معرفی اسپیکر های Bang & Olufsen Beolab 90

معرفی اسپیکر Bang & Olufsen Beolab 90

اسپیکر زیبا و قدرتمند Bang & Olufsen Beolab 90 شاید پیشرفته ترین اسپیکر دیجیتال جهان باشد. قدرت و عملکرد صوتی بی سابقه ای که با فضای زندگی و حالت های گوش دادن شما سازگار است. می توان گفت که این یکی از محصولات بی نظیر این برند است که با کمتر از 8200 وات برای هر بلندگو طراحی شده است و آن را به قدرتمندترین تجربه صوتی تبدیل نموده است. برای دریافت اطلاعاتی کامل تر در این خصوص، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

نگاهی اجمالی

  • دارای 18 درایور پیشرفته Scan-Speak برای حداکثر کارایی در موقعیت هایی بالا
  • ایجاد صدایی عالی در فضای بزرگ در بهترین کیفیت و سطح عالی
  • جبران خسارت اتاق فعال، متناسب با محیط اطراف شما
  • کنترل عرض پرتو، Beam Width برای قدرت کنترل پراکندگی صدا
  • Wide مناسب برای فیلم ها همراه با صدای چند جهته 360 درجه
  • استفاده از Beoremote One یا نرم افزار Bang & Olufsen برای تنظیمات
  • طراحی جسورانه بر اساس یک کابینت آلومینیومی پیچیده با وزن بیش از 65 کیلوگرم
  • دارای 18 درایور ، 14 کانال آمپلی فایر ICEpower و 4 آمپلی فایر کلاس
  • اتصال بی سیم 24 بیت / 48 کیلوهرتز
  • اتصال به هر تلویزیون یا گیرنده سازگار با WiSA

کیفیت صدا

صدا را با اسپیکرهای Beolab 90 ایجاد کرده و تجربه سینمای خانگی خود را فراتر از اتاق نشیمن خود گسترش دهید. می توانید در این اسپیکر، گزینه های مد نظر خود را کشف کنید تا دریابید که سیستم صوتی B&O فقط برای فیلم ها مناسب نیستند.

ایجاد صدای عالی در اتاق یک چیز کاملا وصف ناشدنی است. اما Beolab 90 برای پوشش صدا در فضای بزرگ طراحی شده است. Beolab 90 هوشمند با فضای زندگی شما سازگار است و حالت های گوش دادن را برای ایجاد تعالی روزمره تغییر می دهد.

این اسپیکر فضای بسته اتاق، تأثیر صوتی دیوارها، مبلمان و قرارگیری بلندگوهای شما که در تجربه گوش دادن تاثیر می گذارد، جبران می کند. این فناوری یک تجربه صدای دلپذیری را برای حالت های شنیداری دلخواه شما تضمین می کند.

گذشته از همه ترفندهای متعادل سازی صدا و تکنولوژی نویز کنسلینگ، تعادل سیستم ها در تمامی طیف های فرکانسی واقعاً چشمگیر است. Beolab 90 به راحتی بهترین اسپیکر و سیستم صوتی است که این شرکت تا به حال ساخته است و گوش دادن به آن بسیار هیجان انگیز است. با باس عمیق و کشیده با تنوع کنترل پانچ و ضرب آهنگ همراه است. BeoLab 90 به عنوان یک اسپیکر بسیار هوشمند وضوح، دامنه و محور صوتی استریو را برای شما فراهم می کند که عالی است.

فناوری های عالی

در اسپیکر Bang & Olufsen Beolab 90 ، فناوری Beam Width Control به شما قدرت کنترل پراکندگی صدا را می دهد. پرتو باریک صدا، انتقال دقیق در واضح شنیدن شما را تضمین می کند. Wide برای فیلم ها مناسب است، در حالی که صدای چند جهته 360 درجه برای سرگرمی در خانه ای پر از مهمان کیفیت پخش عالی را ارائه می دهد.

این اسپیکر که برای مکان زندگی انعطاف پذیر ساخته شده است، همواره شنونده خود را در جلو و مرکز نگه می دارد. فناوری Beam Direction Control به شما این امکان را می دهد که یکی از پنج جهت را به عنوان دریافت صوتی تعریف کنید یا صدا را در کل اتاق خود تنظیم کنید.

بنابراین قدرت استفاده از Beolab 90 درست در کنترل شما قرار دارد. از Beoremote One یا نرم افزار Bang & Olufsen برای کنترل تنظیمات و دسترسی به EQ از پیش تنظیم شده خود استفاده کنید. به طور طبیعی، شما می توانید تجربه خود را از تلویزیون Beovision نیز کنترل کنید.

طراحی مناسب

معرفی اسپیکر های Bang & Olufsen Beolab 90

 

با استفاده از چوب خام موجود در تابلوهای ظریف، طراحی مدرن Beoloab 90 با رنگ هایی زیبا ایجاد شده است تا بتواند به شکوه و زیبایی آن، معنای دیگری ببخشد. در حقیقت Bang & Olufsen هر یک از این اسپیکرهای بی نظیر خود را به شکلی سفارشی تهیه می کنند و ظاهر آنها را متناسب با تنظیمات شما تایین می کنند.

قسمت فوقانی این محصول، از پلاستیک با ضخامت 10 میلی متر ساخته شده است و کابینت اصلی نیز از آلومینیوم مستحکمی شکل گرفته است. اینها در کنار هم قرار می گیرند و همه تقویت کننده ها و درایورها نصب می شوند، سپس نرم افزار نصب شده و به عنوان آخرین مرحله اسپیکر، در پارچه نیمه شفاف پوشانده می شود و تاج های آلومینیوم نصب می گردد.

از موقعیت و جهت گیری درایورها گرفته تا قرار دادن باله های خنک کننده تماما عالی طراحی شده اند. همه چیز برای بهینه سازی عملکرد آن شکل گرفته است. طراحی جسورانه بر اساس یک کابینت آلومینیومی پیچیده با وزن بیش از 65 کیلوگرم برای ایجاد ساختار محکم آن است.

Beolab 90  حداقل 18 درایور برتر ، 14 کانال آمپلی فایر ICEpower و 4 آمپلی فایر کلاس D دارد. همچنین  8200 وات قدرت و دقت موسیقی در هر دستگاه اسپیکر دیده می شود. بنابراین از 18 کانال تقویت دیجیتال قادر هستند 8200 وات را ایجاد کرده و با یکی از پیشرفته ترین پردازنده های صدای دیجیتال که تاکنون عرضه شده است، متصل می شوند.

ساختاری فنی و حرفه ای

Bang & Olufsen BeoLab 90 از ساختاری مستحکم و در اندازه 49.33 * 28.9 * 29.4 اینچ ساخته شده است که می تواند شکوه و جلوه خاصی را به اتاق بدهد. برای دهه ها ، B&O و سایر تولیدکنندگان سعی کرده اند بلندگوهایی را طراحی کنند که پخش صدای خارج از محور آنها به همان اندازه صدای مستقیم و محوری آنها باشد.

این شرکت برای به حداقل رساندن بازتاب های جعبه و لبه ها، لنت های خارجی از مواد منحصر بفرد ، صفحات جلویی باریک و منحنی و محفظه های هرمی و جعبه ای مانند برج های هانوی را ایجاد کرده است. اما گسترش خروجی اسپیکرهایی که به میانه پایین مجهز هستند، ساده نیست. بلندگوهای دو قطبی، از طریق تداخل در پخش عقب و جلو، امواج صوتی که به طور پراکنده پخش می شوند، لغو می کنند و برخی جلوه های اتاق را کاهش می دهند.

بنابراین امواج صدا به طور گسترده تری در اتاق پخش می شوند و از تمام سطوح آن منعکس می شوند تا کمی بعد به گوش ما برسند.  Bang & Olufsen BeoLab 90تأخیر نسبتاً کوتاه می باشد، یعنی اگر امواج صوتی از یک سطح نزدیک به اسپیکر منعکس شود، شنونده اصوات منعکس شده را از منبعی جداگانه نمی شنود، بلکه صدا به صورت مستقیم است.  علاوه بر این در انواع مختلف سطح یک دیوار سخت و صاف، قفسه های پر از کتاب و غیره،  برخی از فرکانس ها را بهتر از بقیه منعکس می کند، در نهایت بر صدای مستقیم تأثیر می گذارد.

مشخصات فنی مناسب

معرفی اسپیکر های Bang & Olufsen Beolab 90

 

سه درایور جلو،  ووفر، میانه و تویبتر که شامل یک سیستم سه طرفه کم و بیش استاندارد هستند و مستقیماً در موقعیت اصلی گوش دادن قرار دارند. برای اینها ، موتور DSP یک کراس اوور الکترونیکی سه فاز درست و صحیح فراهم می کند.

برای 15 درایور باقیمانده در هر Bang & Olufsen BeoLab 90 ، سیگنال هایی را فراهم می کند که محتوای آنها به تنظیم کنترل عرض پهنای بلندگو بستگی دارد. در تنظیمات صدای تاکیدی و مستقیم، چیزی که می توان آن را حالت پهنای پرتوصوتی نامید، هر درایور یک سیگنال کاملاً تخصصی، محدود به پهنای باند و کنترل شده دریافت می کند که دارای یک وظیفه است که شامل تعامل با خروجی صوتی سه درایور جلو می باشد.

بنابراین، هر یک از این 15 درایور تابش خارج از محور را در فرکانس های مختلف جمع و یا تداخل می کنند تا شکل پراکندگی کنترل شود تا به طور یکنواخت در بیشتر قسمت های شنیداری کنترل شود.

راه اندازی اسپیکر

راه اندازی BeoLab 90s نیاز به کمی نیرو حوصله دارد. لازم است که حداقل سه نفر اسپیکرهای بزرگ و سنگین B&O را از جعبه خود جدا کرده و موقعیت آنها را قرار دادند. آنها دارای کابل های برق سفارشی برای انتقال هر بلندگو به موقعیت هستند. هر جفت از BeoLab 90s شامل دو بخش است. اسپیکر Master با یک کابل اینترنت CAT7 به شبکه خانگی متصل شده و توسط کابل دیگر به Slave اتصال می یابد. کابل USB نوری 5 ولت مورد نیاز برای تأمین انرژی نیاز است. می توان هر یک از این اسپیکرها را به سفارش خود تنظیم نمود.