معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-M60X

Audio Technica ATH-M60X
هدفون مانیتورینگ آدیو تکنیکا

هدفون مانیتورینگ Audio-Technica ATH-M60X، برای برنامه‌های استودیویی، رادیویی و تلفن همراه طراحی شده است. در این هدفون، از همان درایورهای دیافراگم بزرگ 45 میلی‌متری موجود در هدفون افسانه‌ای ATH-M50x استفاده شده تا وضوح استثنایی را در محدوده فرکانس گسترده‌ای با پاسخ دقیق باس ارائه دهد. AudioTechnica با ارائه هدفون ATH-M60x، کیفیت ساخت را نسبت به M50x و رقیب مستقیم آن، Sennheiser HD25-II افزایش داده است. قطعات فلزی به کار رفته در این هدفون، باعث میشود ظاهر زیباتری داشته باشد.

 

در یک نگاه

  • طراحی پشت بسته و راحت، جهت ایجاد انزوا و تناسب عالی به شکل Over-Ear
  • درایورهای دیافراگم بزرگ 45 میلی متری اختصاصی
  • ساخته شده از بدنه ای فلزی برای ماندگاری بالا
  • وضوح استثنایی در یک دامنه فرکانس گسترده با پاسخ دقیق باس
  • طراحی با امپدانس پایین و سطح خروجی بالا
  • گوشی ها و هدبند پر شده از فوم، با قابلیت جدا شوندگی برای راحتی استفاده طولانی
  • ایده آل برای استودیو، پخش و برنامه های تلفن همراه
  • کابل های قابل جدا شدن در سه اندازه

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-M60X

 

طراحی هدفون

این هدفون با طراحی پشت بسته و انعطاف پذیری عالی، تناسب صدایی عالی را فراهم می کند که با راحتی و دوام فوق العاده ای را در گوشی و هدبند همراه است. این هدفون دارای سه کابل قابل تعویض در طول های 1.2 و 3.0 متر است که هر کدام دارای یک مینی پلاگین 3.5 میلی متر می باشد. گوشی ها روی مفصل سوار می شوند که به آنها امکان چرخش در صفحه عمودی را می دهد. این مفاصل به نوارهای فلزی منحنی متصل می شوند که به بالا و پایین می لغزند و توسط یک مفصل لولایی به سربند متصل می شوند که اجازه می دهد چرخش جلو و عقب داشته باشد.

سیگنال ها از طریق یک سوکت جک 2.5 میلی متری در گوشی سمت چپ، که میزبان کابل های قابل جابجایی است، به M60x منتقل می شوند. این هدفونها دارای بالشتک های کوچک گوش و یک سربند نازک با لولاهای فلزی هستند که بسیار عالی به نظر می رسد و این حس را منتقل می کنند که هدفون هایی مدرن هستند. همچنین در قسمت سر دارای حجم کمتری در مقایسه با مدل های سری خود می باشد که باعث می شود پوشیدن آنها در هنگام مسافرت و در فضای باز بسیار راحت باشد.

بالشتک های روی گوش به خوبی پر شده اند و همان طراحی را مانند بسیاری از مدل های ATH-M حفظ می کنند که طرفداران Audio-Technica آن را دوست دارند. به طور کلی، اینها خوب و حرفه ای به نظر می رسند. Audio-Technica ATH-M60x به طور کامل گوش را نمی پوشانند این امر باعث می شود تا گوش ها تنفس کرده و در استفاده طولانی مدت، گرما ایجاد نکنند. شما می توانید به آسانی آنها را برای گوش دادن به موسیقی و یا ضبط طولانی استفاده کنید.

 

کیفیت صدا

هدفون Audio-Technica ATH-M60x صدایی کاملاً متعادل را ارائه می دهند که برای اکثر ژانرهای موسیقی، مقدار بیس مناسب را ارائه می دهد. آنها همچنین به اندازه کافی متعادل هستند و سازها و آواز خیلی تند و خشن به نظر نمی رسند، اما می توانند در ترکیب کمی نازک و جلو باشند. این هدفون در بازی نیز دارای صدای خوب و اتصال سیمی با تأخیر کم است. اما به اندازه اکثر هدست های بازی بی سیم راحت و قابل تنظیم نیست. همچنین، آنها میکروفون ندارند.

با این حال، اگر به گفتگوی صوتی نیاز ندارید، این هدفون ها می توانند گزینه مناسبی برای کنسول ها و رایانه های شخصی باشند. صدا روشن و گرم، متعادل و واضح است. باس برجسته به نظر نمی رسد، اما کاملاً مشخص است. صدای میانه ها بسیار مرتب، با جزئیات فراوان، دارای عمق بوده و واضح و قدرتمند هستند، این در حالی است که صدای سه برابر باز و سبک به نظر می رسد. این یک تجربه گوش دادن بسیار جذاب است که به راحتی می تواند نیازهای پیشرفته Hi-Fi را برآورده کند.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-M60X

 

آمپ هدفون

حساسیت ATH-M60x در حدود 5dB نسبت به سایر هدفون های سری M بیشتر است. امپدانس 38 اهم هدفون نشان می دهد که M60x به گونه ای طراحی شده است که با دستگاه های قابل حملی کار می کند که معمولاً در برخورد با بارهای با امپدانس بالا برتری ندارند. باید مراقب باشید تا ATH-M60x را از جک هدفون با امپدانس خروجی بالا تأمین نکنید زیرا این امر می تواند پاسخ زنگ صدا را تغییر دهد.

 

محدودیت حجم اختیاری

در بالای هدفون در سمت چپ، محدود کننده سطح وجود دارد که اجازه می دهد حداکثر حجم ATH-M60x به 105dB کاهش یابد. این سطح برای لذت بردن از گوش دادن به موسیقی بیش از اندازه کافی است و انتخابی موفقیت آمیز است. هنگام گوش دادن طولانی مدت، می تواند از سطوح فزاینده ای که گوش را تحت فشار قرار می دهد، محافظت کند. این دستگاه در سطح حرفه ای بسیار خوب عمل می کند خصوصاً که در صورت لزوم می توان حد سطح را غیرفعال کرد. به عنوان مثال، در یک محیط پر سر و صدا، یک خروجی بالاتر در دسترس است، زیرا سیستم، خود حجم بالایی دارد.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-M60X

 

مشخصات فنی

هدفون پشت بسته و دینامیکی و بسیار راحت ATH-M60x به زیبایی طراحی شده است. آن ها بسیار سبک وزن و از نظر صوتی خیره کننده هستند. در قلب ATH-M60x یک جفت درایور اختصاصی 45 میلی متری قرار دارد که با حساسیت 102 دسی بل، یک پاسخ فرکانس 15 هرتز تا 28 کیلوهرتز را ارائه می دهند. هدفون 7.8 اونسی دارای امپدانس 38 اهم با حداکثر توان ورودی 1600 مگاوات است.