگشتان شما قرار می دهد و شما را به تمام موسیقی های خود متصل می کند.هدفون های AKG N25 از طرحی زیبا ، در عین حال کاملاً مرسوم و مد روز استفاده می شوند.

طراحی  سبز که با حاشیه نقره ای صیقلی و برند AKG حک شده با لیزر برجسته شده اند. این هدفون ها به سبک earbud مانند هستند و مستقیماً داخل گوش شما قرار می گیرند، اما موقعیت منحصر به فرد درایور به آنها امکان می دهد صدا را بهتر به کانال های گوش شما هدایت کنند.

اندازه گوشی ها کمی بزرگ تر از انتظار است، اما شکل آنها باعث می شود که همچنان به راحتی در گوش شما قرار بگیرند. آنها حتی در حین فعالیت زیاد نیز در جای خود ثابت می مانند. تفاوت اصلی این مدل ها با مدل های مشابه، قرارگیری سیم است.  هدفون های AKG N25 به قدری سبک هستند که مانند اکثر هدفون های سیم بند مستقیم پایین می آید.

لوازم جانبی کاربردی

 هدفون بی نقص ای کی جی | AKG N25

هنگامی که برای اولین بار AKG N25 جدید خود را باز می کنید ، از تعداد لوازم جانبی تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. آنها در یک کیف مخصوص حمل نرم قرار دارند. اگرچه از نظر داخلی سخت است، اما قسمت بالای آن با پارچه ای نرم که در دستان احساس خوبی دارد، طراحی شده اند.

زیپ از طریق ماده الاستیک متصل می شود که باعث راحتی و فشردن آن هنگام باز کردن می شود.همچنین همراه با این هدفون ها آداپتور منظور شده است. این عمدتا در مدل های قدیمی به کار گرفته می شود که جک های 3.5 میلی متری دوتایی برای صدای استریو تک استفاده می شود، شما می توانید با استفاده از این آداپتور، از صدای با کیفیت بالا که برای آن هزینه کرده اید لذت ببرید.

هدفون استودیوی عالی

AKG N25 یکی از هدفون های برجسته این برند است. لازم به ذکر است که هدفون های استودیو مانند هدفون های معمولی و متوسط نیستند. این نوع از هدفون، به جای داشتن امضای صدای منحصر به فرد خود، برای دادن سبک یا فرم خاصی به موسیقی شما طراحی شده اند و صدا را به عهده هنرمند می گذارند.

بنابراین هر تهیه کننده بزرگی برای تولید آلبوم های خود از تجهیزات استودیویی استفاده می کند و این درجه مرجع در نظر گرفته می شود.

به همین دلیل است که با هدفون های AKG  آنچه می شنوید دقیقاً همان چیزی است که خود هنرمندان نیز شنیده اند. این افتر افکت ها است که به شما کمک می کند موسیقی خود را ارزیابی کنید. ظرافت ها آشکار می شود و این به شما کمک می کند بخش هایی از موسیقی خود را که بسیاری از مردم هرگز نمی شنوند، درک کنید.

به طور معمول، هدفون های استودیویی دارای طراحی بزرگی هستند که برای بهینه شدن صدا به تقویت کننده های سطح بالا نیاز دارند. AKG یکی از بزرگترین نام ها در استودیو است، اما هدفون AKG N25 از تجهیزات استودیویی حرفه ای نیست. آنها هدفون هایی فوق العاده جمع و جور هستند که برای آوردن استودیو در سطحی پایین تر برای کاربر طراحی شده اند.

 اگر به دنبال هدفون استودیویی در سطح پایین هستید، AKG N25 انتخابی عالی برای شروع است. چیزی که بیشتر از همه مهم است این واقعیت است که AKG در کیفیت صدا سازش نکرده است. با داشتن ظاهر شیک و توانایی صوتی بالا و استاندارد، می توان این هدفون ها را به هرکسی که می خواهد تجربه گوش دادن به موسیقی خود را افزایش دهد، توصیه نمود.

کیفیت صدا

اگر هدفون هایی با کالیبر مناسب در نظر دارید، کیفیت صدا در این هدفون های  AKG N25 همان چیزی است که نیاز دارید. حتما در مقایسه با دیگر محصولات در این رده، این هدفون از برتری های خاصی برخوردار است. از دقت بسیار ظریف جاز گرفته تا نشاط و سرزندگی متناسب با موسیقی الکترونیکی، AKG N25 به سادگی آوازها را پخش می کند.

با این هدفون های  AKG N25 احساس خواهید کرد که جزئیات ظریفی که قبلاً هرگز متوجه آنها نشده اید ناگهان برجسته شده اند. صدای بیس، میانه و سه برابر مثل سه فرکانس جداگانه نبوده و در عوض، موسیقی خود را به طور کلی ارائه می کند.

درایورهای کاربردی در هدفون

باید اشاره کنیم که تولید مجدد کل دامنه فرکانس های شنیدنی با یک درایور دشوار است. این مدل های خاص AKG دارای دو درایور مجزا هستند. اوج ها و همچنین بیشتر میانه ها توسط یک درایور مستقر در مجرای گوش تولید می شوند. درایور بیس در محفظه بزرگ شده قرار دارد. از آنجا که آنها از گوش فاصله گرفته اند، محفظه همان عملکرد روی ساب ووفر را دارد.

این باعث می شود صدایی گسترده و فوق العاده ایجاد شود که یک صحنه صدای زنده ایجاد می کند. همچنین صدای بسته را که بسیاری از هدفون ها از آن رنج می برند، دریافت نمی کنید. در عوض، با هدفون های AKG N25 چیزی به دست می آورید که به نظر می رسد یک جفت بلندگوی عالی در یک اتاق بزرگ دارید.

اگر قبلاً هدفون درجه استودیو نشنیده اید، برای کمی تغییر آماده باشید. اینها با هر فرکانس یکسان عمل می کنند و فرکانس ها دقیقاً به همان شیوه ای که ضبط شده اند پخش می شوند. در ابتدا، این برای برخی می تواند کمی خسته کننده به نظر برسد. اگر در نهایت آنها را امتحان کردید، حتماً یک ساعت به آنها فرصت دهید تا به تناسب و تعادل برسند. وقتی با صدا آشنا شدید، دیگر نمی خواهید چیز دیگری بشنوید.

راحتی و کیفیت ساخت

 هدفون بی نقص ای کی جی | AKG N25

اگر دوست دارید از موسیقی خود به صورت چند ساعته لذت ببرید، مهم است که هدفون های شما پس از یک جلسه گوش دادن طولانی شروع به خستگی شما نکنند. خوشبختانه، AKG N25 را راحت تر از هدفون معمولی سبک earbud خواهید یافت. آن ها تناسب بسیار خوبی همراه با ظرافت در طراحی دارند.

البته گوشی ها کمی بزرگتر از برخی دیگر هستند و به آنها امکان می دهد راحت در گوش شما استقرار یابند و فشار کامل هدفون روی مجرای گوش شما نیست. در عوض، محفظه ها در پشت گوش قرار می گیرند. ضمن آنکه وزن آنها 15 گرم است که نسبت به اکثر سیستم های دو درایو سبک تر است.

بنابراین این طبیعت سبک، لذت بردن از آنها را برای مدت طولانی، بسیار آسان می کند.هدفون های AKG N25 مدل های ابتدایی سه سری N هستند که توسط AKG منتشر شده اند، اما کیفیت آنها را همچنان عالی است.

تفاوت زیادی بین مدل های این سری وجود ندارد  انتخاب شما به میزان گزینه هایی که می خواهید خلاصه می شود. اگر انتظار ندارید این هدفون را اصلاح و شخصی سازی کنید، AKG N25 انتخاب خوبی خواهد بود.